Emocje nie opadły jeszcze po ostatniej gali, a organizacja FAME MMA ogłosiła już kolejne wydarzenie. FAME MMA 21 odbędzie się już 18 maja w Gliwicach. Jak wygląda karta walk FAME MMA 21? Kto walczy na FAME MMA 21?

FAME MMA 21 - karta walk

Karta walk FAME MMA 21 na ten moment oficjalnie zawiera tylko jedno nazwisko. Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem jest Patryk "Bandura" Bandurski. Organizacja FAME nie poinformowała jeszcze oficjalnie kto będzie jego rywalem, jednak według naszych informacji będzie to Tomasz Adamek.

W oczekiwaniu na galę FAME MMA 21, warto założyć również konto z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki niemu będziesz mógł obstawić zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Aktualnie jest to jedyne zestawienie, którego można się spodziewać na gali FAME 21. Nieoficjalnie mówi się również o powrocie do federacji Marcina Dubiela. Byłby on kolejnym influencerem po Boxdelu, któremu organizacja wybaczyłaby skandaliczne zachowania z przeszłości.

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na FAME MMA 21:

Walka wieczoru:

  • [Boks]: Tomasz Adamek vs Patryk "Bandura" Bandurski

Co-main event:

  • TBA vs TBA

Karta główna:

  • [MMA]: Marta Linkiewicz vs Dominika Rybak
  • [MMA]: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Michał "Bagieta" Gorzelańczyk
  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA

Karta wstępna:

  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA

Walki FAME MMA 21

Trudno przewidzieć, jakie jeszcze walki mogą się odbyć na FAME MMA 21. Warto jednak zauważyć, że między ostatnią galą, a tą nadchodzącą miną ponad trzy miesiące. Można się zatem spodziewać, że kilku zawodników, którzy wystąpili na lutowej gali, zawalczą również w maju.

Kursy FAME MMA 21

FAME MMA 21 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Na ten moment nie poznaliśmy oficjalnie żadnej walki z karty walk FAME MMA 21. Warto jednak dodać, że kursy na wszystkie starcia na galach FAME wystawia na wyłączność bukmacher Betclic.


Kto walczy na FAME MMA 21?
Na FAME MMA 21 zawalczy przede wszystkim Bandurę oraz nieoficjalnie Tomasz Adamek.
Ile jest walk na FAME MMA 21?
Na gali FAME MMA 21 zobaczymy co najmniej 10 pojedynków.