Clout MMA 2 już w sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku! Pierwsza edycja zakończyła się połowicznym sukcesem. Większość walk stała na solidnym jak na freaky poziomie, jednak spore problemy techniczne związane z PPV przełożyły się na negatywny odbiór całego wydarzenia. Federacja, której twarzą są m.in. Lexy Chaplin i Sławomir Peszko musi zatem się mocno postarać, aby ponownie odzyskać zaufanie wśród zagorzałych fanów. Jak wygląda karta walk Clout MMA 2? Kto walczy na Clout MMA 2?

Clout MMA 2 - karta walk

Druga edycja Clout MMA to nowe twarze, ale także najpopularniejsze internetowe gwiazdy, bez których tego typu event nie miałyby racji bytu. Znając zestawienia z pierwszej gali, na drugiej spodziewaliśmy się również kilku typowo sportowych walk. I rzeczywiście takie dostaliśmy. Polski kick-bokser i zawodnik MMA wagi ciężkiej, Daniel Omielańczuk zmierzy się na zasadach bokserskich z Denisem "Bad Boy" Załęckim. Ciekawie zapowiada się także co-main event. Akademii Sportów Walki Wilanów bronić będzie Kamil Minda, który ostatnio pokazał się z dobrej strony na gali Wotore, pokonując przez duszenie zza pleców Szymona "Apteka" Nowowiejskiego. Rywalem Mindy będzie Denis Labryga.

Oczekując na galę Clout MMA 2, warto założyć konto, wykorzystując nasz Clout MMA kod promocyjny. Dzięki niemu uzyskasz darmowe 20 zł na start, freebet 10 PLN od 1. wpłaty, 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz aż trzy zakłady bez ryzyka Fortuna do 600 zł!

bonus na clout mma 2

W trzecim sportowym zestawieniu Dawid "Crazy" Załęcki stoczy pojedynek w K-1 z wielokrotnym mistrzem Polski w kickboxingu, Tomaszem Sararą. Początkowo "Crazy" miał walczyć z Jérômem Le Bannerem, jednak ten z powodów zdrowotnych zrezygnował. Do freaków wkracza również polski bokser wagi ciężkiej, Albert Sosnowski, który podejmie rękawice w starciu z Remigiuszem Gruchałą, znanym ze swoich krwawych walk na gołe pięści w federacji Gromda.

Głośny konflikt wyjaśnią sobie w klatce Gosia "Margaret" Magical i była dziewczyna Daniela Zwierzyńskiego, Nikola "Nikita" Biela. Do klatki wraca także "Laluna", która w jedynym pojedynku kobiet zmierzy się z Agnieszką Bobek - dziewczyną, która w jednym z odcinków "Goats" pokazała swoje "dwa argumenty". Na karcie walk Clout MMA 2 mamy ponadto walkę 1 vs 10, w której Rafał" Boro" Borkowski - gwiazda hitowego filmiku na YT sprzed lat zmierzy się w formule K-1 z dziesięcioma rywalami wyłonionymi z castingu. Wisienką lub jak kto woli truskawką na torcie, jest starcie Marcina Najmana z Piotrem Lizakowskim, a następnie Adrianem Ciosem.

Walka wieczoru Clout MMA 2

Starcie Omielańczuka z Załęckim ma nietypowy zapisek. Walka co prawda została zakontraktowana w formule bokserskiej w małych rękawicach, jednak w przypadku dwóch fauli "Bad Boya", formuła automatycznie przekształci się na pełne MMA. To pierwszy tego typu pojedynek w historii freak-fightów.

Daniel Omielańczuk to legenda polskiego MMA. 41-latek występował w takich organizacjach jak ACB, ACA, UFC i KSW. Jego ostatni pojedynek odbył się na gali KSW 79, gdzie w klatce rywalizował z Michałem Kitą. Pojedynek zakończył się porażką Omielańczuka przez TKO w trzeciej rundzie.

Denis "Bad Boy" Załęcki to jeden z najpopularniejszych freaków w Polsce. Swoją karierę zaczynał od walk na gołe pięści w organizacji Wotore oraz Gromda. Następnie zadebiutował w nieistniejącej już federacji High League. Wygrał tam jedną z czterech walk, przegrywając z "Don Diego", Arturem Szpilką i Pawłem Tyburskim.

Co-main event

Na Clout MMA 2 Denis Labryga stanie przed sporym wyzwaniem. Po zwycięstwie nad Dawidem "Crazy" Załęckiem teraz czeka na niego Kamil Minda - polski zawodnik MMA, który ma na koncie występy między innymi w Oktagonie, Wotore oraz Fight Exclusive Night.

Doświadczenie jest po stronie podopiecznego Mirosława Oknińskiego, który do tej pory stoczył dwanaście pojedynków, w których odniósł 8 zwycięstw i 4 porażki. Labryga z kolei ma dotychczas jedynie 4 występy na swoim koncie. Wszystkie wygrał przed czasem, ale nadal jest to niewielka liczba.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na Clout MMA 2:

Main event

Walka bonusowa

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

Walki Clout MMA 2

Nie ulega wątpliwości, że walki na Clout MMA 2 zapewnią kibicom sporo emocji i niezapomnianych chwil. Na ten moment znamy już oficjalnie wszystkie zestawienia. Clout MMA 2 karta walk zawiera aż dwanaście pojedynków. Jeden z nich to starcie 1 vs. 10, co jest pierwszym tego typu wydarzeniem we freakach. Rafał "Boro" Borkowski zmierzy się z 10 rywalami, którzy będą wchodzić do klatki co minutę. Będą to: Krystian "Świstak" Bajor, Fabian "Banersky" Baner, Gustav Carvalho, Radosław "Radar" Kalisz, Kacper Kurek, Szymon "Lord Szymass" Patyna, Alan "Sanchez" Stepień, Mateusz "Mavs" Szczypior, Marcin Szwed, Denis "Tona" Zakrzewski). Ponadto w jednej z walk zobaczymy brata Lexy Chaplin, który zmierzy się z "Gawronkiem". Co ciekawe, obaj zawodnicy nie skończyli jeszcze 18 roku życia.

Kursy Clout MMA 2

Clout MMA 2 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Znamy już wszystkie dwanaście walk na Clout MMA 2. Kursy na wszystkie wystawia Fortuna, która ma wyłączność na udostępnianie oferty na galę Clout.

Zapowiedzi walk Clout MMA 2


Kto walczy na Clout MMA 2?
Na Clout MMA 2 walczy m.in. Denis Załęcki, Denis Labryga, Marcin Najman, Tomasz Sarara, Daniel Omielańczuk i Laluna.
Ile jest walk na Clout MMA 2?
Na gali w Płocku zobaczymy 12 pojedynków.