Paulina Porzucek stała się rozpoznawalna po występie na kanale Goats. W 2023 roku podpisała kontrakt z organizacją Prime MMA, a jej debiutancka walka znalazła się na karcie walk Prime MMA 8. Sprawdź kim jest Paulina Porzucek!

Kim jest Paulina Porzucek?

Kto to Paulina Porzucek? Paulina Porzucek to 25-letnia influencerka i zawodniczka Prime MMA. Popularność zdobyła głównie na TikToku, jednak większość osób może ją kojarzyć z występu na kanele Goats. Paulina Porzucek wzięła bowiem udział w popularnym formacie randkowym w odcinkach z Josefem Bratanem.

W 2024 roku organizacja Prime MMA postanowiła zakontraktować influencerkę, a do jej debiutu doszło już 13 kwietnia na gali Prime MMA 8. Paulina Porzucek wystąpiła w walce 2 vs 2 w parze z Klaudią Szponar.

Paulina Porzucek wiek

Ile ma lat Paulina Porzucek? Paulina Porzucek urodziła się 1999 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 25 lat.

Paulina Porzucek wzrost

Nowa zawodniczka Prime MMA, Paulina Porzucek ma 164 centymetry wzrostu.

Paulina Porzucek waga

Waga Pauliny Porzucek oscyluje w okolicach 55 kilogramów.

Paulina Porzucek walka

Debiutancka walka Pauliny Porzucek odbyła się 13 kwietnia 2024 na gali Prime MMA 8. Była to zarazem pierwsza w historii freak fightów walka kobiet w formule 2 vs 2.

Paulina Porzucek Prime MMA

Paulina Porzucek zadebiutowała w klatce na Prime MMA 8 w walce 2 vs 2. W parze z Klaudią Szponar stanęła naprzeciwko również debiutującej Sandry Smoroń oraz Oli Daniel. Walka odbyła się w formule K-1.

Porzucek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, jednak ostatecznie musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej Oli Daniel i finalnie została poddana przez sędziego.

Paulina Porzucek dzieci

Wiele osób zastanawia się ile ma dzieci Paulina Porzucek. Okazuje się, że Paulina ma jedno dziecko, a dokładnie dwuletnią córkę.

Paulina Porzucek siostra

Paulina Porzucek ma siostrę bliźniaczkę. Łatwo je jednak odróżnić, bowiem Paulina jest blondynką, natomiast Karolina ma czarne włosy.

Paulina Porzucek Goats

Paulina Porzucek stała się bardziej rozpoznawalna po tym, jak wzięła udział w jednym z filmów na kanale Goats. Wystąpiła ona w randkach z Josefem Bratanem i ostatecznie udało jej się dojść do finału i wygrać.

Paulina Porzucek TikTok

Paulina Porzucek swoje konto na TikToku prowadzi pod nazwą @pauli_n_officiall. Jej poczynania na tej platformie obserwuje blisko 600 tysięcy osób, a filmiki polubiono łącznie 15 milionów razy.

Paulina Porzucek Instagram

Paulinę Porzucek na Instagramie można znaleźć pod nazwą @pauli_n_officiall. Do tej pory zawodniczka Prime MMA zgromadziła na swoim koncie około 170 tysięcy obserwujących.


Ile ma lat Paulina Porzucek?
Paulina Porzucek urodziła się w 1999 roku, a więc aktualnie ma 25 lat.
Z kim zawalczyła Paulina Porzucek na Prime MMA 8?
Na Prime MMA 8 Paulina Porzucek zawalczyła w walce 2 vs 2.