Wszystkie walki Clout MMA 2

Najman vs Cios - Wynik

Było pewne, że nie będzie to najdłuższa walka podczas gali. Jak wiemy, pojedynki Najmana kończą się zazwyczaj dość szybko. Dodatkowo, w tym przypadku był on zmęczony po poprzednim wyjściu. Według typerów starcie Marcin "El Testosteron" Najman vs Adrian Cios miało zakończyć się w pierwszej rundzie. Jeżeli chcieliście obstawić konkretne pojedynki z gali Clout MMA 2, mogliście wykorzystać kod promocyjny Clout MMA, który gwarantował do 635 PLN na początek!

Kursy cały czas się zmieniał, ale na koniec ustabilizował się, pokazując delikatną przewagę Najmana. Adrian Cios był od niego niższy, a także lżejszy o 20 kilogramów. Z tego powodu kurs na zwycięstwo El Testosterona wynosił 1,65.

Adrian ważył o wiele mniej niż Najman, a także posiadał mniejsze doświadczenie. Kurs na zwycięstwo Ciosa w tej walce wynosił 1,98. Zawodnik miał za sobą kilka przegranych, jednak na ostatniej walce pokazał się nawet dobrze. Adrian zwyciężył z Magicalem Jr na Clout MMA 1, pojedynek zakończył się przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Adrian Cios wygrywa walkę przez dyskwalifikację Marcina Najmana!