Filip Zabielski jest polskim twórcą internetowym, który rzutem na taśmę wskoczył na kartę walk gal FAME MMA 9 i FAME MMA 11. Filip Zabielski walki – jak wypadł jego debiut w MMA? Filip Zabielski YT – czy jest popularny w sieci? Filip Zabielski wiek – ile lat ma gwiazda TikToka? Filip Zabielski dziewczyna – kim jest jego partnerka?

Kim jest Filip Zabielski?

Kim jest Filip Zabielski – pytali zapewne nieco starci fani FAME MMA, którzy zobaczyli jego nazwisko na karcie walk gali FAME MMA 9. Zabielski jest znanym polskim twórcą internetowym, który tworzy treści zarówno na YouTube, jak i TikToka. Zwłaszcza na tej drugiej platformie jest niezwykle popularny. Profil Zabielskiego na TikToku obserwuje imponujące 4,5 miliona widzów! Nic więc dziwnego, że szefowie FAME MMA sięgnęli po niego i dali szansę występu na pierwszej gali w 2021 roku.

Filip Zabielski wiek

Zabielski urodził się w 1996 roku. Jeśli chodzi o wiek, Filip Zabielski w 2021 roku świętował 25. urodziny.

Filip Zabielski wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Filipa Zabielskiego, w internecie próżno szukać informacji na ten temat. Podczas gali FAME MMA 9 dowiedzieliśmy się, że jest nieźle zbudowany i mimo krótkiego okresu przygotowawczego zdołał wytrzymać pełen dystans walki.

Filip Zabielski rodzice

rodzina zabielskiego

Choć mężczyzna jest niezwykle popularny w internecie, stara się chronić swoje życie prywatne i nie wiadomo o nim zbyt wiele. Informacje na temat tego, czym zajmują się rodzice Zabielskiego i kim są, nie jest więc dostępne dla opinii publicznej. Być może więcej dowiemy się o rodzinie Zabielskiego przy okazji kolejnych konferencji FAME MMA.

Filip Zabielski YT

Filip Zabielski, oprócz ogromnej sławy na TikToku, prowadzi także kanał na YouTube. Jego kanał o nazwie „Filip Zabielski”, który powstał we wrześniu 2020 roku, subskrybuje ponad 100 tysięcy obserwujących. Łącznie filmy Filipa Zabielskiego na YT wyświetlono blisko 8,5 miliona razy – robi wrażenie jak na tak krótki staż!

Filip Zabielski dziewczyna

Choć niewiele wiadomo o rodzinie Zabielskiego, to, kim jest jego dziewczyna, jest już powszechną wiedzą. Dziewczyną Filipa Zabielskego jest Julia Pelc, znana na Instagamie jako "queenoftheblack143". Jej profil obserwuje blisko 175 tysięcy obserwujących, jest także aktywną TikTokerką o nazwie "Mruucats".

Kobieca widownia FAME MMA może być więc odrobinę rozczarowana, bo odpowiedź na pytanie, czy Filip Zabielski ma dziewczynę, brzmi – tak, ma!

Filip Zabielski walki

Zabielski walki

Filip Zabielski walki – dla popularnego TikTokera występ na FAME MMA 9 był debiutem w jakichkolwiek sportach walki. Jak przyznał, dopiero przed debiutem wziął się za treningi i nigdy nie miał większej styczności z tego typu odmianą sportu. Czy Filip Zabielski toczył walki w czasach szkolnych i jaki jest jego bilans – tego nie wiemy. Wiadomo natomiast, że wskoczył na zastępstwo na galę FAME MMA 9 i z pewnością był znacznie mniej doświadczony od swojego rywala.

Filip Zabielski FAME MMA

Filip Zabielski na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 9, która była pierwszą galą FAME MMA w 2021 roku. Zabielski wskoczył na zastępstwo za kontuzjowanego Marcina „Rafonixa” Krasuckiego, który nabawił się urazu kostki i wypadł z gali. Rywalem Zabielskiego był Mariusz "Hejter" Słoński, który wcześniej miał na swoim koncie dwa występy na FAME MMA - wygrał w debiucie z Tomkiem Olejnikiem, a następnie przegrał z Patrykiem „Mortalcio” Baranem.

 

 

Jak przyznał Zabielski, o propozycji walki na FAME MMA dowiedział się tuż przed pierwszą konferencją FAME MMA 9 i przyjął ofertę, zaczynając treningi na około trzy tygodnie przed galą. Decyzja okazała się dobra, gdyż Zabielski wygrał swoją debiutancką walkę, pokonując "Hejtera" decyzją sędziów.

Również rzutem na taśmę Zabielski wskoczył do karty walk gali FAME MMA 11, zastępując Michała "Boxdela" Barona w pojedynku z Maksymem "Maksymalnie" Ziółkowskim. Tym razem jego pojedynek zakończył się remisem.

Filip Zabielski zarobki

Filip Zabielski zarobki – to, ile Zabielski zarabia czy to z racji bycia popularnym na TikToku, czy ile zgarnął za walkę na FAME MMA, z pewnością ciekawi wielu internautów. Niestety – FAME MMA nie podaje do opinii publicznej informacji na temat tego, ile zarabiają ich zawodnicy, a medialne doniesienia powstają wyłącznie na podstawie plotek czy materiałów zgromadzonych przez dziennikarzy. Nie ulega jednak wątpliwości, że ze względu na ogromną popularność na TikToku, zarobki Zabielskiego na FAME MMA z pewnością będą co najmniej solidne – w innym przypadku zapewne nie zgodziłby się na walkę na kilka tygodni przed galą.


Kim jest Filip Zabielski?
Zabielski jest znanym polskim twórcą internetowym, który tworzy treści zarówno na YouTube, jak i TikToka.
Z kim na gali FAME MMA 9 zawalczył Filip Zabielski?
Filip Zabielski na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 9, która była pierwszą galą FAME MMA w 2021 roku. Zabielski wskoczył na zastępstwo za kontuzjowanego Marcina „Rafonixa” Krasuckiego, który nabawił się urazu kostki i wypadł z gali. Rywalem Zabielskiego był Mariusz "Hejter" Słoński.