Czas na galę MMA-VIP 3! Wygląda na to, że druga edycja zakończyła się sukcesem, gdyż organizatorzy już zapowiadają kolejną. Kiedy MMA-VIP 3? MMA-VIP 3 gdzie – czy znana już jest lokalizacja wydarzenia? MMA-VIP 3 PPV – czy stream będzie płatny? MMA-VIP 3 bilety – czy będą dostępne do kupienia? Kto na MMA-VIP 3 – czy walki MMA-VIP 3 zostały już ogłoszone? MMA-VIP 3 karta walk – jakie typy MMA-VIP 3 są warte gry?

Data gali29 października 2021
Miejsce galiCzęstochowa
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiMarcin Najman

Kiedy MMA-VIP 3?

To, kiedy odbędzie się gala MMA-VIP 3, dowiedzieliśmy się na około dwa miesiące przed wydarzeniem. Wówczas okazało się, że termin gali MMA-VIP 3 to 29 października, czyli ostatni piątek tego miesiąca.

MMA-VIP 3 gdzie?

Gdzie MMA-VIP 3, czyli czy lokalizacja gali jest znana? To, gdzie MMA-VIP 3 się odbędzie, długo nie było znane. Jak się jednak okazało, gala z numerem trzy odbędzie się w Częstochowie, czyli rodzinny mieście Najmana – jednego z szefów federacji.

MMA-VIP 3 PPV

MMA-VIP 3 PPV – czy podobnie jak dwie poprzednie gale, również transmisja MMA-VIP 3 będzie płatna? Nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało się zmienić. Legalny stream MMA-VIP 3 jest płatny i możliwy do wykupienia na oficjalnej stronie federacji. MMA-VIP 3 PPV kosztuje około 30 złotych.

MMA-VIP 3 bilety

MMA-VIP 3 bilety są dostępne w sprzedaży dla kibiców. Na dzień przed galą na Instagramie organizacji pojawiła się informacja, według której w sprzedaży pozostało ostatnie 50 biletów na galę MMA-VIP 3.

 

 

Kto na MMA-VIP 3?

Kto na MMA-VIP 3, czyli jacy zawodnicy zawalczą na MMA-VIP 3? Z racji tego, że do gali zostało już niewiele czasu, wszystkie karty zostały odkryte. Sensacyjnie zapowiada się walka wieczoru, w której wystąpi... Marcin Najman. Jego rywalem będzie Ryszard "Szczena" Dąbrowski, znany z serialu Chłopaki do wzięcia.

Nieco niżej na karcie walk również będzie ciekawie. W klatce zawalczą między innymi Polski Ken czy aktor Marek Molak. W jedynej sportowej walce na tej gali wystąpi natomiast Michał "Wampir" Pasternak, podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego.

Typy MMA-VIP 3

Typy MMA-VIP 3 są dostępne do gry, jeśli chodzi o pojedynki, do których dojdzie podczas tej gali. Podobnie jak na poprzednie, również na tę edycję kursy wystawiły zakłady bukmacherskie Fortuna.

 

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Walki MMA-VIP 3

Walki MMA-VIP 3 zapowiadają się więc niezwykle ciekawie. Choć zapewne nie będzie w nich zbyt wiele sportu, nie ulega wątpliwości, że otoczka wokół pojedynków będzie co najmniej nietypowa i interesująca. Jeśli chodzi o walki MMA-VIP 3, na gali dojdzie do pojedynku kobiety z mężczyzną. Wiktoria Domżalska zmierzy się z Polskim Kenem.

Karta walk MMA-VIP 3

Karta walk MMA-VIP 3, czyli... trudno się w tym wszystkim połapać. Pseudonimy czy nazwiska większości zawodników nie mówią zbyt wiele, a dodatkowo dochodzi do zmian w rozpisce. Okazało się między innymi, że na gali ostatecznie dojdzie do dwóch walk kobieta vs mężczyzna...


Jaki jest termin gali MMA-VIP 3?
Gala MMA-VIP 3 zaplanowana jest na październik 2021 roku.
Czy Najman zawalczy na MMA-VIP 3
Marcin Najman zakończył karierę, ale... wygląda na to, że wraca i wystąpi w walce wieczoru.