Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA. Kim jest Mariusz Hejter Słoński? Ile lat ma Mariusz Słoński? Hejter na FAME MMA – jak zakończyły się jego walki?

Kim jest Mariusz Hejter Słoński?

Mariusz Słoński, bo tak nazywa się internetowy twórca posługujący się pseudonimem Hejter, popularność zyskał między innymi dzięki występom w filmach takich YouTuberów, jak Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Z czasem zaczął także tworzyć na własną rękę, a dziś jego kanał na YouTube śledzi blisko 50 tysięcy obserwujących.

Hejter imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Hejter? Prawdziwe imię i nazwisko Hejtera to Mariusz Słoński.

Hejter wiek

Ile lat ma Mariusz Słoński? Hejter urodził się 10 października 1996 roku roku. Jeśli chodzi o wiek, Hejter ma więc 27 lat.

Hejter wzrost

Słoński ma około 184 centymetrów wzrostu.

Hejter waga

Ile waży Hejter? Waga Mariusza Słońskiego oscyluje w okolicy 70 kilogramów.

Hejter FAME MMA

Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem, innym z twórców znanym z występów na kanałach Lorda Kruszwila czy Kamerzysty. Olejnik i Hejter byli skonfliktowani, więc szefowie FAME MMA postanowili pozwolić im rozwiązać spór na oczach milionów ludzi oglądających FAME MMA 7.

W wywiadach przed galą Hejter chwalił się, że trenował w przeszłości judo i że jako junior odnosił liczne sukcesy. W jednej z rozmów Mateusz Kaniowski, dziennikarz MMA.pl, zapytał go jednak o podstawowe zwroty towarzyszące judo i Hejter nie znał odpowiedzi na te pytania. Wywnioskowano więc z tego, że Hejter i walki nie mają ze sobą nic wspólnego i że oszukiwał, mówiąc o swojej sportowej przeszłości.

Walka Hejter vs Olejnik pokazała jednak, że rzekoma niewiedza zasad i terminologii związanej z judo była grą Słońskiego. Ewidentnie miał on bowiem wcześniej sporo wspólnego ze sportem i pewnie poddał Olejnika, notując efektowny i udany debiut w FAME MMA.

Hejter vs Mortalcio

Na gali FAME MMA 8 po raz kolejny mogliśmy zobaczyć Hejtera w akcji. Tym razem jego rywalem był znacznie cięższy od niego Patryk Baran, znany jako Mortalcio, kolejny z YouTube'owych twórców. Tym razem Hejter musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając z nim przed czasem na gali, podczas której walką wieczoru było starcie Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela.

Hejter vs Rafonix

W jednym z wywiadów Słoński wyzwał do pojedynku Marcina Krasuckiego, znanego internetowej publiczności jako Rafonix.

Jak Rafonix się zgodzi, nawalę mu w trzy sekundy.

Na gali FAME MMA 9 miało dojść do długo wyczekiwanej walki Hejter – Rafonix, ale Krasucki nabawił się kontuzji. Ostatecznie Hejter skrzyżował rękawice z popularnym polskim TikTokerem, Filipem Zabielskim.

Do walki Hejter vs Rafonix doszło natomiast na pierwszej gali Hype MMA w kwietniu 2021 roku. Hejter sensacyjnie pokonał przeciwnika w zaledwie kilka sekund, trafiając go w stójce, a następnie kończąc robotę w parterze.

Hejter vs Takefun

Hejter do FAME MMA wrócił na gali z numerem 13. W pojedynku kickboxerskim zmierzył się z Takefunem. Jak się okazało, starcie niespodziewanie zostało uznane za nierozstrzygnięte z powodu przypadkowego palca w oko.

Hejter vs Dawid Malczyński

Swoją kolejną walkę Mariusz Słoński stoczył podczas gali FAME MMA 14. Zmierzył się wtedy z Dawidem Malczyńskim. Panowie wyraźnie nie darzyli się sympatią, co było widać podczas konferencji czy innych programów promujących galę. Hejter w tym starciu był skazywany na porażkę. Bukmacherzy nie dawali mu bowiem większych szans i walka potwierdziła te przewidywania. Malczyński wygrał w zaledwie 68 sekund przez TKO.

Hejter vs Ferrari

Walka Hejter vs Ferrari odbyła się na gali FAME MMA 18. Pomiędzy zawodnikami nie było wielkiego konfliktu i większość obserwatorów gal freak fightowych twierdziła, że organizacja FAME MMA postanowiła zestawić ten pojedynek, aby poprawić rekord Amadeusza Ferrari. Walka zakończyła się zgodnie z przewidywaniami, bowiem Roślik już w pierwszej rundzie znokautował Hejtera.

Hejter Natan

Spór na linii Hajter - Natan Marcoń to bez wątpienia największy konflikt Hejtera podczas jego kariery we freak fightach. Do walki Hejter vs Natan Marcoń doszło na gali FAME MMA 19, która odbyła się 2 września w Krakowie. Formułą tego starcia było K-1 w małych rękawicach.

Wielu fanów uważało, że to właśnie konflikt między tymi zawodnikami był najgorętszy przed galą FAME MMA 19. Obaj nie wytrzymywali napięcia i nie raz dochodziło do rękoczynów. Najbrutalniejszy przed walką okazał się Hejter, który na konferencji wyprowadził uderzenie z pięści w kierunku rywala, po którym na twarzy Marconia pojawiła się krew.

W walce Natan Marcoń pokazał się jednak z solidnej strony i nie dał Hejterowi większych szans, pokonując go już w pierwszej rundzie.

Hejter rekord

Jaki jest rekord Hejtera? Słoński stoczył do tej pory aż osiem walk. Sześć z nich w formule MMA i dwie w K-1. Poniżej przedstawiamy pełen bilans jego starć.

Rekord MMA: 2-4
Bilans K-1: 0-1, 1NC

Hejter dziewczyna

Czy Hejter ma dziewczynę? Okazuje się, że tak. Mariusz Słoński jest w związku z Kariną Pochwałą, z którą ma dziecko. Co ciekawe, Pochwała jest byłą dziewczyną Łukasza "Kamerzysty" Wawrzyniaka, który kiedyś przyjaźnił się z Hejterem.

Hejter Instagram

Występy u Lorda Kruszwila czy Kamerzysty oraz walki na FAME MMA sprawiły, że Hejter stał się popularny w internecie. Jego profil na Instagramie o nazwie @hejter_69 obserwuje bowiem ponad 290 tysięcy followersów.


Kim jest Mariusz Hejter Słoński?
Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA.
Z kim zadebiutował Hejter w FAME MMA?
Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem.