Mało kto się spodziewał, że Goha Magical kiedykolwiek zadebiutuje we freak fightach. Organizacja Clout MMA przyzwyczaiła jednak fanów do niecodziennych rozwiązań i postanowiła zakontraktować również mamę Daniela Magicala. Jej walka została dodana do karty walk Clout MMA 2 na ostatnią chwilę. Kim jest Goha Magical? Z kim zawalczy Gocha Magical? Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące tej postaci!

Kim jest Goha Magical?

Kim jest Goha Magical? Kto to Goha Magical? Goha Magical to matka popularnego stramera Daniela Magicala. Znana jest z tego, że często pojawiała się na transmisjach na żywo swojego syna, na których najczęściej była w stanie nietrzeźwości. W październiku 2023 roku została ogłoszona jako nowa zawodniczka Clout MMA. Do jej debiutu doszło na drugiej gali tej organizacji, na której Goha Magical zmierzyła się z byłą dziewczyną swojego syna Nikitą.

Gocha Magical imię i nazwisko

Jak nazywa się Goha Magical? Prawdziwe imię i nazwisko Gohy Magical brzmi Małgorzata Zwierzyńska.

Gocha Magical wiek

Ile lat ma Goha Magical? Gosia Magical urodziła się 19 lutego 1973 roku, a więc aktualnie ma 50 lat.

Goha Magical wzrost

Wzrost Gohy Magical poznamy przy okazji jej debiutu w Clout MMA. Można jednak szacować, że ma ona około 170 centymetrów.

Goha Magical waga

Ile waży Goha Magical? Na ważeniu przed Clout MMA 2 Gosia Magical wniosła na wagę 65 kilogramów.

Goha Magical walka

Goha Magical walka, to coś, na co czekali wszyscy fani freak fightów. Wydawało się to jednak niemożliwe, bowiem na przeszkodzie stał zaawansowany wiek Gohy oraz brak atrakcyjnej przeciwniczki. Wszystko zmieniło się, gdy Daniel Magical rozstał się z Nikitą i ta dołączyła do organizacji Clout MMA. Już wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze głosy na temat walki Goha Magical vs Nikita. Ostatecznie do tego starcia doszło na gali Clout MMA 2.

Goha Magical MMA

Gocha Magical w kaltce zadebiutowała 28 października 2023 roku na gali Clout MMA 2. Zmierzyła się wtedy z byłą dziewczyną swojego syna, czyli Nikitą "Nikolą" Bielą.

Goha Magical rekord

Goha Magical jest po swoim udanym debiucie, do którego doszło na Clout MMA 2.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Gocha Magical Clout MMA

25 października, podczas drugiej konferencji przed Clout MMA 2, Gocha Magical została ogłoszona jako nowa zawodniczka tej organizacji. Jej rywalką okazała się Nikita, czyli była dziewczyna jej syna Daniela Magicala.

Goha Magical Nikita

Konflikt na linii Goha Magical - Nikita z pewnością jest realny. Nikita bowiem była w związku z synem Gohy, Danielem Magicalem. Rozstanie tej pary było niezwykle burzliwe. Zarówno Daniel, jak i Nikita, nagrywali na siebie różne filmy, w których nie szczędzili w swoją stronę ostrych słów.

Jako że Daniel Magical jest pokłócony z Nikitą, to nic dziwnego, że również Gocha Magical nie darzy dziewczyny sympatią. Pojedynek ten zapowiadał się niezwykle ekscytująco. Finalnie walkę wygrała Gosia Magical, która znokautowała Nikitę w drugiej rundzie.

Gocha Magical kiedyś

Wiele osób zastanawia się jak kiedyś wyglądała Goha Magical? Trudno jednak znaleźć w sieci jakiekolwiek zdjęcia tej kobiety, zanim stała się rozpoznawalna.

Goha Magical maju maj

Goha Magical przez wielu jest również kojarzona z piosenką "Czułe Słowa (My Oh My) (Maju Maj)" zespołu Piękni i Młodzi. Kobieta często śpiewała ten utwór przy okazji streamów prowadzonych na TikToku bądź YouTubie.

Goha Magical metamorfoza

W czerwcu 2023 roku Daniel Magical ogłosił, że jego mama, Goha Magical, przejdzie metamorfozę. Była to poniekąd odpowiedź na zmiany, które wcześniej, pod okiem Amadeusza Ferrariego, wprowadziła w swoim wyglądzie Nikola.

@goha.maju.maj

#gohamagical #goha #gohametamorfoza #danielmagical #gohashoty #magicalshoty #magicalshots #gohamagicalshot #gohamajumaj #majumaj #metamorfoza #myohmy

♬ Czułe Słowa (My Oh My) - Piękni I Młodzi & Magdalena Narożna

Goha Magical TikTok

Goha Magical posiada konto na TikToku. Ma na nim tylko jeden filmik, jednak mimo to, zgromadziła na swoim profilu aż 676 tysięcy obserwujących. Jej konto można znaleźć pod nazwą @gosiamagical.official.

Goha Magical Instagram

Gocha Magical jest oczywiście obecna na Instagramie. Jej profil można znaleźć pod nickiem @gosiamagical.official. Jej konto aktualnie obserwuje blisko 500 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Goha Magical? 
Goha Magical ma 50 lat.
Czy Gocha Magical zawalczy w MMA? 
Goha Magical swoją debiutancką walkę stoczyła na gali Clout MMA 2, gdzie zmierzyła się z Nikitą.