Natan Marcoń stał się popularny w sieci za sprawą swoich treści na znanej platformie Tik-Tok. Dla wielu jest on wzorem do naśladowania za jego samozaparcie i dążenie do realizacji celów. Kim jest Natan Marcoń? Ile lat ma Natan Marcoń? Czy Natan Marcoń ma dziewczynę? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Natan Marcoń?

Kariera Natana Marconia w sieci zaczęła się kilka lat temu. Początkowo prowadził on content commentary znany między innymi u Sylwestra Wardęgi, czy Konopskiego. Z czasem go porzucił na rzecz zmiany swojego dotychczasowego życia i rozwoju sylwetki.

Za dzieciaka Natan Marcoń był otyły, co stało się przedmiotem drwin wśród rówieśników. Wyśmiewano się także z jego zbyt szerokiego uśmiechu. Jak mówi w swoich filmikach, przez całe życie czuł się oceniany, a to w konsekwencji spowodowało, że popadł w kompleksy.

Na jego problemy psychiczne nie wpływała wyłącznie waga i sam wygląd, ale także niestabilna sytuacja w rodzinie oraz kłopoty z kontaktem z dziewczynami. W wieku 16 lat zaczął uczęszczać na siłownię, wprowadził do swojej rutyny specjalną dietę oraz trening. Obecnie Natan Marcoń jest aktywny na portalach społecznościowych i zajmuje się treningiem personalnym oraz modelingiem.

Natan Marcoń wiek

Ile lat ma Natan Marcoń? Mężczyzna urodził się 18 stycznia 2003 roku. To oznacza, że wiek Marconia to 20 lat.

Natan Marcoń wzrost

Natan Marcoń wzrost, czyli ile mierzy zawodnik FAME MMA? Na oficjalnym Tik-Toku Natana Marconia widnieje informacja, że jego wzrost to 187 cm.

Natan Marcoń waga

Jaka jest waga Natana Marconia? W jednym z jego filmików na YouTube Natan wspomina, że udało mu się schudnąć 40 kg w zaledwie 3 miesiące treningów. Następnie po kilku dniach jedzenia wszystkiego, przytył 10 kg. Ciągle jednak eksperymentuje w dziedzinie diety i jego waga się zmienia. Obecnie Natan Marcoń waży około 90 kg, jednak to ile oficjalnie wniesie do oktagonu, dowiemy się na ceremonii ważenia przed kolejną galą FAME MMA.

Natan Marcoń walka

Debiutanckim rywalem Natana Marconia był Radosław "Wiejski Koks" Paszko, który również przeżył prawdziwą transformację swojej sylwetki dzięki ciężkim treningom.

Natan Marcoń rekord

Natan Marcoń na ten moment na swoim koncie ma trzy pojedynki. Poniżej przedstawiamy bilans walk Natana Marconia.

Rekord MMA: 1-2

Natan Marcoń FAME MMA

24 września FAME MMA ogłosiło Natana Marconia jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu doszło na gali FAME MMA 16. Marcoń zmierzył się z Wiejskim Koksem, jednak przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Natan Marcoń Daro Lew

Natan Marcoń i Daro Lew zmierzą się ze sobą na gali FAME MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Łodzi. Konflikt między zawodnikami rozpoczął się już na konferencji przed galą FAME MMA 16. Już wtedy doszło do pierwszego face to face, na którym Kaźmierczuk odepchnął Marconia.

Finalnie organizacja FAME MMA postanowiła doprowadzić do tego zestawienia podczas gali z numerem 18. Na pierwszej konferencji promującej to wydarzenie doszło do kolejnego face to face pomiędzy Daro Lwem a Natanem Marconiem. Ponownie napięcia nie wytrzymał starszy z zawodników, który tym razem uderzył rywala w twarz.

Finalnie pojedynek ten potrwał pełen dystans. Był on dość wyrównany, jednak ostatecznie zakończył się przez jednogłośną decyzję sędziów, którzy zadecydowali, że wygrał Dariusz Kaźmierczuk.

Natan Marcoń Hejter

Natan Marcoń vs Hejter to pojedynek, który odbędzie się na gali FAME MMA 19 2 września w Krakowie. Obaj zawodnicy skutecznie podkręcali swój konflikt, wyzywając się i atakując podczas programów promujących galę, czy też na konferencji przed FAME MMA. Hejter podczas spotkania twarzą w twarz wyprowadził nawet uderzenie z pięści w kierunku Marconia, po którym na twarzy Natana pojawiła się krew.

Walka pokazała jednak, że warunki fizyczne na tym poziomie odgrywają dużą rolę. Hejter nie był w stanie zagrozić bowiem znacznie cięższemu i silniejszemu Natanowi i ostatecznie Marcoń wygrał już w pierwszej rundzie.

Natan Marcoń Fagata

Natan zasłynął w Internecie po tym, jak nazwał Fagatę "szmatą" i napluł w sklepie na pudełko płatków z jej podobizną. Jak się okazało, finalnie Natan spotkał się z Fagatą, aby porozmawiać o tym zajściu i przeprosić za swoje zachowanie. Nagrał nawet z Fagatą odcinek na YouTube, w którym szczerze wszystko sobie wyjaśnili. Wiele osób zarzuca Marconiowi, że była to zwykła ustawka, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zasięgi.

Natan Marcoń Szeliga

Natan Marcoń Piotr Szeliga, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Konflikt Marconia i Szeligi jest jednym z najgłośniejszych w polskim internecie. Do pierwszej wymiany zdań pomiędzy tymi postaciami doszło na konferencji przed galą FAME MMA 16. Szeliga ruszył w kierunku Marconia, jednak sytuację opanowała ochrona. W późniejszym czasie wielokrotnie dochodziło między zawodnikami do wymiany zdań, przez co konflikt narastał. Bardzo możliwe, że w przyszłości dojdzie do pojedynku Natan Marcoń vs Piotr Szeliga.

Natan Marcoń natural

Czy Natan Marcoń jest naturalem? To pytanie zadaje sobie większość internautów. Natan Marcoń od początku swojej kariery w internecie utrzymywał, że jest naturalem. Oznaczałoby to, że nie przyjmuje tak zwanych sterydów, które w znacznym stopniu ułatwiają zbudowanie doskonałej sylwetki. Przemiana Marconia była jednak na tyle spektakularna, że wiele osób poddawało pod wątpliwość te zapewnienia. Na temat sylwetki młodego influencera wypowiadały się także osoby, które można uznać za specjalistów w dziedzinie kulturystyki i również podważały one naturalność Marconia.

Finalnie jednak nie wiadomo czy Natan jest naturalem, nie zgodził się bowiem na testy antydopingowe zaproponowane przez organizację FAME MMA, ponieważ stwierdził, że nie opłaca mu się to.

Natan Marcoń Amadeusz Ferrari

Przy okazji występu w FAME MMA, Natan Marcoń nawiązał znajomość z jednym z najpopularniejszych influencerów - Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Zawodnicy zaczęli się nawzajem promować, głównie na Instagramie. Pod koniec roku 2022 roku zdecydowali się na rozpoczęcie wspólnego projektu na kanale Twitch pod nazwą "Trans.tv".

Natan Marcoń Tajlandia

Natan Marcoń, wraz z Amadeuszem Ferrarim, zdecydował się pod koniec 2022 roku wyjechać do Tajlandii. To właśnie tam zawodnicy FAME MMA postanowili rozpocząć projekt "Trans.tv" transmitowany na platformie Twitch. Projekt ten odniósł wyjątkowy sukces, bowiem transmisje na żywo z udziałem Ferrariego i Marconia osiągały nawet 50 tysięcy widzów na żywo.

Natan Marcoń dziewczyna

Nie wiemy za wiele o życiu prywatnym Natana Marconia i na wiele pytań poza siłownią i treningami ciężko znaleźć odpowiedzi. Na zdjęciach publikowanych na Instagramie i na filmikach nie widać jednak potencjalnej partnerki.

Natan Marcoń Twitch

Natan Marcoń na Twitchu zyskał dużą popularność przy okazji streamowów, które prowadził razem z Amadeuszem Ferrarim. Większość transmisji na żywo odbywała się na kanale Amadeusza, jednak po tym, jak Roślik dostał bana, influencerzy zaczęli publikować treści na kanale Marconia. Natana na Twitchu można znaleźć pod nazwą @NatanMarcon. Influencer posiada tam aktualnie 33 tysiące obserwatorów.

Natan Marcoń TikTok

Natan Marcon udziela się głównie na Tik-Toku pod nazwą natan.marcon. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 310 tys. użytkowników. Na Tik-Toku prowadzi kontent związany z siłownią, dietą i treningami.

Natan Marcoń YouTube

Wolisz platformę YouTube niż Tik-Tok? Nie ma problemu, nową postać w świecie freaków znajdziesz tam pod nazwą Natan Marcoń. Jego pierwsze filmiki pojawiły się trzy lata temu, więc można zauważyć jego sporą przemianę w wyglądzie. Na YouTube subskrybuje go ponad 100 tysięcy użytkowników.

Natan Marcoń Twitter

Natan Marcoń od pewnego czasu udziela się także na Twitterze. Jego posty obserwuje ponad 50 tysięcy osób.

Natan Marcoń Instagram

Na Instagramie Natana Marconia można znaleźć pod nickiem @natan.marcon. Na tym portalu śledzi go już ponad 190 tysięcy followersów.


Ile lat ma Natan Marcoń?
Mężczyzna urodził się 18 stycznia 2003 roku. W związku z tym ma on 20 lat.
Jaki jest wzrost Natana Marconia?
Wzrost Natana Marconia to 187 centymetrów.