Takefun to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co wiadomo o popularnym streamerze?

Kim jest Takefun?

Kim jest Takefun? Kto to Takefun? Jeśli ktoś włączył konferencję przed galą FAME MMA 13 i zobaczył pseudonim tego zawodnika, z pewnością mógł zadawać sobie takie pytania. Takefun jest bowiem popularnym streamerem i twórcą internetowym, ale z pewnością daleko mu pod względem popularności do czołowych postaci FAME MMA.

Takefun jest więc streamerem, a w przeszłości był również profesjonalnym graczem League of Legends. Tworzy treści na YouTube i kolekcjonuje zegarki.

Takefun imię i nazwisko

Takefun to oczywiście pseudonim mężczyzny. Zawodnik FAME MMA nazywa się Rafał Górniak.

 

 

Takefun pochodzenie

Skąd pochodzi Takefun? Mężczyzna od małego mieszkał w miejscowości Poniatowa w województwie lubelskim. Od kilku lat mieszka we Wrocławiu.

Takefun wiek

Ile lat ma Takefun? Jeśli chodzi o wiek, Takefun urodził się w 1997 roku.

Takefun waga

W przeszłości Takefun wręcz zawodowo trenował na siłowni, następnie chwaląc się swoją muskulaturą w mediach społecznościowych. Jego waga była więc z pewnością wtedy nieco inna, niż teraz, gdy nie ćwiczy już wyczynowo. Waga Takefuna w jego pierwszej walce w FAME MMA to kategoria półśrednia, czyli do 77 kilogramów.

Takefun wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, nie do końca wiadomo, ile mierzy Takefun. Tego typu informacje z pewnością poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA.

Takefun Nitro

Przyjacielem Takefuna jest Nitrozyniak, inny z popularnych streamerów. Niektórzy zarzucają więc, że Takefun wybił się dzięki Nitro, występując w jego produkcjach czy tworząc nagrania właśnie w duecie z Sergiuszem Górskim.

Takefun i Nitro zadebiutują w FAME MMA na tej samej gali, czyli z numerem 13.

Zobacz także - kim jest Nitro?

Takefun YouTube

Takefun na YouTube posiada konto od połowy 2018 roku. Kanał o nazwie "Takefun Takefun" zgromadził 200 tysięcy subskrybentów.

Takefun stream

Takefun stream, czyli gdzie streamuje mężczyzna? Znany z czarnego humoru i kontrowersyjnych tekstów Górniak prowadzi kanał na YouTube, gdzie często prowadzi również transmisje live.

W przeszłości niezwykle popularnym formatem z jego udziałem były również rozmowy na Omegle, z których Takefun także prowadził streamy.

Takefun FAME MMA

Takefun w FAME MMA, czyli niespodzianka na początku 2022 roku. Mężczyzna kilkukrotnie w przeszłości mówił o tym, że planuje zawalczyć w jednej z organizacji typu freak fight, jednak przez długi czas nie doszło w tej sprawie do konkretów.

Jak się okazało, debiut streamera przypadnie na galę FAME MMA 13. Jak przyznał Takefun, już wcześniej mógł zawalczyć w FAME MMA, jednak nie dogadał się z organizacją w kwestiach finansowych.

Takefun walka

Z kim zawalczył Takefun? Pierwsza walka streamera odbyła się na gali FAME MMA 13. Jego rywalem był Hejter. Pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu, gdyż – jak twierdził Takefun – nowicjusz w sportach walki lepiej zaprezentuje się w samej stójce i właśnie taki pojedynek jest atrakcyjniejszy dla kibiców.

Jak się okazało, niespodziewanie walka Takefun vs Hejter została uznana za nierozstrzygniętą. Hejter przypadkowo włożył rywalowi palec w oko i lekarz przerwał starcie.

Takefun dziewczyna

Czy Takefun ma dziewczynę? Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest singlem.

Takefun Twitter

Takefun na Twitterze prowadzi konto pod nazwą "Takefun97". Jego profil obserwuje ponad 60 tysięcy użytkowników.

Takefun Instagram

Z kolei na Instagramie Takefun udziela się jako „takefun”. Rafał Górniak zgromadził na Instagramie ponad 120 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Takefun?
Takefun to Rafał Górniak. Ile lat ma Takefun? Takefun urodził się w 1997 roku.