Marianna Schreiber to zawodniczka organizacji Clout MMA. Jej ostatni pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 5. Podczas tego wydarzenia Schreiber zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską. Dowiedz się, kim jest Marianna Schreiber oraz co o niej wiadomo.

Kim jest Marianna Schreiber?

Kto to Marianna Schreiber? Marianna Schreiber to 31-letnia aktywistka i zawodniczka Clout MMA. Z wykształcenia jest pedagogiem i terapeutką. W swoim biogramie na Instagramie twierdzi, że jest żołnierzem Wojska Polskiego.

W grudniu 2023 roku ogłoszono, że Marianna Schreiber podpisała kontrakt z organizacją Clout MMA. Debiutancki pojedynek kobiety odbył się na gali Clout MMA 3 i kobieta zwyciężyła z Moniką "Najlepsza polską dziennikarką" Laskowską.

Marianna Schreiber wiek

Marianna Schreiber ile ma lat? Zawodniczka Clout MMA urodziła się 18 listopada 1992 roku. Marianna Schreiber ma aktualnie 31 lat.

Marianna Schreiber wzrost

Kobieta w przeszłości sama ujawniła, że ma 176 centymetrów wzrostu.

Marianna Schreiber waga

Ile waży Marianna Schreiber? Przed jej poprzednią walką masa ciała zawodniczki wynosiła niecałe 58 kilogramów.

Marianna Schreiber rekord

Aktualnie Marianna Schreiber ma za sobą dwa starcia w MMA. Jej rekord prezentuje się następująco.

Rekord MMA: 1-1

Marianna Schreiber MMA

O debiucie Marianny Schreiber w MMA mówiło się od połowy 2023 roku. Kobieta była bowiem widziana między innymi na sali treningowej w Akademii Sportów Walki Wilanów, czyli w klubie Mirosława Oknińskiego. Plotki potwierdziły się na początku grudnia 2023 roku, gdy Clout MMA ogłosiło Mariannę Schreiber jako nową zawodniczkę.

Marianna Schreiber Clout MMA

Marianna Schreiber w Clout MMA swój pierwszy pojedynek stoczyła na gali Clout MMA 3: Santa Clout z Moniką Laskowską. Wydarzenie to zostało zaplanowane 29 grudnia 2023 roku.

Podczas kolejnej gali - Clout MMA 4, którą zaplanowano na 9 marca 2024 roku - kobieta zmierzy się z Małgorzatą "Gohą" Magical, czyli matką Daniela Magicala.

Marianna Schreiber vs Monika Laskowska

Walka Marianna Schreiber vs Monika Laskowska to starcie, które odbyło się na gali Clout MMA 3. Dla Schreiber był to debiut, natomiast dla Laskowskiej już druga walka. Panie nie darzyły się sympatią, co było widać już podczas pierwszego programu promującego galę.

Walkę wygrała Marianna Schreiber przez jednogłośną decyzję sędziów.

Marianna Schreiber vs Goha Magical

Walka Marianna Schreiber vs Goha Magical została ogłoszona jako jedno ze starć na gali Clout MMA 4. Wydarzenie doszło do skutku już 9 marca 2024 roku. Starcie Schreiber z Gohą ostatecznie nie doszło jednak do skutku, z powodu zamknięcia Gohy Magical w areszcie.

Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Do walki Schreiber vs Jaroniewska doszło na gali Clout MMA 5. Wydarzenie to odbyło się 8 czerwca 2024 roku w Katowicach. Co ciekawe była to jedyna walka kobiet na karcie walk Clout MMA 5.

Walka Schreiber - Jaroniewska zakończyła się w zaskakujący sposób. Marianna Schreiber odmówiła kontynuowania walki w pierwszej rundzie po tym, jak dostała ostrzeżenie od sędziego za łapanie się siatki.

Marianna Schreiber mąż

Kto jest mężem Marianny Schreiber? Mąż Marianny Schreiber to Łukasz Schreiber, który jest politykiem. Partia, którą reprezentuje Łukasz Schreiber to Prawo i Sprawiedliwość. Para wzięła ślub w 2015 roku, jednak w marcu 2024 roku ogłosiła rozstanie oraz chęć rozpoczęcia separacji. Wiele osób spekuluje, że miało to związek z kontrowersyjną działalnością kobiety w sieci.

Marianna Schreiber Top Model

Marianna Schreiber w Top Model wystąpiła w 10 sezonie, który był emitowany w 2021 roku. Schreiber przeszła pierwszy etap, jednak odpadł w trzecim odcinku i ostatecznie nie zakwalifikowała się do czołowej piętnastki, która trafiła do domu modelek i modeli.

Marianna Schreiber partia

W 2022 roku Marianna Schreiber ogłosiła, że zakłada partię Mam Dość 2023. Wokół partii było wiele zawirowań. Początkowo wniosek o jej zatwierdzenie został odrzucony. Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził bowiem jedynie 184 podpisy poparcia, a wymaganych jest 1000.

Partia Mam Dość 2023 została zarejestrowana 11 sierpnia 2023 roku, jednak niespełna tydzień później poinformowano, że Marianna Schreiber została wyrzucona z własnej partii. Oświadczenie co do tej sytuacji brzmiało w następujący sposób.

Pani Marianna Schreiber nie jest liderką partii Mam Dość 2023 ani jej założycielką (...) została wykreślona z wniosku założycielskiego w dniu 12 czerwca 2023 roku za naruszenia statutu partii

Marianna Schreiber nos

W pierwszej połowie 2023 roku Marianna Schreiber przeszła operację nosa. Efektami podzieliła się na swoim Instagramie.

schreiber nos
Marianna Schreiber/Instagram

Marianna Schreiber Instagram

Instagram Marianna Schreiber prowadzi pod nazwą @marysiaschreiber. Jej konto obserwuje około 100 tysięcy użytkowników. Kobieta na swoim Instagramie często dzieli się swoimi przemyśleniami i oraz zamieszcza wiele zdjęć z życia codziennego.


W jakiej partii była Marianna Schreiber?
Marianna Schreiber w 2022 roku zdecydowała się założyć partię Mam Dość 2023. Co ciekawe w 2023 roku została z niej wyrzucona.
Ile lat ma Marianna Schreiber?
Marianna Schreiber ma 31 lat.