Tomek Olejnik jest już doświadczonym freak fighterem. Po influencera postanowił sięgnąć także Prime Show MMA, jednak swoją najbliższą walkę stoczy w FAME MMA. Dowiedz się kim jest Tomek Olejnik!

Kim jest Tomek Olejnik?

Tomek Olejnik to postać internetowa, która największą rozpoznawalność zyskała dzięki nagrywaniu filmów z Kamerzystą i Kruszwilem. Występował w nich jako służący, co sprawiło, że wiele osób do dziś wyśmiewa postać Olejnika.

Tomek Olejnik wiek

Ile lat ma Tomek Olejnik? Tomasz Olejnik urodził się 31 marca 1999 roku. Aktualnie ma on zatem 24 lata.

Tomek Olejnik wzrost

Tomek Olejnik wzrost, czyli ile mierzy zawodnik FAME MMA? Olejnik ma 185 centymetrów wzrostu.

Tomek Olejnik waga

Tomek Olejnik waży około 78 kilogramów.

Tomek Olejnik rekord

Jaki rekord ma na ten moment Tomek Olejnik? Do tej pory Olejnik stoczył sześć walk [5 w MMA, 1 w K-1].

Rekord MMA: 1-4
Rekord K-1: 0-1

Tomek Olejnik walka

Tomek Olejnik swoją debiutancką walkę stoczył na gali FAME MMA 5. Wydarzenie to odbyło się w październiku 2019 roku. Przed starciem nie było wiadomo, czy Olejnik wcześniej miał jakiekolwiek doświadczenie w walkach. Przebieg pojedynku pokazał jednak, że kompletnie nie miał on styczności ze sportami walki.

Tomek Olejnik MMA

Tomek Olejnik w MMA, czyli czy walczył on już w tej formule? Były służący Kruszwila ma swoim koncie pięć walk w formule MMA. Dwa starcia odbyły się na galach FAME MMA, a trzy na Prime Show MMA.

Tomek Olejnik FAME MMA

Tomek Olejnik w FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 5. Jego przeciwnikiem był wtedy Dawid Malczyński.

Olejnik vs Malczyński

Konflikt pomiędzy Tomkiem Olejnikiem a Dawidem Malczyńskim był bardzo duży, ponieważ już przed walką doszło między nimi do bójki na parkingu. Szybko zostali jednak rozdzieleni. W walce w oktagonie Olejnik nie sprostał rywalowi i został pokonany w zaledwie 44 sekundy.

Olejnik vs Hejter

W kolejnym występie na FAME MMA 7 Tomek zmierzył się z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Tę walkę również Olejnik zakończył jako przegrany, jednak tym razem został poddany.

Olejnik i Fabijański vs Wardęga i Gola

Na gali FAME MMA Reborn dojdzie do nietypowego zestawienia, którego częścią będzie Tomek Olejnik. W walce 2 na 2 stanie on u boku Sebastiana Fabijańskiego. Po drugiej stronie klatki Sylwester Wardęga połączy siły z Wojtkiem Golą.

Tomek Olejnik Prime Show MMA

W 2022 roku Tomek Olejnik podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. W debiucie dla tej federacji zmierzył się z Mikołajem "Vandalem" Rdzankiem. Przegrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Olejnik vs Robalini

Na gali Prime MMA 4 doszło do pojedynku Olejnika z Robalinim. Według wielu było to starcie dwóch najgorszych freak fighterów w historii. Obaj podchodzili bowiem do tego pojedynku bez wygranej na koncie, a dodatkowo w poprzednich występach prezentowali się fatalnie. Ostatecznie walkę w niecałą minutę wygrał Olejnik, który zasypał rywala ciosami w parterze.

Olejnik vs Czarny Polak

Na gali Prime MMA 5 doszło do pojedynku Tomka Olejnika z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą. Czarny Polak wyzwał Olejnika na jednej z konferencji przed wcześniejszą galą Prime i organizatorzy zdecydowali się dać mu szansę. Mimo tego, że Miranda był debiutantem, bez większych problemów pokonał Olejnika już w pierwszej rundzie.

Olejnik vs Bagieta

Tomek Olejnik swoją szóstą walkę w karierze stoczył 21 października 2023 roku na gali Prime MMA 6 w Toruniu. Zmierzył się wtedy z Michałem "Bagietą" Gorzelańczykiem. Olejnik nie sprostał temu wyzwaniu i poległ już w pierwszej rundzie.

Tomek Olejnik Royal Division

Na początku 2022 roku powstała kolejna freakowa organizacja – Royal Division. Od samego początku wywołała ona wiele kontrowersji, chcąc doprowadzić do pojedynku sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy - Vladimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Po tym, jak z udziału w tej federacji wycofał się znany aktor, Antoni Królikowski, medialnym włodarzem został Tomek Olejnik. Sytuacja ta spotkała się głównie z prześmiewczymi komentarzami.

Tomek Olejnik Youtube

W 2019 roku, na fali popularności filmów z Kruszwilem i Kamerzystą, Tomek Olejnik postanowił założyć własny kanał na YouTube. Do tej pory zebrał on na nim 193 tysiące subskrypcji oraz łącznie 20 milionów wyświetleń. Najchętniej oglądanym filmem jest Kissing Challenge z jego dziewczyną.

Tomek Olejnik Instagram

Tomek Olejnik Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? 24-latek oczywiście prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @tomek_olejnik. Obecnie jego poczynania obserwuje prawie 320 tysięcy followersów.


Ile lat ma Tomek Olejnik? 
Tomek Olejnik ma obecnie 24 lata.
Jaki jest wzrost Tomka Olejnika? 
Wzrost Tomka Olejnika to 185 centymetrów.