Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA. Jego ostatnia walka znalazła się na karcie walk FAME MAM 21. Sprawdź kim jest Mariusz Hejter Słoński!

Kim jest Mariusz Hejter Słoński?

Mariusz Słoński, bo tak nazywa się internetowy twórca posługujący się pseudonimem Hejter, popularność zyskał między innymi dzięki występom w filmach takich YouTuberów, jak Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Z czasem zaczął także tworzyć na własną rękę, a dziś jego kanał na YouTube śledzi blisko 50 tysięcy obserwujących.

Hejter imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Hejter? Prawdziwe imię i nazwisko Hejtera to Mariusz Słoński.

Hejter wiek

Ile lat ma Mariusz Słoński? Hejter urodził się 10 października 1996 roku. Jeśli chodzi o wiek, Hejter ma więc 27 lat.

Hejter wzrost

Słoński ma około 184 centymetrów wzrostu.

Hejter waga

Waga Mariusza Słońskiego oscyluje w okolicy 70 kilogramów.

Hejter rekord

Hejter należy do doświadczonych zawodników. Ma on bowiem w swoim bilansie już dziewięć walk. Poniżej prezentujemy szczegółowy rekord Hejtera.

Bilans MMA: 2-4
Rekord K-1 (małe rękawice): 0-1, 1 NC
Rekord K-1 (gołe pięści): 0-0
Bilans Boks: 0-1

Hejter FAME MMA

Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem, innym z twórców znanym z występów na kanałach Lorda Kruszwila czy Kamerzysty. Olejnik i Hejter byli skonfliktowani, więc szefowie FAME MMA postanowili pozwolić im rozwiązać spór na oczach milionów ludzi oglądających FAME MMA 7.

W wywiadach przed galą Hejter chwalił się, że trenował w przeszłości judo i że jako junior odnosił liczne sukcesy. W jednej z rozmów Mateusz Kaniowski, dziennikarz MMA.pl, zapytał go jednak o podstawowe zwroty towarzyszące judo i Hejter nie znał odpowiedzi na te pytania. Wywnioskowano więc z tego, że Hejter i walki nie mają ze sobą nic wspólnego i że oszukiwał, mówiąc o swojej sportowej przeszłości.

Walka Hejter vs Olejnik pokazała jednak, że rzekoma niewiedza zasad i terminologii związanej z judo była grą Słońskiego. Ewidentnie miał on bowiem wcześniej sporo wspólnego ze sportem i pewnie poddał Olejnika, notując efektowny i udany debiut w FAME MMA.

Hejter vs Mortalcio

Na gali FAME MMA 8 po raz kolejny mogliśmy zobaczyć Hejtera w akcji. Tym razem jego rywalem był znacznie cięższy od niego Patryk Baran, znany jako Mortalcio, kolejny z YouTube'owych twórców. Tym razem Hejter musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając z nim przed czasem na gali, podczas której walką wieczoru było starcie Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela.

Hejter vs Rafonix

W jednym z wywiadów Słoński wyzwał do pojedynku Marcina Krasuckiego, znanego internetowej publiczności jako Rafonix.

Jak Rafonix się zgodzi, nawalę mu w trzy sekundy.

Na FAME MMA 9 miało dojść do długo wyczekiwanej walki Hejter vs Rafonix, ale Krasucki nabawił się kontuzji. Ostatecznie Hejter skrzyżował na tej gali rękawice z popularnym polskim TikTokerem, Filipem Zabielskim.

Hejter vs Rafonix

Do walki Hejter vs Rafonix doszło natomiast na pierwszej gali Hype MMA w kwietniu 2021 roku. Hejter sensacyjnie pokonał przeciwnika w zaledwie kilka sekund, trafiając go w stójce, a następnie kończąc robotę w parterze.

Hejter vs Takefun

Hejter do FAME MMA wrócił na gali z numerem 13. W pojedynku kickboxerskim zmierzył się z Takefunem. Jak się okazało, starcie niespodziewanie zostało uznane za nierozstrzygnięte z powodu przypadkowego palca w oko.

Hejter vs Dawid Malczyński

Swoją kolejną walkę Mariusz Słoński stoczył podczas gali FAME MMA 14. Zmierzył się wtedy z Dawidem Malczyńskim. Panowie wyraźnie nie darzyli się sympatią, co było widać podczas konferencji czy innych programów promujących galę. Hejter w tym starciu był skazywany na porażkę. Bukmacherzy nie dawali mu bowiem większych szans i walka potwierdziła te przewidywania. Malczyński wygrał w zaledwie 68 sekund przez TKO.

Hejter vs Ferrari

Walka Hejter vs Ferrari odbyła się na gali FAME MMA 18. Pomiędzy zawodnikami nie było wielkiego konfliktu i większość obserwatorów gal freak fightowych twierdziła, że organizacja FAME MMA postanowiła zestawić ten pojedynek, aby poprawić rekord Amadeusza Ferrari. Walka zakończyła się zgodnie z przewidywaniami, bowiem Roślik już w pierwszej rundzie znokautował Hejtera.

Hejter vs Natan

Spór na linii Hajter - Natan Marcoń to bez wątpienia największy konflikt Hejtera podczas jego kariery we freak fightach. Do walki Hejter vs Natan Marcoń doszło na gali FAME MMA 19, która odbyła się 2 września w Krakowie. Formułą tego starcia było K-1 w małych rękawicach.

Wielu fanów uważało, że to właśnie konflikt między tymi zawodnikami był najgorętszy przed galą FAME MMA 19. Obaj nie wytrzymywali napięcia i nie raz dochodziło do rękoczynów. Najbrutalniejszy przed walką okazał się Hejter, który na konferencji wyprowadził uderzenie z pięści w kierunku rywala, po którym na twarzy Marconia pojawiła się krew.

W walce Natan Marcoń pokazał się jednak z solidnej strony i nie dał Hejterowi większych szans, pokonując go już w pierwszej rundzie.

Hejter vs Kaczor BRS

Hejter po trzech porażkach z rzędu powrócił na gali FAME MMA 21, która odbyła się 18 maja 2024 roku w Gliwicach. Na tym wydarzeniu Słoński miał zawalczyć z Kaczorem BRS. Ten jednak nie został dopuszczony do starcia z powodu upojenia alkoholowego w dzień gali.

Hejter vs Ferrari 2

Jako że Kaczor BRS był niezdolny do walki, do starcia z Hejterem wszedł Amadeusz Ferrari. Mimo tego, że Roślik wszedł do klatki bez najmniejszych przygotowań, pokonał Hejtera już w pierwszej rundzie przez TKO.

Hejter dziewczyna

Czy Hejter ma dziewczynę? Okazuje się, że tak. Mariusz Słoński jest w związku z Kariną Pochwałą, z którą ma dziecko. Co ciekawe, Pochwała jest byłą dziewczyną Łukasza "Kamerzysty" Wawrzyniaka, który kiedyś przyjaźnił się z Hejterem.

Hejter Instagram

Występy u Lorda Kruszwila czy Kamerzysty oraz walki na FAME MMA sprawiły, że Hejter stał się popularny w internecie. Jego profil na Instagramie o nazwie @hejter_69 obserwuje bowiem ponad 290 tysięcy followersów.


Kim jest Mariusz Hejter Słoński?
Mariusz Hejter Słoński jest twórcą internetowym, który ma za sobą walki na FAME MMA i Hype MMA.
Z kim zadebiutował Hejter w FAME MMA?
Hejter w FAME MMA zadebiutował w walce z Tomkiem Olejnikiem.