Josef Bratan to kolejny nabytek federacji High League, która organizuje pojedynki celebrytów na zasadach MMA. Postanowiliśmy przyjrzeć się sylwetce rapera, który spróbował swoich sił w sportach walki.

Kto to Josef Bratan?

Kto to Josef Bratan? Kim jest Josef Bratan? Tego typu pytania z pewnością zadawali sobie fani walk typu freak fight, gdy zobaczyli, gdy jego angaż ogłosiła organizacja High League. Odpowiadając na pytanie, kto to Josef Bratan, trzeba przyznać, że jest to raper młodego pokolenia, który od niedawna stara się podbić polską scenę.

Josef Bratan pochodzenie

Josef Bratan pochodzenie nie jest znane. Mężczyzna rapuje po polsku, więc można domniemać, że jedno z jego rodziców pochodzi z afrykańskiego kraju, a drugie z Polski, stąd jego ciemniejszy kolor skóry. Próżno jednak szukać na ten temat informacji, a więcej powinniśmy dowiedzieć się, gdy Bratan będzie udzielał wywiadów przy okazji debiutu na gali High League.

 

 

Josef Bratan wiek, waga, wzrost

Również takie aspekty, jak jego waga czy wzrost nie są znane. Nic dziwnego – raper dopiero od niedawna jest popularny i raczkuje, jeśli chodzi o występy artystyczne. Znamy jednak wiek Josefa Bratana. Raper urodził się w 1995 roku, więc rocznikowo ma 26 lat. Podobnie jak kwestię jego pochodzenia, również to, ile ma wzrostu i w jakiej wadze planuje startować, wyjaśni się w okolicach debiutanckiej gali High League i jego pojedynku.

Josef Bratan rap

Josef Bratan rap, czyli kiedy po raz pierwszy w Polsce o nim usłyszeliśmy? O Bratanie głośno zrobiło się w styczniu 2021 roku, kiedy związał się z wytwórnią GM2L, za której sterami siedzi Malik Montana.

Josef Bratan Malik Montana

I właśnie duet Josef Bratan&Malik Montana usłyszeliśmy w kawałku „Wuwua”, który był debiutanckim nagraniem rapera pod szyldem wytwórni. Teledysk do nagrania w serwisie YouTube odtworzono ponad pięć milionów razy, więc trzeba przyznać, że jak na debiut, kawałek odbił się naprawdę szerokim echem i przypadł do gustu wielu słuchaczom.

Josef Bratan MMA

Josef Bratan MMA – czy trenował wcześniej? Na ten temat niewiele wiadomo. Wiadomo jednak, że Bratan do oficjalnego debiutu przygotowywał się w klubie Spartans w podwarszawskiej Zielonce. Od ośmiu lat natomiast zajmuje się sportami siłowymi i ćwiczy na siłowni.

Josef Bratan High League

Josef Bratan High League – o tym połączeniu dowiedzieliśmy się na początku czerwca 2021 roku, gdy federacja ogłosiła angaż rapera w swoich szeregach. Będzie to pierwszy przedstawiciel GM2L, którego zobaczymy w klatce.

„Przedstawiamy wam wschodzącą gwiazdę polskiego rapu, a zarazem pierwszego reprezentanta GM2L” – napisano w komunikacie ogłaszającym angaż Bratana na oficjalnym profilu organizacji High League na Instagramie.

Josef Bratan walka

Josef Bratan walka, czyli z kim zmierzył się w debiucie? Fani rapera w komentarzach zastanawiali się, kto może być jego przeciwnikiem. Czy będzie to inny raper, a może przedstawiciel nieco innej branży, niż muzyczna? Jak się okazało, był to inny z debiutantów w High League, czyli Gabriel Bystrzycki, znany w sieci jako Cesarz Narcyz. Zdecydowanym faworytem tego starcia był raper, na którego wygraną kurs wynosi 1.20. Kursy na pierwszą galę High League wystawiły zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).

Narcyz zaskoczył wszystkich postawą, gdyż wytrzymał pełen dystans. Bratan wygrał jednogłośną decyzją sędziów, notując udany debiut w sportach walki.

Josef Bratan Instagram

Raper posiada konto na Instagramie pod nazwą „josefbratan”. Jego profil, na którym pierwszy wpis pojawił się we wrześniu 2020 roku, śledzi ponad 30 tysięcy użytkowników tego serwisu.


Josef Bratan jest raperem. W jakiej organizacji zawalczy Josef Bratan? Josef Bratan swój debiutancki pojedynek stoczy w organizacji High League.