Arkadiusz Tańcula jest znanym trenerem personalnym, aktorem i zawodnikiem FAME MMA. Kim jest Aroy? Kim jest dziewczyna Tańculi?

Arkadiusz Tańcula życiorys

życiorys Arek Tańcula

Arkadiusz Aroy Tańcula urodził się w 1989 roku w Wieliczce. Jeśli chodzi o wiek, Tańcula ma 31 lat. Od wielu lat związany jest z treningami na siłowni. Jest znanym trenerem personalnym, a jego profil na Facebooku pod nazwą Inżynier Ciała – Arkadiusz Tańcula śledzi blisko 100 tysięcy osób. Z kolei profil na Instagramie – Arkadiusz „AyoY” Tańcula obserwuje blisko 175 tysięcy followersów.

Arkadiusz Tańcula Lombard

Aroy ma na swoim koncie kilka epizodów w filmach czy serialach. Największą popularność dała mu rola gangstera Ryżego w serialu Lombard. Życie pod zastaw. Właśnie na planie tej produkcji spotkał się z Mateuszem Murańskim, który będzie jego rywalem na FAME MMA.

Oprócz gry w Lombardzie Tańcula występował między innymi w serialu Policjantki i policjanci, Detektywi, Szpital czy filmach – Fighter czy Supernova.

Jak widać, życiorys Arkadiusza Tańculi jest więc bardzo ciekawy i próbował on swoich sił w różnego rodzaju przedsięwzięciach.

Arkadiusz Aroy Tańcula MMA

mma arkadiusz tańcula

Kilka lat temu Aroy zajął się treningami MMA, trenując w Grappling Kraków. W MMA zadebiutował podczas gali Silesian MMA Challenge 2 we wrześniu 2019 roku. Jego rywalem był wówczas Dariusz Sierhej, znany lepiej jako Hejter Akopa Szostaka. Tańcula pokonał go jednogłośną decyzją sędziów, udanie debiutując na zawodowstwie.

– Od momentu, gdy dowiedziałem się o walce, miałem siedem tygodni, aby nauczyć się MMA, a to niewiele czasu. Miałem już jakieś podstawy w boksie i trenuję z dobrymi ludźmi z Grappling Kraków Shark Top Team – mówił Tańcula przed pojedynkiem z „Hejterem Akopa” w rozmowie z portalem mmanews.pl.

Aroy FAME MMA

Kilka miesięcy później Tańcula trafił do FAME MMA, debiutując na gali FAME MMA 6, podczas której walką wieczoru było starcie Zusje vs Linkimaster. Rywalem Tańculi był znacznie bardziej doświadczony Alan Kwieciński, z którym Aroy był skonfliktowany. Panowie w mediach obrzucali się kolejnymi wyzwiskami, a w klatce sensacyjnie lepszy okazał się Tańcula. Aroy wygrał jednogłośną decyzją sędziów, zaskakując ekspertów i kibiców.

– Alan zrobił taki jeden frajerski numer – przyznał po pojedynku Tańcula, odnosząc się do konfliktu z Kwiecińskim. Nie zdradził jednak dokładnie, o co poszło i z jakiego powodu narodził się spór na linii Aroy – Kwieciński.

Tańcula vs Tyburski

walki tańculi

Na gali FAME MMA 7 rywalem Tańculi był Paweł Tyburski, jeden z „Braci Tyburskich”. Tym razem Aroy musiał uznać wyższość rywala, który rozbił go przed czasem, zadając mu pierwszą porażkę w karierze.

Z kolei na FAME MMA 10 Tańcula pokonał Mateusza Murańskiego jednogłośną decyzją sędziów. Mimo problemów zdrowotnych po tym pojedynku, Tańcula zawalczył na gali FAME MMA 11. Jego przeciwnikiem był Marcin Malczyński, były mistrz FAME MMA, którego rozbił ciosami w parterze w niespełna pół minuty.

Tańcula vs Murański

Na gali FAME MMA 12 doszło do walki Tańculi z Jackiem Murańskim. Tańcula konsekwentnie obijał 52-latka przez cztery rundy, po czym jego rywal został zdyskwalifikowany za trzymanie się siatki.

Dziewczyna Tańculi

Dziewczyną Tańculi od kilku lat jest Natalia, zawodniczka fitness, której profil na Instagramie o nazwie natalia.fitnesska śledzi aż 177 tysięcy followersów. Z kolei Instagrama Tańculi obserwuje blisko 175 tysięcy obserwujących.

Kim jest Aroy? Aroy nazywa się Arkadiusz Tańcula i jest znanym trenerem personalnym, aktorem i zawodnikiem FAME MMA. Kim jest dziewczyna Tańculi? Dziewczyną Tańculi od kilku lat jest Natalia, zawodniczka fitness, której profil na Instagramie o nazwie natalia.fitnesska śledzi aż 177 tysięcy followersów.