FAME MMA 18, czyli kolejna edycja gali typu freak fight największej federacji organizującej takie wydarzenia. Jeszcze nie ucichły brawa po walce wieczoru Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem, a już niebawem czekają nas ogromne emocje z udziałem najpopularniejszych influencerów, gwiazd muzyki, internetu, a nawet profesjonalnych zawodników. Karta walk FAME MMA 18 ciekawi wszystkich wiernych fanów freak fightów oraz tych, którzy śledzą losy swoich ulubionych celebrytów.

Fame MMA 18 Karta Walk

Karta walk FAME MMA 18 obfituje w wiele ciekawych nazwisk i zestawień. W sumie 20 maja będziemy świadkami dziesięciu pojedynków. Na wstępie zobaczymy debiutanta, który czekał na wyznaczenie mu rywala prawie półtora roku. Mowa tutaj oczywiście o twórcy commentary - Mateuszu Spysińskim. Zmierzy się z Jakubem "Paramaxil" Frączkiem, który w swoim debiucie na piętnastej edycji przegrał z "Franiem".

Następne ciekawe nazwisko w karcie walk na FAME MMA 18 to Elizabeth "Lizi" Anorue. Influencerka ukraińskiego pochodzenia zamierza napsuć krwi Dominice Rybak. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż tiktokerka już co nieco liznęła sportów walk. Ma za sobą dwie wygrane w federacji Prime.

Dużym faworytem według bukmacherów jest Michał Pasternak. "Wampir" jako profesjonalny zawodnik MMA dobrze wdrożył się w świat freaków. Szeliga ma już jedno zwycięstwo z zawodowcem. Na poprzedniej gali pokonał Marcina Wrzoska, który doznał przy upadku po jednym z ciosów Szeligi złamania ręki.

Główna karta walk zaczyna się od walki o pas do 84 kilogramów. Zmierzy się w niej uważany przez wielu najlepszy parterowiec wśród freaków, Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka oraz pogromca Murańskich, Arkadiusz "Aroy" Tańcula.

Oczy wszystkich kibiców na Atlas Arenie zwrócone będą jednak na ostatnich uczestników karty walk FAME MMA 18. Mowa tutaj o Amadeuszu "Ferrari" Rośliku, Kacprze "Crusher" Błońskim i Marcinie Dubielu. Jest to pierwszy w historii FAME MMA podwójny main event. Najpierw samozwańczy "Władca Piekieł" stanie w klatce przeciwko Kacprowi, a następnie niezależnie od wyniku jego kolejnym rywalem będzie Marcin Dubiel.

Przed panami w karcie walk FAME MMA 18 widnieje także równie ciekawy co-main event pań. Marta Linkiewicz po drugiej w karierze porażce z Anielą "Lil Masti" Bogusz wzięła sobie za cel Ewę Brodnicką. Ta ostatnim pojedynku z Kamilą Wybrańczyk pokazała się z bardzo dobrej strony, wygrywając całe starcie na punkty.

Double main event

  • Kacper "Crusher" Błoński vs Amadeusz "Ferrari" Roślik (MMA)
  • Marcin Dubiel vs Amadeusz "Ferrari" Roślik (MMA)

Co-main event

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Ewa Kleo-Brodnicka (MMA)
Brodnicka vs Linkiewicz

Główna Karta Walk Fame MMA 18

  • Dawid "Dzinold" Rzeźnik vs Robert "Sutonator" Pasut (K-1, małe rękawice)
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula (MMA - walka o pas do 84 kg)
  • Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Alan Kwieciński (MMA)
  • Michał "Wampir" Pasternak vs Piotr "Szeli" Szeliga (K-1, małe rękawice)
  • Natan "Pierzasty" Marcoń vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk (MMA)

Karta wstępna

  • Elizabeth "Lizi" Anorue vs Dominika Rybak (MMA)
  • Mateusz Spysiński vs Jakub "Paramaxil" Frączek (MMA)

Kursy FAME MMA 18

FAME MMA 18 karta walk to dziesięć starć, które można obstawiać w Betclicu. Kursy na poszczególne zestawienia prezentują się następująco:

 

"</a

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Kto zawalczy na FAME MMA 18?
W Double Main Evencie Amadeusz Ferrari ma stoczyć walkę najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Marcinem Dubielem. W CO-Main Evencie natomiast zobaczymy Ewę "Kleo" Brodnicką oraz Martę "Linkimaster" Linkiewicz.
Ile jest walk na FAME MMA 18?
Na gali w Łodzi zobaczymy aż 10 pojedynków.