Gala Prime MMA 8 odbędzie się już 13 kwietnia w Warszawie! Karta walk Prime MMA 8 została już w pełni ogłoszona. Sprawdź jak wygląda karta walk tego wydarzenia, a także kto walczy na Prime MMA 8!

Prime MMA 8 - karta walk

Karta walk Prime MMA 8 składa się z 10 pojedynków oraz Igrzysk Gladiatorów. Z najważniejszych zawodników, którzy wystąpią na gali należy wymienić Don Kasjo, Arka Tańculę czy Pawła Jóźwiaka. W oczekiwaniu na galę Prime MMA 8, warto założyć konto z kodem promocyjnym TOTALbet, który na wyłączność wystawia kursy na gale Prime.

Należy również wspomnieć o drugiej edycji Igrzysk Gladiatorów. W turnieju ponownie wezmą udział między innymi Czarny Polak, Magical Jr, Kamerzysta i Dredziasty. Wśród nowych uczestników warto wyróżnić Wujka Samo Zło czy Robaliniego.

Pełna karta walk Prime MMA 8:

Walka wieczoru:

Co-main event:

Karta główna:

Karta wstępna (Igrzyska gladiatorów):

Prime MMA 8 walki

Organizacja Prime MMA 8 zapowiedziała, że na kolejnej gali fani zobaczą kolejną edycję Igrzysk Gladiatorów, a także głośne powroty do świata freak fightów. Do osób, które powrócą do klatki po długiej przerwie należą bez wątpienia Wujek Samo Zło czy Rafał Pazik.

Ogromne emocje wśród fanów budzą również Igrzyska. Podczas poniedziałkowej konferencji poznaliśmy pełna kartę walk Prime MMA 8, które prezentują się następująco:

prime mma 8 karta walk

Prime MMA 8 kursy

Prime MMA 8 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Kursy na wszystkie walki wystawi tylko TOTALbet. Warto zaznaczyć, że według bukmacherów największym faworytem na karcie walk Prime MMA 8 jest duet Dredziasty - Czarny Polak, który zmierzy się z Robalinim i Markiem Jówko. Za najbardziej wyrównaną walkę uważa się natomiast starcie Jóźwiak vs Japczan.


Kto walczy na Prime MMA 8 ?
Na Prime MMA 8 zawalczy przede wszystkim Don Kasjo, Paweł Jóźwiak czy Bagieta.
Ile jest walk na Prime MMA 8 ?
Na gali Prime MMA 8 zobaczymy 10 pojedynków oraz Igrzyska Gladiatorów.