Josef Bratan to jeden z najbardziej charakterystycznych zawodnik, który aktualnie walczy w organizacji FAME MMA. Postanowiliśmy przyjrzeć się sylwetce rapera, który znalazł się na karcie walk FAME MMA 20.

Kto to Josef Bratan?

Kto to Josef Bratan? Kim jest Josef Bratan? Josef Bratan to popularny raper pochodzący z Angoli, jednak tworzący piosenki w języku polskim. Jest on bratem innego rapera, Alberto Simao. Warto również dodać, że jest mocno powiązany z osobą Malika Montany. Bratan jest członkiem GM2L.

Josef Bratan imię i nazwisko

Pełne imię i nazwisko popularnego rapera to tak naprawdę Jose Natala Simao.

Josef Bratan pochodzenie

Josef Bratan jest pochodzenia angolskiego. Mężczyzna rapuje jednak po polsku, więc można domniemać, że jedno z jego rodziców pochodzi z afrykańskiego kraju, a drugie z Polski, stąd jego ciemniejszy kolor skóry.

Josef Bratan wiek

Ile lat ma Josef Bratan? Josef Bratan urodził się w 1995, zatem na obecną chwilę rocznikowo ma 29 lat.

Josef Bratan waga

Waga Josefa Bratana oscyluje w okolicach 80 kilogramów.

Josef Bratan wzrost

Josef Bratan wzrost, czyli ile mierzy popularny raper? Wzrost Bratana to 193 centymetry.

Josef Bratan rekord

Do tej pory Josef Bratan stoczył dwie walki w MMA i dwie w K-1. Wygrał trzy z nich, a więc jego łączny rekord to 5-1.

Rekord MMA: 2-0
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 3-2

Josef Bratan MMA

Josef Bratan MMA – czy trenował wcześniej? Na ten temat niewiele wiadomo. Wiadomo jednak, że Bratan do oficjalnego debiutu przygotowywał się w klubie Spartans w podwarszawskiej Zielonce. Od ośmiu lat natomiast zajmuje się sportami siłowymi i ćwiczy na siłowni.

Josef Bratan walki

Josef Bratan walka, czyli z kim zmierzył się w debiucie? Fani rapera w komentarzach zastanawiali się, kto może być jego przeciwnikiem. Czy będzie to inny raper, a może przedstawiciel nieco innej branży, niż muzyczna? Jak się okazało, był to inny z debiutantów w High League, czyli Gabriel Bystrzycki, znany w sieci jako Cesarz Narcyz.

Josef Bratan FAME MMA

Po tym jak zamknięto organizację High League, Josef Bratan podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA. Jego debiut w tej federacji odbył się podczas gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu 21 lipca 2023 roku.

Josef Bratan vs Kuba Nowaczkiewicz

Walka Josef Bratan vs Kuba Nowaczkiewicz odbyła się na FAME Friday Arena 1. Początkowo to starcie miało się odbyć podczas High League 7, jednak gala ta nie doszła do skutku. Wielu internautów sądziło, że Nowaczkiewicz, który od dłuższego czasu podchodzi do treningów profesjonalnie poradzi sobie z lekceważącym przygotowania do walki Bratanem. Stało się jednak inaczej i Josef zdominował rywala wygrywając w drugiej rundzie przez TKO.

Josef Bratan vs Wiewiór

Josef Bratan po efektownym zwycięstwie z Kubą Nowaczkiewiczem powróci do klatki na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Zawalczy on w co-main evencie gali z podwójnym mistrzem FAME MMA Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką. Pojedynek odbędzie się w formule K-1.

Josef Bratan na FAME MMA 20

Josef Bratan był jednym z uczestników hitowego turnieju na FAME MMA 20. Turniej odbył się w formule K-1 w małych rękawicach, a zwycięzca otrzymał 1,5 miliona złotych. Po pokonaniu Adriana Polaka i Dawida Malczyńskiego Josef Bratan doszedł do finału, w którym przegrał z Maksymilianem Wiewiórką przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Josef Bratan High League

Josef Bratan High League - o tym połączeniu dowiedzieliśmy się na początku czerwca 2021 roku, gdy federacja ogłosiła angaż rapera w swoich szeregach. Był to pierwszy przedstawiciel GM2L, którego zobaczyliśmy w klatce.

„Przedstawiamy wam wschodzącą gwiazdę polskiego rapu, a zarazem pierwszego reprezentanta GM2L” - napisano w komunikacie ogłaszającym angaż Bratana na oficjalnym profilu organizacji High League na Instagramie.

Josef Bratan vs Cezarz Narcyz

Swój debiut w High League Bratan zanotował w walce z tiktokerem - Cesarzem Narcyzem. Josef był ogromnym faworytem, jednak Narcyz postawił mu niespodziewany opór i ostatecznie raper wygrał dopiero po pełnych trzech rundach przez decyzję sędziów.

Josef Bratan vs Macias

Do kolejnej walki Josefa Bratana w High League doszło przy okazji High League 4, które odbyło się 17 września 2022 roku. Pojedynek ten wywoływał wśród kibiców wiele emocji. Obaj zawodnicy to bowiem raperzy, a przed galą padło wiele obraźliwych słów z obu stron. W walce jednak Bratan nie dał najmniejszych szans Maciasowi nokautując go w pierwszej rundzie.

Josef Bratan rap

Josef Bratan rap, czyli kiedy po raz pierwszy w Polsce o nim usłyszeliśmy? O Bratanie głośno zrobiło się w styczniu 2021 roku, kiedy związał się z wytwórnią GM2L, za której sterami siedzi Malik Montana.

Josef Bratan Malik Montana

I właśnie duet Josef Bratan&Malik Montana usłyszeliśmy w kawałku „Wuwua”, który był debiutanckim nagraniem rapera pod szyldem wytwórni. Teledysk do nagrania w serwisie YouTube odtworzono ponad pięć milionów razy, więc trzeba przyznać, że jak na debiut, kawałek odbił się naprawdę szerokim echem i przypadł do gustu wielu słuchaczom.

Josef Bratan GOATS

Josef Bratan przez wielu internautów może być kojarzony z występu na kanale GOATS. Popularny raper wystąpił w odcinku, w którym mógł wybrać swoją potencjalną partnerkę spośród 19 kobiet. Ostatecznie wybór Bratana padł na dziewczynę, która na Instagramie jest znana pod nickiem @pauli_n_officiall. Kobieta stanęła na koniec odcinka przed wyborem, pieniądze czy randka z Bratanem i wybrała spotkanie z raperem.

Josef Bratan utwory

W jakich utworach można było usłyszeć Josefa Bratana? Brat Alberto znany jest głównie z takich utworów jak "Dawaj Hajs", "Złomek", "Wuwua" czy piosenki nagranej wspólnie z Maszą Graczykowską "Nie szczekaj do Pani".

Josef Bratan zęby

Wiele osób kojarzy Josefa Bratana przez jego wyjątkowe uzębienie. Raper ma bowiem dość mocno wysunięte przednie zęby, a dodatkowo ma diastemę.

Josef Bratan dziecko

Czy Josef Bratan ma dzieci? Okazuje się, że tak. Bratan ma córkę Nikolę. W czerwcu 2022 roku wybuchła dość głośna drama z udziałem Josefa, która dotyczyła właśnie jego córki. Otóż matka dziewczynki, czyli Aleksandra Zychowicz zarzuciła Bratanowi, że ten nie płaci alimentów. Raper odniósł się jednak do sprawy i za pośrednictwem portalu "Glamprap" przedstawił potwierdzenia wpłat alimentów na córkę.

Josef Bratan Instagram

Raper posiada konto na Instagramie pod nazwą @josefbratan. Jego profil aktualnie śledzi ponad 200 tysięcy użytkowników tego serwisu.


Z czego znany jest Josef Bratan?
Josef Bratan jest raperem. W jakiej organizacji walczy Josef Bratan? Josef Bratan aktualnie jest zawodnikiem FAME MMA.