Takefun to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Jego ostatnie starcie znalazło się na karcie walk FAME MMA 21. Co wiadomo o popularnym streamerze?

Kim jest Takefun?

Kto to Takefun? Takefun to streamer, influencer, a także zawodnik FAME MMA. W przeszłości był również profesjonalnym graczem League of Legends. Aktualnie tworzy on przede wszystkim treści na YouTube i kolekcjonuje zegarki.

Takefun imię i nazwisko

Takefun to oczywiście pseudonim mężczyzny. Zawodnik FAME MMA nazywa się Rafał Górniak.

Takefun pochodzenie

Skąd pochodzi Takefun? Mężczyzna od małego mieszkał w miejscowości Poniatowa w województwie lubelskim. Od kilku lat mieszka we Wrocławiu.

Takefun wiek

Ile lat ma Takefun? Jeśli chodzi o wiek, Takefun urodził się w 1997 roku, a zatem rocznikowo 27 lat.

Takefun waga

Przed ostatnią walką Górniak wniósł na wagę 77 kilogramów.

Takefun wzrost

Wzrost Takefuna oscyluje w okolicach 180 centymetrów.

Takefun rekord

Takefun do tej pory stoczył tylko trzy walki. Wszystkie odbyły się w formule K-1.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-2, 1 NC

Takefun walka

Pierwsza walka streamera odbyła się na gali FAME MMA 13. Jak przyznał Takefun, już wcześniej mógł zawalczyć w FAME MMA, jednak nie dogadał się z organizacją w kwestiach finansowych.

Takefun FAME MMA

Takefun w FAME MMA zadebiutował w marcu 2022 roku na FAME MMA 13. Jego rywalem był Hejter, a starcie toczyło się na zasadach kickboxingu. Takefun stwierdził bowiem, że walka w samej stójce będzie atrakcyjniejsza dla kibiców. Walka Takefun vs Hejter została jednak uznana za nierozstrzygniętą. Hejter przypadkowo włożył bowiem rywalowi palec w oko i lekarz przerwał starcie.

Takefun vs Zabielski

Takefun powrócił do klatki w sierpniu 2022 roku w starciu z Filipem Zabielskim. Górniak przystępował do tego starcia w roli faworyta, jednak Zabielski zaprezentował się zaskakująco dobrze i ostatecznie pokonał Takefuna przez jednogłośną decyzję sędziów.

Takefun vs Robert Pasut

Po blisko dwóch latach przerwy Takefun ponownie wszedł do klatki. Jego trzeci pojedynek w karierze odbył się 18 maja 2024 roku na gali FAME MMA 21 w Gliwicach. Rafał Górniak zawalczył z Robertem Pasutem.

Walka dostarczyła fanom wielu emocji, jednak ostatecznie Takefun przegrał w pierwszej rundzie przez nokaut.

Takefun Nitro

Przyjacielem Takefuna jest Nitrozyniak, inny z popularnych streamerów. Niektórzy zarzucają więc, że Takefun wybił się dzięki Nitro, występując w jego produkcjach czy tworząc nagrania właśnie w duecie z Sergiuszem Górskim.

Takefun dziewczyna

Czy Takefun ma dziewczynę? Aktualnie Takefun jest w związku z dziewczyną o imieniu Natalia. Na Instagramie można ją znaleźć pod nickiem @ntllx.

Takefun YouTube

Takefun na YouTube posiada konto od połowy 2018 roku. Kanał o nazwie "Takefun Takefun" zgromadził 230 tysięcy subskrybentów.

Takefun Twitch

Takefun stream, czyli gdzie streamuje mężczyzna? Znany z czarnego humoru i kontrowersyjnych tekstów Górniak prowadzi kanał na YouTube. Aktualnie jednak najczęściej prowadzi streamy na Twitchu, gdzie można go znaleźć pod nickiem @takefun_.

Takefun Twitter

Takefun na Twitterze prowadzi konto pod nazwą @Takefun97. Jego profil obserwuje ponad 320 tysięcy użytkowników.

Takefun Instagram

Takefun prowadzi również konto na Instagramie, gdzie udziela się jako @takefun. Rafał Górniak zgromadził na Instagramie ponad 190 tysięcy obserwujących.


Jak ma na imię Takefun?
Takefun nazywa się Rafał Górniak.
Ile ma lat Takefun?
Takefun rodził się w 1997 roku, a zatem ma 27 lat.