Karta walk FAME MMA 21 składa się z 10 starć. Gala FAME MMA 21 odbędzie się już 18 maja w Gliwicach. Podczas tego wydarzenia dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu Tomasza Adamka w klatce FAME. Sprawdź, jak wygląda karta walk FAME MMA 21 oraz kto zawalczy na tej gali!

FAME MMA 21 - karta walk

Na karcie walk FAME MMA 21 znaleźli się przede wszystkim tacy zawodnicy jak Tomasz Adamek i Bandura. Zmierzą się oni ze sobą w walce wieczoru. Z pozostałych zawodników, którzy znaleźli się na karcie walk FAME 21, warto wymienić Michała Pasternaka, Alan Kwiecińskiego, Grega czy Piotra Szeligę.

W oczekiwaniu na galę FAME MMA 21 warto założyć również konto z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki niemu będziesz mógł obstawić wszystkie zakłady bez podatku oraz zagrać zakład bez ryzyka do 50 PLN!

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na FAME MMA 21:

Walka wieczoru:

Co-main event:

Karta główna:

Karta wstępna:

Walki FAME MMA 21

Na nadchodzącej gali dojdzie do aż 11 debiutów w organizacji FAME MMA. Poza Tomaszem Adamkiem po raz pierwszy w klatce FAME pojawią się między innymi Tomasz "Strachu" Oświeciński, Adrian Cios, Dominik "Mrozzo" Mrozowski czy znany z Prime MMA Kaczor BRS.

Na karcie walk FAME MMA 21 mieli znaleźć się również Kasjusz Życiński i Paweł Tyburski. Jednak po ataku Tyburskiego na Don Kasjo doszło do zmian w rozpisce. Tybori został bowiem usunięty z karty walk, a Życiński nie będzie w stanie wystąpić przez kontuzję. W konsekwencji Alan Kwieciński zawalczy z Michałem Pasternakiem.

Kursy FAME MMA 21

FAME MMA 21 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Poznaliśmy już prawie całą kartę walk FAME MMA 21. Kursy na wszystkie pojedynki, które odbywają się na galach FAME, wystawia na wyłączność bukmacher Betclic.

Największym faworytem na karcie walk FAME MMA 21 jest Tomasz Oświeciński, który zmierzy się z Adrianem Ciosem. Najbardziej wyrównanym starciem powinno być natomiast zestawienie Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński.


Z kim Bandura walczy na FAME 21?
Na FAME MMA 21 Bandura zawalczy z Tomaszem Adamkiem.
Kto będzie walczył na FAME MMA 21??
Na FAME MMA 21 zawalczą przede wszystkim Tomasz Adamek, Bandura, Alan Kwieciński czy Tomasz Oświeciński.