Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA. Kim jest Mariusz Hejter Słoński? Ile lat ma Mariusz Słoński? Hejter na FAME MMA – jak zakończyły się jego walki?

Kim jest Mariusz Hejter Słoński?

Mariusz Hejter Słoński kto to

Mariusz Słoński, bo tak nazywa się internetowy twórca posługujący się pseudonimem Hejter, popularność zyskał między innymi dzięki występom w filmach takich YouTuberów, jak Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Z czasem zaczął także tworzyć na własną rękę, a dziś jego kanał na YouTube śledzi blisko 50 tysięcy obserwujących.

Hejter wiek i wzrost

Ile lat ma Mariusz Słoński? Hejter urodził się w 1996 roku. Jeśli chodzi o wiek, Hejter ma więc 25 lat. Słoński ma około 184 centymetrów wzrostu, a także około 65 kilogramów wagi.

Mariusz Słoński FAME MMA

Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem, innym z twórców znanym z występów na kanałach Lorda Kruszwila czy Kamerzysty. Hejter i Olejnik byli skonfliktowani, więc szefowie FAME MMA postanowili pozwolić im rozwiązać spór na oczach milionów ludzi oglądających FAME MMA 7.

W wywiadach przed galą Hejter chwalił się, że trenował w przeszłości judo i że jako junior odnosił liczne sukcesy. W jednej z rozmów Mateusz Kaniowski, dziennikarz MMA.pl, zapytał go jednak o podstawowe zwroty towarzyszące judo i Hejter nie znał odpowiedzi na te pytania. Wywnioskowano więc z tego, że Hejter i walki nie mają ze sobą nic wspólnego i że oszukiwał, mówiąc o swojej sportowej przeszłości.

 

 

Walka Hejter vs Olejnik pokazała jednak, że rzekoma niewiedza zasad i terminologii związanej z judo była grą Słońskiego. Ewidentnie miał on bowiem wcześniej sporo wspólnego ze sportem i pewnie poddał Olejnika, notując efektowny i udany debiut w FAME MMA.

Hejter vs Mortalcio

Hejter kontra Mortalcio

Na gali FAME MMA 8 po raz kolejny mogliśmy zobaczyć Hejtera w akcji. Tym razem jego rywalem był znacznie cięższy od niego Patryk Baran, znany jako Mortalcio, kolejny z YouTube’owych twórców. Tym razem Hejter musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając z nim przed czasem na gali, podczas której walką wieczoru było starcie Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela.

Hejter vs Rafonix

W jednym z wywiadów Słoński wyzwał do pojedynku Marcina Krasuckiego, znanego internetowej publiczności jako Rafonix. – Jak Rafonix się zgodzi, nawalę mu w trzy sekundy – rzucił prowokacyjnie Hejter.

– Spoko, przyjmuję propozycję na FAME MMA 9. Miałem bić się z nim na FAME MMA 8, już miałem podpisywać umowę, ale nie wyrobiłbym się z przygotowaniami – stwierdził kilka miesięcy temu Rafonix, potwierdzając walkę z Hejterem.

Na gali FAME MMA 9 miało dojść do długo wyczekiwanej walki Hejter – Rafonix, ale Krasucki nabawił się kontuzji. Ostatecznie Hejter skrzyżował rękawice z popularnym polskim TikTokerem, Filipem Zabielskim.

Do walki Hejter – Rafonix doszło natomiast na pierwszej gali Hype MMA w kwietniu 2021 roku. Hejter sensacyjnie pokonał przeciwnika w zaledwie kilka sekund, trafiając go w stójce, a następnie kończąc robotę w parterze.

Hejter FAME MMA

Hejter do FAME MMA wrócił na gali z numerem 13. W pojedynku kickboxerskim zmierzył się z Takefunem. Jak się okazało, starcie niespodziewanie zostało uznane za nierozstrzygnięte z powodu przypadkowego palca w oko.

Hejter Instagram

Insta Hejtera

Występy u Lorda Kruszwila czy Kamerzysty oraz walki na FAME MMA sprawiły, że Hejter stał się popularny w internecie. Jego kanał na YouTube śledzi blisko 50 tysięcy osób, a znacznie bardziej znany jest na Instagramie. Profil o nazwie „hejter_69” obserwuje bowiem ponad 230 tysięcy followersów. Ewentualna wygrana z Rafonixem z pewnością sprawiłaby, że Hejter stałby się jeszcze bardziej popularny i rozpoznawalny.


Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA.
Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem, innym z twórców znanym z występów na kanałach Lorda Kruszwila czy Kamerzysty.