Tomek Olejnik ma już za sobą występy na galach freak fightowych. Po influencera postanowił sięgnąć także Prime Show MMA. Kim jest Tomek Olejnik? Ile lat ma Tomek Olejnik? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Tomek Olejnik?

Tomek Olejnik to postać internetowa, która największą rozpoznawalność zyskała dzięki nagrywaniu filmów z Kamerzystą i Kruszwilem. Występował w nich jako służący, co sprawiło, że wiele osób do dziś wyśmiewa postać Olejnika.

Tomek Olejnik wiek

Tomek Olejnik wiek, czyli ile lat ma nowy zawodnik Prime Show MMA? Ciężko znaleźć w internecie dokładną datę urodzenia Olejnika. Wiadomo natomiast, że urodził się w roku 1999, co oznacza, że na ten moment ma 23 lata.

Tomek Olejnik wzrost

Tomek Olejnik wzrost, czyli ile mierzy zawodnik Prime Show MMA? Olejnik ma 185 centymetrów wzrostu.

Tomek Olejnik waga

Tomek Olejnik waży obecnie 78 kilogramów.

Tomek Olejnik MMA

Tomek Olejnik w MMA, czyli czy walczył on już w tej formule? Były służący Kruszwila ma swoim koncie trzy walki w formule MMA. Dwa starcia odbyły się na galach FAME MMA, a jedno na Prime Show MMA. Wszystkie trzy przegrał.

Tomek Olejnik FAME MMA

Tomek Olejnik w FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 5. Jego przeciwnikiem był wtedy Dawid Malczyński. Konflikt pomiędzy zawodnikami był bardzo duży, ponieważ już przed walką doszło między nimi do bójki na parkingu. Szybko zostali jednak rozdzieleni. W walce w oktagonie Olejnik nie sprostał rywalowi i został pokonany w zaledwie 44 sekundy. W kolejnym występie na FAME MMA 7 Tomek zmierzył się z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Tę walkę również Olejnik zakończył jako przegrany, tym razem został poddany.

Zobacz także: Kim jest Hejter? 

Tomek Olejnik walka

Tomek Olejnik swoją kolejną walkę stoczył na gali Prime Show MMA 3 1 października w Radomiu. Był to pierwszy występ 23-latka dla innej organizacji niż FAME MMA. Jego przeciwnikiem był Mikołaj “Vandal” Rdzanek. Jak się pewnie domyślacie, Olejnik ponownie nie sprostał wyzwaniu, przegrywając w pierwszej rundzie przez TKO.

Zobacz także: Kim jest Vandal?

Tomek Olejnik Prime Show MMA

W 2022 roku Tomek Olejnik podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. W debiucie dla tej federacji zmierzył się z Mikołajem "Vandalem" Rdzankiem. Przegrał już w pierwszej rundzie przez TKO. Swoją drugą walkę w tej federacji stoczy już 26 listopada w Netto Arenie na gali Prime Show MMA 4. Jego przeciwnikiem będzie Patryk Śliwa znany jako "Robalini". Śliwa, podobnie jak Olejnik, jeszcze nie zaznał smaku wygranej. Do tej pory stoczył dwie walki i obie przegrał przed czasem.

Kto wygrał walkę Olejnik vs Robalini na Prime Show MMA 4?

Tomek Olejnik Royal Division

Na początku 2022 roku powstała kolejna freakowa organizacja – Royal Division. Od samego początku wywołała ona wiele kontrowersji, chcąc doprowadzić do pojedynku sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy - Vladimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Po tym, jak z dział w tejże federacji wycofał się znany aktor, Antoni Królikowski, medialnym włodarzem został Tomek Olejnik. Sytuacja ta spotkała się głównie z prześmiewczymi komentarzami.

Tomek Olejnik rekord

Jaki rekord ma na ten moment Tomek Olejnik? Bilans walk nie jest czymś, czym Olejnik może się pochwalić. 23-latek jak na razie zawalczył trzykrotnie i wszystkie walki przegrał, zatem jego rekord wynosi 0-3.

Sprawdź: Wyniki gali Prime Show MMA 4

Tomek Olejnik Youtube

W 2019 roku, na fali popularności filmów z Kruszwilem i Kamerzystą, Tomek Olejnik postanowił założyć własny kanał na YouTube. Do tej pory zebrał on na nim 193 tysiące subskrypcji oraz łącznie 20 milionów wyświetleń. Najchętniej oglądanym filmem jest Kissing Challenge z jego dziewczyną.

Tomek Olejnik Instagram

Tomek Olejnik Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? 23-latek oczywiście prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @tomek_olejnik. Obecnie jego poczynania obserwuje prawie 314 tysięcy followersów.


Ile lat ma Tomek Olejnik? 
Tomek Olejnik ma obecnie 23 lata.
Jaki jest wzrost Tomka Olejnika? 
Wzrost Tomka Olejnika to 185 centymetrów.