28 października w Orlen Arena w Płocku odbędzie się druga gala Clout MMA. Inauguracyjna edycja zakończyła się połowicznym sukcesem. Większość walk stała na solidnym jak na freaky poziomie, jednak spore problemy techniczne związane z PPV przełożyły się na negatywny odbiór całego wydarzenia. Federacja, której twarzą są m.in. Lexy Chaplin i Sławomir Peszko musi zatem się mocno postarać, aby ponownie odzyskać zaufanie wśród zagorzałych fanów. Co wiemy o Clout MMA 2? Jak wygląda karta walk Clout MMA 2? Kto walczy na Clout MMA 2?

Clout MMA 2 - karta walk

Druga edycja Clout MMA, którą obstawisz wyłącznie w Fortunie, wykorzystując przy tym kod promocyjny fortuna i odbierając m.in. darmowe 20 zł na grę, z pewnością wyłoni zupełnie nowe twarze, ale nie zabraknie także najpopularniejszych internetowych gwiazd, bez których tego typu event nie miałyby racji bytu. Znając zestawienia z pierwszej gali, na drugiej spodziewamy się również kilku typowo sportowych walk. Już teraz mówi się o powrocie do freaków byłego zawodnika KSW i UFC - Normana Parke, który podobno ma się zmierzyć z Salimem Touahrim.

Niewykluczone, że w klatce pojawią się też kolejni piłkarze zwerbowani przez Sławka Peszko. Może szeregi federacji zasili Artur Boruc? Na ten moment są to tylko pogłoski i przypuszczenia, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, zanim poznamy pierwsze nazwiska na karcie walk Clout MMA 2. Ta jest przez nas aktualizowana na bieżąco, a wszystkie zestawienia znajdziecie poniżej:

Main event

 • [boks, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Daniel Omielańczuk

Co-main event

 • TBA vs TBA

Karta główna

 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski
 • [K-1]: Jérôme Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki
 • [MMA]: Piotr "Bestia" Piechowiak vs. Bob Sapp
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński
 • [MMA]: Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak
 • Norman Parke vs. Salim Touahri [NIEOFICJALNIE]
 • Katarzyna "Laluna" Alexander vs. TBA
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał "Boro" Borkowski vs. TBA

Karta wstępna

 • TBA vs. TBA
 • TBA vs. TBA

Walki Clout MMA 2

Nie ulega wątpliwości, że walki na Clout MMA 2 zapewnią kibicom sporo emocji i niezapomnianych chwil. Na ten moment znamy oficjalnie jedno zestawienie. Clout MMA 2 karta walk pozostaje więc nadal w dużej mierze jedną wielką niewiadomą, ale niebawem na pewno się to zmieni. Poza wspomnianym wcześniej przeciekiem na temat potencjalnej walki Normana z Salimem, federacja na drugiej konferencji przed pierwszą galą ogłosiła starcie Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Dodatkowo w sieci pojawiają się informacje o możliwym powrocie do klatki "Laluny" oraz Bombardiera.

Kursy Clout MMA 2

Clout MMA 2 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Aktualnie znamy jedną walkę na Clout MMA 2. Jeśli tylko na social mediach federacja udostępni informacje o kolejnych zestawieniach, to z pewnością Fortuna od razu spróbuje wystawić na nie kursy i tak do momentu aż karta walk Clout MMA 2 się zapełni.


Kto walczy na Clout MMA 2?
Na Clout MMA 2 walczy m.in. Denis Załęcki, Bob Sapp, Le Banner, Daniel Omielańczuk i Laluna.
Ile jest walk na Clout MMA 2?
Na gali w Płocku powinniśmy zobaczyć co najmniej 10 pojedynków.