Filip Zabielski jest polskim twórcą internetowym, który rzutem na taśmę wskoczył na kartę walk gal FAME MMA 9 i FAME MMA 11. Filip Zabielski walki – jak wypadł jego debiut w MMA? Ile lat ma Filip Zabielski? Kim jest jego partnerka Filipa Zabielskiego?

Kim jest Filip Zabielski?

Kto to Filip Zabielski – pytali zapewne nieco starci fani FAME MMA, którzy zobaczyli jego nazwisko na karcie walk gali FAME MMA 9. Zabielski jest znanym polskim twórcą internetowym, który tworzy treści głównie na TikToka. Profil Zabielskiego na tej platformie obserwuje imponujące 4,6 miliona widzów! Nic więc dziwnego, że szefowie FAME MMA sięgnęli po niego i dali szansę występu na pierwszej gali w 2021 roku.

Filip Zabielski wiek

Ile lat ma Filip Zabielski? Zabielski urodził się 14 kwietnia 1996 roku. Jeśli zatem chodzi o wiek, Filip Zabielski ma 27 lat.

Filip Zabielski waga

Ile waży Filip Zabielski? Dokładną wagę Filipa Zabielskiego poznaliśmy przy okazji jego walk na FAME MMA. Zabielski waży w okolicach 80 kilogramów.

Filip Zabielski wzrost

Wzrost Filipa Zabielskiego to 183 centymetry.

Filip Zabielski walki

Filip Zabielski walki – dla popularnego TikTokera występ na FAME MMA 9 był debiutem w jakichkolwiek sportach walki. Jak przyznał, dopiero przed debiutem wziął się za treningi i nigdy nie miał większej styczności z tego typu odmianą sportu. Czy Filip Zabielski toczył walki w czasach szkolnych i jaki jest jego bilans – tego nie wiemy. Wiadomo natomiast, że wskoczył na zastępstwo na galę FAME MMA 9 i z pewnością był znacznie mniej doświadczony od swojego rywala.

Filip Zabielski rekord

Filip Zabielski do tej pory stoczył tylko trzy walki [2 w MMA i 1 w K-1]. Jak na razie jest on niepokonany.

Rekord MMA: 1-0-1
Rekord K-1: 1-0

Filip Zabielski FAME MMA

Filip Zabielski w FAME MMA pojawił się dość nieoczekiwanie. TikToker nigdy nie sprawiał bowiem wrażenia konfliktowego i agresywnego, a to właśnie te cechy ułatwiają udział we freak fightach. Zabielski postanowił skorzystać jednak z szansy i podpisał kontrakt z FAME MMA w lutym 2021 roku.

Filip Zabielski vs Hejter

Filip Zabielski na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 9, która była pierwszą galą FAME MMA w 2021 roku. Zabielski wskoczył na zastępstwo za kontuzjowanego Marcina „Rafonixa” Krasuckiego, który nabawił się urazu kostki i wypadł z gali. Rywalem Zabielskiego był Mariusz "Hejter" Słoński, który wcześniej miał na swoim koncie dwa występy na FAME MMA - wygrał w debiucie z Tomkiem Olejnikiem, a następnie przegrał z Patrykiem „Mortalcio” Baranem.

Jak przyznał Zabielski, o propozycji walki na FAME MMA dowiedział się tuż przed pierwszą konferencją FAME MMA 9 i przyjął ofertę, zaczynając treningi na około trzy tygodnie przed galą. Decyzja okazała się dobra, gdyż Zabielski wygrał swoją debiutancką walkę, pokonując Hejtera decyzją sędziów.

Filip Zabielski vs Maksymalnie

Również rzutem na taśmę Zabielski wskoczył do karty walk gali FAME MMA 11, zastępując Michała "Boxdela" Barona w pojedynku z Maksymem "Maksymalnie" Ziółkowskim. Tym razem jego pojedynek zakończył się remisem.

Filip Zabielski vs Takefun

Filip Zabielski swoją trzecią walkę w FAME MMA stoczył na gali z numerem 15. Jego rywalem był Rafał "Takefun" Górniak. Pojedynek ten odbył się w formule K-1 i potrwał pełen dystans. Zabielski jednak dość zdecydowanie przeważał i jednogłośnie wygrał na kartach punktowych.

Filip Zabielski Pandora Gate

Gdy w październiku 2023 roku afera zwana "Pandora Gate" wiele osób szybko zaczęło domniemywać, że zamieszany jest w nią również Filip Zabielski. Influencer szybko zareagował na te spekulacje i wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie ma związku z całą sprawą i nigdy nie zrobił nikomu krzywdy.

Zawsze chodziło na imprezach o dobrą zabawę, a teraz jest to przekształcane, że działy się tam "dantejskie sceny". Wiele dziewczyn pchało mi się do łóżka, a gdy nie byłem zainteresowany propozycją, często wymyślały plotki na mój temat. Ja dotąd nie wypowiadałem się na ten temat, ponieważ nie czułem takiej potrzeby. Nigdy nie zrobiłem nic złego, więc po co miałem się wypowiadać. Teraz jestem zmuszony, ponieważ jest za dużo fake newsów i jestem wsadzany do jednego wora z innymi twórcami

Filip Zabielski PiS

Swego czasu dość głośno zrobiło się o filmie, który Filip Zabielski opublikował na swoim TikToku, w którym influencer chwalił partię Prawo i Sprawiedliwość. Po tej publikacji na Zabielskiego wylała się fala krytyki, a internauci stwierdzili, że TikToker po prostu się sprzedał. Ten jednak zaprzeczył i oświadczył, że nie była to współpraca komercyjna i nie otrzymał za ten film żadnego wynagrodzenia.

@filipzabielski

Co o tym sądzicie?

♬ dźwięk oryginalny - IG : filipzabielski 😈

Filip Zabielski zarobki

Filip Zabielski zarobki – to, ile Zabielski zarabia czy to z racji bycia popularnym na TikToku, czy ile zgarnął za walkę na FAME MMA, z pewnością ciekawi wielu internautów. Niestety FAME MMA nie podaje do opinii publicznej informacji na temat tego, ile zarabiają ich zawodnicy, a medialne doniesienia powstają wyłącznie na podstawie plotek czy materiałów zgromadzonych przez dziennikarzy. Nie ulega jednak wątpliwości, że ze względu na ogromną popularność na TikToku, zarobki Zabielskiego na FAME MMA z pewnością są wysokie i liczone w dziesiątkach bądź nawet w setkach tysięcy złotych.

Filip Zabielski rodzice

Choć mężczyzna jest niezwykle popularny w internecie, stara się chronić swoje życie prywatne i nie wiadomo o nim zbyt wiele. Informacje na temat tego, czym zajmują się rodzice Zabielskiego i kim są, nie jest więc dostępne dla opinii publicznej. Być może więcej dowiemy się o rodzinie Zabielskiego przy okazji kolejnych konferencji FAME MMA.

Filip Zabielski siostra

Czy Filip Zabielski ma rodzeństwo? Wiele osób zastanawia się czy Izabela Zabielska, która jest TikTokerką jest zarazem siostrą Filipa. Okazuje się, że tak. Kobieta potwierdziła tę informację w jednym z wywiadów.

Filip Zabielski dziewczyna

Czy Filip Zabielski ma dziewczynę? Dziewczyną Filipa Zabielskego była niegdyś Julia Pelc, znana na szerzej jako Queen of the Black. Para jednak rozstała się na przełomie 2020 i 2021 roku. Aktualnie nie wiadomo czy Filip Zabielski ma stałą partnerkę.

Filip Zabielski YouTube

Filip Zabielski, oprócz ogromnej sławy na TikToku, prowadzi także kanał na YouTube. Jego kanał o nazwie „Filip Zabielski”, który powstał we wrześniu 2020 roku, subskrybuje ponad 330 tysięcy obserwujących. Łącznie filmy Filipa Zabielskiego na YT wyświetlono blisko 120 milionów razy.

Filip Zabielski TikTok

Filip Zabielski największą popularność posiada na TikToku. Na tym portalu Zabielski jest obserwowany przez 4,6 miliona użytkowników, a jego publikacje obejrzano łącznie blisko 140 milionów razy.

Filip Zabielski Instagram

Filip Zabielski Instagram prowadzi pod nickiem @filipzabielski. Aktualnie jego konto jest obserwowane przez 275 tysięcy użytkowników.


Kim jest Filip Zabielski?
Zabielski jest znanym polskim twórcą internetowym, który tworzy treści głównie na TikToka.
Z kim Filip Zabielski zadebiutował w FAME MMA?
Filip Zabielski na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 9 walką z Mariuszem "Hejter" Słońskim.