Gromda 9, czyli czas na kolejne wydarzenie z brutalnymi walkami na gołe pięści. Jak wyglądają wyniki gali Gromda 9?

Gromda 9 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki Gromda 9, przekonamy się w piątkowy wieczór 10 czerwca 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem gala Gromda 9. W piątek dowiemy się między innymi tego, kto wygrał Gromda 9 turniej - w wielkim finale zmierzą się Łukasz "Goat" Parobiec i Mariusz "Mario" Kruczek. Stawką ich pojedynku jest czek na kwotę 100 tysięcy złotych, więc z pewnością jest o co walczyć!

Zanim dowiemy się tego, kto wygrał Gromda 9, możemy wytypować pojedynki w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), będącej oficjalnym sponsorem Gromda.

Gromda 9 wyniki

Gromda 9 wyniki to nie tylko pojedynek Goat vs Mario. O międzynarodowy pas mistrzowski Gromdy zmierzą się Bartłomiej "Balboa" Domalik i Mark "The Hand of" Godbeer. Anglik w przeszłości walczył w UFC, a od kilku lat sprawdza się w brutalnych walkach na gołe pięści.

Zobacz także - kim jest Goat Parobiec?

Tradycyjnie już wyniki Gromda 9 zawierać będą zarówno rezultaty walk turniejowych, mistrzowskich i super fightów. W tej ostatniej kategorii swoje umiejętności zaprezentują między innymi "Góral" czy "Lodówa".

 

 

Gromda 9 wyniki gali

Wyniki gali Gromda 9 to nie tylko wyniki walk, ale z perspektywy organizatorów również rezultaty sprzedażowe. Gromda od początku działalności jest bowiem transmitowana w systemie PPV. Z racji tego, że to już 10. gala Gromda, wygląda na to, że wyniki Gromda są naprawdę przyzwoite, jeśli chodzi o aspekty finansowe. Gdyby tak nie było, z pewnością Mariusz Grabowski i spółka nie kontynuowaliby tego projektu tak długo.

Gromda 9 wyniki walk

Wyniki walk Gromda 9 poznamy więc w piątkowy wieczór. Kto zgarnie 100 tysięcy złotych, a kto mistrzowski pas? Kto skradnie show, jeśli chodzi o super fighty? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo!

Turniej Gromda 9:

Łapa pokonał Kowala
Reksio pokonał Rhino
Batman pokonał Ryba
Arman pokonał Hose

Reksio pokonał Łapę i pokonał w finale Armana

Super fight Gromda 9:

Remi pokonał Diabełka
Korcu pokonał Górala
Małpa pokonał Lodówę

Balboa pokonał Godbeera - walka o pas mistrzowski
Goat pokonał Maria - finał turnieju