Wyniki gali FAME MMA 18 i relacja na żywo! Majowe wydarzenie to między innymi podwójna walka wieczoru, w której Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się z Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem. Kto wygrał na FAME MMA 18 w łódzkiej Atlas Arenie?

FAME MMA 18 wyniki - kto wygrał?

Po ceremonii otwarcia jako pierwsi weszli do klatki debiutujący Mateusz Spysiński oraz Jakub "Paramaxil" Frączek. Starcie potrwało pełen dystans i ostatecznie przez decyzję sędziowską zwyciężył drugi z wymienionych.

Niestety dobrze występu nie zapamięta Elizabeth "Lizi" Anorue, która w debiucie przegrała przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Dominiką Rybak.

Później do klatki wyszli panowie Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk i Natan "Pierzasty Marcoń". Tak samo, jak pierwsza walka, ta również zakończyła się po pełnych trzech rundach. Jednogłośną decyzją arbitrów zwyciężył "Daro Lew"

Debiut w FAME MMA może zaliczyć do udanych Michał Pasternak. Z łatwością poradził sobie z Piotrem Szeligą, wygrywając w trzeciej rundzie przez poddanie narożnika.

Pełny frustracji po walce był Alan Kwieciński, który zdaniem sędziów wygrał ten pojedynek. Faktycznie zawodnik narożnika WCA Fight Team kilka razy obalił "Zadymę", ale sędziowie uznali, że lepiej przede wszystkim w stójce pokazał się Tomasz Gromadzki i to on wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów.

W walce o pas do 84 kilogramów lepszy na kartach sędziowskich okazał się Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Tym samym stał się pierwszym w historii federacji FAME podwójnym mistrzem.

W formule K-1 "Dzinold" wypunktował Roberta Pasuta i wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Co-main event pań to dominacja w stójce Ewy Brodnickiej z Martą Linkiewicz. Ten aspekt przesądził o jej zwycięstwie przez jednogłośną decyzję sędziów.

Ostatecznie przyszedł czas na danie główne dzisiejszego wieczoru, gdzie Amadeusz "Ferrari" Roślik miał się zmierzyć najpierw z Kacprem "Crusher" Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Przed starciem bukmacherzy w pierwszym pojedynku wskazywali na "Ferrariego", a w drugim na Dubiela. Ostatecznie "Ferrari" pokonał Błońskiego przez jednogłośną decyzję sędziów, ale prawdopodobnie podczas walki doznał złamania nosa. To przesądziło o tym, że medycy nie dopuścili go do drugiej walki.

FAME MMA 18 wyniki walk

Czy FAME MMA 18 przyniosła niespodzianki w wynikach walk? Czy faworyci sprostali wyzwaniom? Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki gali FAME MMA 18:

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.