Marcin Malczyński to postać, która swego czasu należała do najpopularniejszych youtuberów w naszym kraju. Wraz z bratem przez pewien moment był nie tylko na szczycie, jeśli chodzi YouTube, ale także jako zawodnik FAME MMA. Sprawdź kim jest Marcin Malczyński?

Kim jest Marcin Malczyński?

Kim jest Marcin Malczyński? Kto to Marcin Malczyński? Marcin Malczyński to influencer i youtuber. W 2019 roku dołączył do organizacji FAME MMA i już w pierwszej walce zdobył mistrzowski pas w wadze średniej. Wiadomo także, że Marcin Malczyński jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu.

Marcin Malczyński wiek

Ile lat ma Marcin Malczyński? Youtuber urodził się 6 sierpnia 1992 roku, zatem aktualnie ma 30 lat.

Marcin Malczyński wzrost

Malczyński jest jednym z najwyższych zawodników FAME MMA, bowiem jego wzrost to 196 centymetrów.

Marcin Malczyński waga

Ile waży Marcin Malczyński? Waga Marcina Malczyńskiego oscyluje w okolicy 95 kilogramów.

Marcin Malczyński walki

Marcin Malczyński walki toczył do tej pory tylko w federacji FAME MMA. Aktualnie kolejna walka Marcina Malczyńskiego stoi pod znakiem zapytania, zawodnik pozostaje bowiem nieaktywny już blisko dwa lata.

Marcin Malczyński rekord

Jaki jest rekord Marcina Malczyńskiego? Były mistrz FAME MMA stoczył trzy walki, z których wygrał tylko jedną, zatem jego rekord to 1-2.

Rekord MMA: 1-2-0

Marcin Malczyński FAME MMA

Marcin Malczyński w FAME MMA zadebiutował 26 października 2019 roku podczas gali z numerem piątym. Jego przeciwnikiem był wówczas Marek "AdBuster" Hoffman, a stawką tego starcia był mistrzowski pas FAME MMA w wadze średniej. Po trzyrundowej walce Marcin Malczyński wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Marcin Malczyński vs Kubańczyk

Podczas gali FAME MMA 9 doszło do walki Marcin Malczyński vs Kubańczyk. Była to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa ze strony Marcina Malczyńskiego. Gala ta odbyła się 6 marca 2021 roku. Kubańczyk nie dał w tym pojedynku rywalowi najmniejszych szans, całkowicie dewastując go niskimi kopnięciami i wygrywając po zaledwie 56 sekundach. Warto również zaznaczyć, że Malczyński nie zadał w tej walce ani jednego ciosu.

Marcin Malczyński vs Tańcula

Ostatnią dotychczasową walką Marcina Malczyńskiego było starcie z Arkadiuszem Tańculą. Odbyła się ona 2 października 2021 roku na FAME MMA 11 i była to zarazem jego najkrótsza walka, potrwała bowiem zaledwie 28 sekund. Tyle potrzebował Tańcula, aby pokonać Malczyńskiego.

Marcin Malczyński brat

Marcin Malczyński ma jednego brata - Dawida Malczyńskiego. Duet ten przez lata tworzył materiały na YouTube. Jednak po tym, jak zdecydowali się wejść do świata freak fightów, ich popularność i rola w social mediach zdecydowanie zmalała.

Marcin Malczyński żona

Czy Marcin Malczyński ma żonę? Żoną Marcina Malczyńskiego jest Agnieszka Malczyńska (dawniej Agnieszka Cholewa).

Marcin Malczyński wikipedia

Marcin Malczyński wikipedia, czyli czy mężczyzna posiada swoją notkę na tym portalu. Mimo dużej popularności w polskim internecie Marcin Malczyński jak na razie nie doczekał się wpisu o swojej osobie na tym portalu.

Marcin Malczyński Instagram

Marcin Malczyński, jak każdy influencer, prowadzi również Instagrama. Można go znaleźć na tym portalu pod nickiem @marcinmalczynski. Do tej pory zgromadził 349 tysięcy obserwatorów.


Ile lat ma Marcin Malczyński? 
Marcin Malczyński ma 30 lat.
Jaki pas w BJJ ma Marcin Malczyński? 
Marcin Malczyński ma purpurowy bas w BJJ.