Wszystkie walki Clout MMA 2

Sosnowski vs Remi - Wynik

Federacja Clout MMA zdecydowanie lubi łamać standardy, ponieważ nie jest to jedyna walka na Clout MMA 2, w której między zawodnikami jest ogromna różnica wieku. Albert Sosnowski jest starszy od Remiego o 21 lat. Jest również cięższy i wyższy od młodszego przeciwnika, jednak kursy były zdecydowanie na korzyść Gruchały. Jeśli chcieliście obstawić ten lub pozostałe walki gali Clout MMA 2, mogliście skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA, który gwarantował do 635 PLN na początek!

Albert Sosnowski posiada naprawdę bogatą karierę w boksie zawodowym. W tej dyscyplinie stoczył aż 60 walk, z czego 49 wygrał. Ma on doświadczenie, a mimo to typerzy przewidywali wygraną jego przeciwnika. Kurs na zwycięstwo Dragona wynosił aż 3,79.

Remi ma za sobą między innymi wygraną w Gromdzie, jednak po tej współpracy nie dostał zbyt wielkiego rozgłosu. Po emocjonującej walce na gołe pięści niewiele było o nim słychać, z jego strony również było cicho. Dopiero po ponad rocznej przerwie została ogłoszona jego walka w federacji Clout MMA. Przed tym pojedynkiem był on zdecydowanym faworytem walki, a kurs na jego wygraną był równy 1,18. Mogło to wynikać z tego, że Remi jest dużo młodszy od przeciwnika.

Albert "Dragon" Sosnowski pokonał Remigiusza "Remiego" Gruchałę przez TKO, runda II