Tomek Olejnik jest już doświadczonym freak fighterem. Jego ostatnia walka znalazła się na karcie walk Prime MMA 8. Podczas tej gali Olejnik zmierzył się z Paramaxilem. Dowiedz się kim jest Tomek Olejnik!

Kim jest Tomek Olejnik?

Kto to Tomek Olejnik? Tomek Olejnik to postać internetowa, która rozpoznawalność zyskała dzięki nagrywaniu filmów z Kamerzystą i Kruszwilem. Występował w nich jako służący, co sprawiło, że wiele osób do dziś wyśmiewa postać Olejnika.

W 2019 roku podpisał kontrakt z FAME MMA i rozpoczął swoją karierę we freak fightach. Do tej pory zanotował siedem walk, jednak wygrał tylko jedną z nich. Z tego powodu wiele osób uważa Tomka Olejnika za jednego z najgorszych zawodników w historii.

Tomek Olejnik wiek

Ile lat ma Tomek Olejnik? Tomasz Olejnik urodził się 31 marca 1999 roku. Aktualnie ma on zatem 25 lat.

Tomek Olejnik wzrost

Tomek Olejnik wzrost, czyli ile mierzy zawodnik Prime MMA? Olejnik ma 185 centymetrów wzrostu.

Tomek Olejnik waga

Tomek Olejnik waży około 78 kilogramów.

Tomek Olejnik rekord

Jaki rekord ma na ten moment Tomek Olejnik? Do tej pory Olejnik stoczył osiem walk [6 w MMA, 1 w K-1, 1 w boksie]. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rekord Tomka Olejnika.

Rekord MMA: 1-5
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1
Bilans Boks (w małych rękawicach): 0-1

Tomek Olejnik walki

Tomek Olejnik swoją debiutancką walkę stoczył na gali FAME MMA 5. Wydarzenie to odbyło się w październiku 2019 roku. Przed starciem nie było wiadomo, czy Olejnik wcześniej miał jakiekolwiek doświadczenie w walkach. Przebieg pojedynku pokazał jednak, że kompletnie nie miał on styczności ze sportami walki.

Tomek Olejnik MMA

Tomek Olejnik w MMA, czyli czy walczył on już w tej formule? Były służący Kruszwila ma swoim koncie pięć walk w formule MMA. Dwa starcia odbyły się na galach FAME MMA, a trzy na Prime Show MMA.

Tomek Olejnik Prime Show MMA

W 2022 roku Olejnik podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. W debiucie dla tej federacji zmierzył się z Mikołajem "Vandalem" Rdzankiem. Przegrał jednak już w pierwszej rundzie przez TKO.

Olejnik vs Robalini

Na gali Prime MMA 4 doszło do pojedynku Olejnika z Robalinim. Według wielu było to starcie dwóch najgorszych freak fighterów w historii. Obaj podchodzili bowiem do tego pojedynku bez wygranej na koncie, a dodatkowo w poprzednich występach prezentowali się fatalnie. Ostatecznie walkę w niecałą minutę wygrał Olejnik, który zasypał rywala ciosami w parterze.

Olejnik vs Czarny Polak

Na gali Prime MMA 5 doszło do pojedynku Tomka Olejnika z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą. Czarny Polak wyzwał Olejnika na jednej z konferencji przed wcześniejszą galą Prime i organizatorzy zdecydowali się dać mu szansę. Mimo tego, że Miranda był debiutantem, bez większych problemów pokonał Olejnika już w pierwszej rundzie.

Olejnik vs Bagieta

Tomek Olejnik swoją szóstą walkę w karierze stoczył 21 października 2023 roku na gali Prime MMA 6 w Toruniu. Zmierzył się wtedy z Michałem "Bagietą" Gorzelańczykiem. Olejnik nie sprostał temu wyzwaniu i poległ już w pierwszej rundzie.

Olejnik Prime MMA 7

Tomek Olejnik wystąpił również na gali Prime MMA 7, która odbyła się 13 stycznia 2024 roku. Wziął on udział w turnieju Igrzyska Gladiatorów polegającym na walkach 2 na 2. Wraz z "Puszbarberem" doszli do finału, gdzie na koniec po pokonaniu rywali musiał uznać wyższość swojego ringowego partnera.

Tomek Olejnik vs Paramaxil

Olejnik swoją ostatnią walkę stoczył na gali Prime MMA 8, która odbyła się 13 kwietnia w Warszawie. Influencer początkowo miał wystąpić w drugiej edycji Igrzysk Gladiatorów, jednak ostatecznie zmierzył się z Paramaxilem. Olejnik przegrał w pierwszej rundzie przez TKO.

Tomek Olejnik FAME MMA

Tomek Olejnik w FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 5. Jego przeciwnikiem był wtedy Dawid Malczyński.

Olejnik vs Malczyński

Konflikt pomiędzy Tomkiem Olejnikiem a Dawidem Malczyńskim był bardzo duży, ponieważ już przed walką doszło między nimi do bójki na parkingu. Szybko zostali jednak rozdzieleni. W walce w oktagonie Olejnik nie sprostał rywalowi i został pokonany w zaledwie 44 sekundy.

Olejnik vs Hejter

W kolejnym występie na FAME MMA 7 Tomek zmierzył się z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Tę walkę również Olejnik zakończył jako przegrany, jednak tym razem został poddany.

Olejnik i Fabijański vs Wardęga i Gola

Na gali FAME MMA Reborn doszło do nietypowego zestawienia, którego częścią był Tomek Olejnik. W walce 2 na 2 w boksie w małych rękawicach stanął on u boku Sebastiana Fabijańskiego. Po drugiej stronie klatki Sylwester Wardęga połączył siły z Wojtkiem Golą.

Walka przebiegła w zaskakujący sposób. Olejnik od pierwszej sekundy ruszył na Wojtka Golę, a Fabijańskiemu został Wardęga. Aktor jednak przewrócił się bez ciosu i Sylwester zaatakował go w parterze. Fabijański stwierdził, że jest oszołomiony, mimo że żaden cios nie doszedł czysto do jego twarzy. Wardęga został jednak zdyskwalifikowany za nielegalne ciosy w parterze i walka została dokończona starciem Olejnika z Golą.

Tomek Olejnik starał się wywierać presję na Wojtku Goli, ale włodarz FAME MMA bez najmniejszych problemów trafiał go w kontrze i ostatecznie po drugim liczeniu Olejnika walkę przez TKO wygrała para Gola/Olejnik.

Olejnik vs Wronek

Tomek Olejnik powrócił do FAME MMA na jubileuszowej dwudziestej gali. Podczas FAME MMA 20 Olejnik zmierzył się z debiutującym Wronkiem. Starcie to odbyło się w boksie w małych rękawicach i zwyciężył je Wronek już w pierwszej rundzie przez TKO.

Tomek Olejnik Royal Division

Na początku 2022 roku powstała kolejna freakowa organizacja – Royal Division. Od samego początku wywołała ona wiele kontrowersji, chcąc doprowadzić do pojedynku sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy - Vladimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Po tym, jak z udziału w tej federacji wycofał się znany aktor, Antoni Królikowski, medialnym włodarzem został Tomek Olejnik. Sytuacja ta spotkała się głównie z prześmiewczymi komentarzami.

Tomek Olejnik rodzice

Wiele osób kojarzy postać Tomka Olejnika z popularną dziennikarką Moniką Olejnik myśląc, że jest to jego mama. W rzeczywistości Monika Olejnik nie jest mamą Tomka i nie są spokrewnieni.

Tomek Olejnik Youtube

W 2019 roku, na fali popularności filmów z Kruszwilem i Kamerzystą, Tomek Olejnik postanowił założyć własny kanał na YouTube. Do tej pory zebrał on na nim 193 tysiące subskrypcji oraz łącznie 20 milionów wyświetleń. Najchętniej oglądanym filmem jest Kissing Challenge z jego dziewczyną.

Tomek Olejnik Instagram

Tomek Olejnik Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? 24-latek oczywiście prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @tomek_olejnik. Warto również dodać, że jego poczynania obserwuje ponad 320 tysięcy followersów.


Ile lat ma Tomek Olejnik? 
Tomek Olejnik ma obecnie 25 lat.
Jaki jest wzrost Tomka Olejnika? 
Wzrost Tomka Olejnika to 185 centymetrów.