Cesarz Narcyz to kolejny nabytek organizacji High League, która z przytupem planuje wejść na polską scenę, jeśli chodzi o gale typu freak fight. Tym razem włodarze tej federacji sięgnęli po przedstawiciela Tik Toka. Co więc wiadomo o młodym twórcy internetowym? Cesarz Narcyz Snapchat - o co chodzi w tej aferze?

Kto to Cesarz Narcyz?

Kto to Cesarz Narcyz? Kim jest Cesarz Narcyz? Jeśli ktoś nie śledzi takich mediów społecznościowych, jak Tik Tok czy Instagram, z pewnością nieco się zdziwił, gdy organizacja High League ogłosiła zakontraktowanie zawodnika posługującego się takim pseudonimem w sieci.

Cesarz Narcyz jest więc twórcą internetowym, a swoją działalność głównie opiera na Instagramie oraz Tik Toku.

Cesarz Narcyz imię i nazwisko

Cesarz Narcyz to oczywiście ksywa, którą posługuje się nowy zawodnik High League. Imię i nazwisko mężczyzny to Gabriel Tadeusz Bystrzycki.

Cesarz Narcyz wiek, waga, wzrost

Cesarz Narcyz wiek, czyli czy wiadomo, ile ma lat? Z profilu na Instagramie mężczyzny dowiadujemy się, że ma 21 lat. Jeśli chodzi o wagę i wzrost Bystrzyckiego, wszelkie dane z pewnością poznamy przy okazji jego debiutanckiej walki na gali High League.

Cesarz Narcyz Tik Tok

Cesarz Narcyz przede wszystkim jest popularny w serwisie Tik Tok. Jego konto o nazwie „cesarz_narcyz” śledzi imponujące 1.4 miliona obserwujących. Łącznie filmiki z jego kanału zebrały ponad 55 milionów polubień.

Cesarz Narcyz High League

O tym, że Cesarz Narcyz zawalczy na High League, dowiedzieliśmy się na początku lipca 2021 roku. Wówczas na oficjalnym profilu federacji na Instagramie pojawił się komunikat, w którym ogłoszono zakontraktowanie Bystrzyckiego.

"Jeden z topowych tiktokerów zaprezentuje wam swoje umiejętności na naszej pierwszej gali High League" - napisano, ogłaszając angaż popularnego twórcy internetowego.

Zobacz także - typy na High League.

Cesarz Narcyz MMA

O tym połączeniu nie wiadomo zbyt wiele. Próżno szukać informacji na temat tego, czy Cesarz Narcyz trenował w przeszłości sporty walki i w jaki sposób przygotowuje się do swojego debiutu. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że będzie to jego debiutancka styczność z tego typu dyscypliną sportu.

Cesarz Narcyz walka

Cesarz Narcyz walka odbędzie się na pierwszej gali High League. Kto będzie jego rywalem? Jak się okazało, włodarze organizacji nie zestawili Bystrzyckiego z innym Tik Tokerem. Jego przeciwnikiem będzie Josef Bratan, czyli debiutujący w High League raper.

Cesarz Narcyz Snapchat

W lipcu 2021 roku głośno było o kontrowersyjnym zachowaniu Cesarza Narcyza. Miał on wysyłać na Snapchacie nieletnim dziewczynom nagrania, na których było widać... nieco za dużo. Zrobiła się z tego ogromna drama, a sprawę komentowali najwięksi twórcy na YouTube zajmujący się tematyką commentary.

Cesarz Narcyz YouTube

W kwietniu 2021 roku Cesarz Narcyz otworzył swój kanał na YouTube o nazwie – bez niespodzianek – Cesarz Narcyz. Wygląda jednak na to, że dość szybko porzucił pomysł rozkręcenia swojej działalności w tym serwisie. Na kanale pojawiły się bowiem cztery nagrania i... to by było na tyle.

Cesarz Narcyz Instagram

Cesarz Narcyz posiada konto na Instagramie o nazwie „cesarz_narcyz”. Jego profil śledzi 235 tysięcy followersów.


Jak nazywa się Cesarz Narcyz?
Cesarz Narcyz to Gabriel Bystrzycki.
W jakiej organizacji będzie walczył Cesarz Narcyz?
Cesarz Narcyz będzie występował w organizacji High League.