Do walki "Ferrari" vs Dubiel nie doszło. Medycy nie dopuścili Amadeusza Roślika do kolejnej walki

Wszystkie walki Fame MMA 18

Ferrari vs Dubiel wynik

O tym, kto wygrał walkę Ferrari vs Dubiel na FAME MMA 18, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 20 maja. Starcie to mogliśmy wytypować w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny betclic). Zdaniem bukmachera zdecydowanym faworytem był Marcin Dubiel. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.35, natomiast na Amadeusza Roślika 2.80 (stan na 19 maja).

Niestety osoby, które wyczekiwały drugiej walki w main evencie będą zawiedzione. Lekarze ostatecznie nie zdecydowali się dopuścić Amadeusza do starcia z Dubielem. "Ferrari" przyznał, że jest chętny do walki, jednak nie może spierać się w tym zakresie z decyzją włodarzy i medyków.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.