Natan Marcoń stał się popularny w sieci za sprawą swoich treści na znanej platformie Tik-Tok. Dla wielu jest on wzorem do naśladowania za jego samozaparcie i dążenie do realizacji celów. Kim jest Natan Marcoń? Ile lat ma Natan Marcoń? Czy Natan Marcoń ma dziewczynę? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Natan Marcoń?

Kariera Natana Marconia w sieci zaczęła się kilka lat temu. Początkowo prowadził on content commentary znany między innymi u Sylwestra Wardęgi, czy Konopskiego. Z czasem go porzucił na rzecz zmiany swojego dotychczasowego życia i rozwoju sylwetki. Za dzieciaka Natan Marcoń był otyły, co stało się przedmiotem drwin wśród rówieśników. Wyśmiewano się także z jego zbyt szerokiego uśmiechu. Jak mówi w swoich filmikach, przez całe życie czuł się oceniany, a to w konsekwencji spowodowało, że popadł w kompleksy. Na jego problemy psychiczne nie wpływała wyłącznie waga i sam wygląd, ale także niestabilna sytuacja w rodzinie oraz kłopoty z kontaktem z dziewczynami. W wieku 16 lat zaczął uczęszczać na siłownię, wprowadził do swojej rutyny specjalną dietę oraz trening. Obecnie Natan Marcoń jest aktywny na portalach społecznościowych i zajmuje się treningiem personalnym oraz modelingiem.

Natan Marcoń wiek

Ile lat ma Natan Marcoń? Mężczyzna urodził się 18 stycznia 2003 roku. To oznacza, że wiek Marconia to 19 lat.

Natan Marcoń wzrost

Natan Marcoń wzrost, czyli ile mierzy zawodnik FAME MMA? Na oficjalnym Tik-Toku Natana Marconia widnieje informacja, że jego wzrost to 187 cm.

Natan Marcoń waga

Jaka jest waga Natana Marconia? W jednym z jego filmików na YouTube Natan wspomina, że udało mu się schudnąć 40 kg w zaledwie 3 miesiące treningów. Następnie po kilku dniach jedzenia wszystkiego, przytył 10 kg. Ciągle jednak eksperymentuje w dziedzinie diety i jego waga się zmienia. Obecnie Natan Marcoń waży 90 kg, jednak to ile oficjalnie wniesie do oktagonu, dowiemy się na ceremonii ważenia, która odbędzie się 4 listopada 2022 roku.

Natan Marcoń Fagata

Natan zasłynął w Internecie, że nazwał Fagatę „szmatą” i napluł w sklepie na pudełko płatków z jej podobizną. Jak się okazało, finalnie Natan spotkał się z Fagatą, aby porozmawiać o tym zajściu i przeprosić za swoje zachowanie. Nagrał nawet z Fagatą odcinek na YouTube, w którym szczerze wszystko sobie wyjaśnili. Wiele osób zarzuca Marconiowi, że była to zwykła ustawka, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zasięgi.

Natan Marcoń FAME MMA

24 września FAME MMA ogłosiło Natana Marconia jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O walce Natana Marconia mówiło się już w kontekście gali nr 15, na której walczył jego kolega Franio.

Natan Marcoń walka

Debiutanckim rywalem Natana Marconia będzie Radosław „Wiejski Koks” Paszko, który również przeżył prawdziwą transformację swojej sylwetki dzięki ciężkim treningom.

Natan Marcoń dziewczyna

Nie wiemy za wiele o życiu prywatnym Natana Marconia i na wiele pytań poza siłownią i treningami ciężko znaleźć odpowiedzi. Na zdjęciach publikowanych na Instagramie i na filmikach nie widać jednak potencjalnej partnerki.

Natan Marcoń TikTok

Natan Marcon udziela się głównie na Tik-Toku pod nazwą natan.marcon. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 310 tys. użytkowników. Na Tik-Toku prowadzi kontent związany z siłownią, dietą i treningami.

Natan Marcoń Instagram

Z kolei na Instagramie Natana Marconia można znaleźć jako natan.marcon. Na tym portalu śledzi go już ponad 130 tys. followersów.

Natan Marcoń YouTube

Wolisz platformę YouTube niż Tik-Tok? Nie ma problemu, nową postaç w świecie freaków znajdziesz tam pod nazwą Natan Marcoń. Jego pierwsze filmiki pojawiły się trzy lata temu, więc można zauważyć jego sporą przemianę w wyglądzie. Na YouTube subskrybuje go ponad 110 tys. osób.

Natan Marcoń Twitter

Natan Marcoń od pewnego czasu udziela się także na Twitterze. Jego posty obserwuje ponad 36 tys. osób.


Mężczyzna urodził się 18 stycznia 2003 roku. W związku z tym ma on 19 lat.
Wzrost Natana Marconia to 187 centymetrów.