Gala FAME MMA 12 będzie kolejnym wydarzeniem spod szyldu największej federacji typu freak fight w Polsce. Co wiadomo już o gali FAME MMA 12?

Data gali20 listopada 2021
Miejsce galiGdańsk/Sopot
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiDon Kasjo, Polak, Wrzosek

Kiedy FAME MMA 12?

Tego, kiedy FAME MMA 12 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji gali FAME MMA 11. Co prawda nie zdradzili tego organizatorzy, ale w wywiadach wygadali się sami zawodnicy. Przyznali oni, że FAME MMA 12 odbędzie się 20 listopada tego roku.

Gdzie FAME MMA 12?

To, gdzie FAME MMA 12 się odbędzie, dowiedzieliśmy się na około miesiąc przed galą. Wówczas okazało się, że lokalizacja FAME MMA 12 to Ergo Arena, czyli efektowna hala położona na granicy Gdańska i Sopotu.

 

 

FAME MMA 12 PPV

Nie ulega jednak wątpliwości, że transmisja FAME MMA 12 odbędzie się w systemie PPV. Gale FAME MMA od pierwszej edycji odbywają się właśnie za pośrednictwem platformy streamingowej po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Dostęp do gal FAME MMA kosztuje około 20 złotych.

FAME MMA 12 bilety

FAME MMA 12 bilety są dostępne dla kibiców w otwartej sprzedaży. Trzeba się jednak spieszyć - bilety zapewne rozejdą się w mgnieniu oka!

FAME MMA 12 konferencja

Nie ulega wątpliwości, że FAME MMA 12 konferencja będzie ciekawa i emocjonująca, bez względu na to, kto weźmie w niej udział. FAME MMA przyzwyczaiło bowiem do tego, że konferencje są zarówno dobrze zrealizowane pod względem technologicznym, jak i ciekawe dla widzów. „Dymów” z pewnością nie zabraknie!

Konferencja FAME MMA 12 zaplanowana jest na 17 października o godzinie 18.00. Pierwsza konferencja FAME MMA 12 rozpocznie się o godzinie 18:00.

FAME MMA 12 ważenie

FAME MMA 12 ważenie odbędzie się dzień przed galą. Wówczas zawodnicy zostaną zważeni i staną ze sobą twarzą w twarz. Wielu zawodników traktuje ważenie jako element walki, podczas którego można spróbować sprowokować swojego rywala czy zobaczyć cokolwiek w jego oczach.

FAME MMA 12 komentatorzy

FAME MMA 12 komentatorzy, czyli kto skomentuje wydarzenie? Tego jeszcze nie wiemy. Ostatnie gale jako główny komentator prowadzi Mateusz Kaniowski i wszystko wskazuje na to, że również i tym razem będzie podobnie.

Kto na FAME MMA 12?

Kto na FAME MMA 12? Poznaliśmy komplet nazwisk, które wezmą udział w gali. Mowa tutaj między innymi o Patryku „Rybie” Karasiu i Kornel „Koro” Regel. Pierwotnie pojedynek dwóch freestyle'owców miał się odbyć na gali FAME MMA 11, jednak – z niewiadomych powodów – został przełożony na kolejną galę, dzięki czemu są to jedyni zawodnicy FAME MMA 12, których udział w gali został ogłoszony kilka miesięcy przed wydarzeniem.

Zobacz także - kim jest Ryba?

W walce wieczoru kolejny pojedynek na zasadzie boksu stoczy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Jego rywalem będzie kolejny z byłych mistrzów KSW, Marcin Wrzosek. Z kolei mistrzowskiego trofeum w starciu z "Wiewiórem" będzie bronił Adrian "Polak" Polański.

Walki FAME MMA 12

Walki FAME MMA 12, czyli co wiadomo? Walka Ryba vs Koro była pierwszą, jaka została ogłoszona, jeśli chodzi o galę FAME MMA 12. Później poznawaliśmy więcej szczegółów, ale prawdziwym hitem jest powrót do FAME MMA Mateusza Murańskiego. Na gali z numerem 12 zmierzy się on w rewanżowym starciu z Arkadiuszem Tańculą.

Podczas FAME MMA 12 w klatce zadebiutuje Krzysztof "Kaczor" Radzikowski, popularny strongmen. Jego rywalem będzie Piotr Piechowiak, znany jako Bestia. Kolejnym debiutem będzie z kolei występ Mateusza Janusza, czyli męskiej części składu Fit Lovers. Zmierzy się on z Kacprem Błońskim.

Kursy FAME MMA 12

Kursy FAME MMA 12 wystawiła firma Betclic, czyli oficjalny sponsor organizacji FAME MMA. Zakłady bukmacherskie Betclic od kilku gal oferują graczom kursy na wydarzenie spod tego szyldu i podobnie będzie tym razem.

Gale FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Typy FAME MMA 12

Typy FAME MMA 12, czyli... trzeba uważać! Walki typu freak fight mają to do siebie, że bywają nieprzewidywalne. Zawodnicy, choć nie są sportowcami na pełen etat, potrafią zaskoczyć w klatce umiejętnościami. Pod uwagę, jeśli chodzi o typy FAME MMA 12, trzeba więc brać między innymi poprzednie występy danych zawodników czy to, jak przebiega ich okres przygotowawczy do danego pojedynku.

Karta walk FAME MMA 12

Karta walk FAME MMA 12 zawiera już wszystkie pojedynki, w tym jeden bonusowy - w ostatniej chwili Don Kasjo i Boxdel dogadali się na walkę, do której dojdzie... tuż po pojedynku tego pierwszego z Marcinem Wrzoskiem.

Don Kasjo vs Boxdel*
Don Kasjo vs Marcin Wrzosek*
Kacper Błoński vs Mateusz Janusz
Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - walka o pas
Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański
Krzysztof Radzikowski vs Piotr "Bestia" Piechowiak
Krycha vs Szewcu
Zusje vs Marti Renti
Kamiszka vs Anna Andrzejewska
Ryba vs Koro

* walka w boksie


Jaki jest termin gali FAME MMA 12?
Termin gali FAME MMA 12 to 20 listopada.
Kto zawalczy na FAME MMA 12?
Bohaterami gali FAME MMA 12 będą między innymi Don Kasjo czy Jacek Murański.