Remi Gruchała zdobył popularność dzięki krwawej walce na gali Gromda. Ten występ sprawił, że zaczęły się nim interesować większe federacje i ostatecznie podpisał on kontrakt z jedną z federacji freak fightowych. Remi znalazł się na karcie walk Clout MMA 2. Sprawdź kim jest Remi Gruchała!

Kim jest Remi Gruchała?

Kim jest Remi Gruchała? Kto to Remi Gruchała? Remi Gruchała to zawodnik MMA, znany głównie z występu na Gromdzie. W MMA zadebiutował na gali MMA-Vip 3, która odbyła się 29 października 2021 roku. Remi Gruchała od najmłodszych lat miał problemy z prawem. Jak sam przyznał, w wieku 14 lat został zatrzymany przez CBŚ, a gdy miał 16 lat trafił do poprawczaka.

Remi Gruchała wiek

Ile lat ma Remi Gruchała? Remi Gruchała urodził się w grudniu 1999 roku, a więc aktualnie ma 23 lata.

Remi Gruchała wzrost

W jednym z wywiadów Remi Gruchała przyznał, że ma 182 centymetrów wzrostu.

Remi Gruchała waga

Waga Remiego Gruchały wynosi około 90 kilogramów.

Remi Gruchała rekord

Remi Gruchała jest dopiero na początku swojej przygody, jeśli chodzi o sporty walki. Jak na razie stoczył tylko dwie walki [1 w MMA, 1 boks na gołe pięści]

Rekord MMA: 1-0
Rekord Boks (na gołe pięści): 1-0
Bilans Boks (w małych rękawicach): 0-1

Remi Gruchała walka

Remi Gruchała swoją debiutancką walkę stoczył na gali MMA-Vip 3. Wydarzenie to odbyło się 29 października, a jego rywalem był Paweł "Scarface" Jendruczko. Gruchała potrzebował zaledwie 45 sekund na znokautowanie rywala.

Remi Gruchała Gromda

Remi Gruchała wystąpił na gali Gromda 9. Zmierzył się z Piotrem "Diabełkiem" Czajką w superfightcie. Pojedynek ten przez wielu do tej pory jest uważane za najbardziej brutalne starcie w historii Gromdy. Remi Gruchała wygrał tę walkę przez TKO w drugiej rundzie.

Remi Gruchała Clout MMA

Po niezwykle emocjonującej walce na Gromdzie Remi przez długi czas pozostawał nieaktywny. W końcu, po ponad rocznej przerwie została ogłoszona jego walka. Gruchała podpisał bowiem kontrakt z organizacją Clout MMA, a jego pierwsza walka w tej federacji odbyła się na drugiej edycji 28 października 2023 roku w Płocku.

Remi Gruchała vs Albert Sosnowski

Na Clout MMA 2 doszło do walki Remi Gruchała vs Albert Sosnowski. Starcie to odbyło się w formule boksu w małych rękawicach. Pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi, a więc fani zobaczyli czysto sportowy pojedynek. Mimo tego, że Remi był zdecydowanym faworytem, to nie poradził sobie z tym wyzwaniem i przegrał w drugiej rundzie.

Remi Gruchała Instagram

Remi Gruchała Instagrama prowadzi pod nickiem @xxremas. Do tej pory zgromadził na swoim koncie około 30 tys. obserwujących.


Ile lat ma Remi Gruchała? 
Remi Gruchała ma 23 lata.
Na której edycji Gromdy wystąpił Remi Gruchała? 
Remi Gruchała wystąpił na gali Gromda 9.