Natan Marcoń to aktualnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych freak fighterów. Jego ostatnia dotychczasowa walka znalazła się na karcie walk Clout MMA 5. Sprawdź kim jest Natan Marcoń i co o nim wiadomo!

Kim jest Natan Marcoń?

Kto to Natan Marcoń? Natan Marcoń to influencer i zawodnik FAME MMA. Kariera Natana Marconia w sieci zaczęła się kilka lat temu. Początkowo prowadził on content commentary znany między innymi u Sylwestra Wardęgi, czy Konopskiego. Z czasem porzucił go na rzecz zmiany swojego dotychczasowego życia i rozwoju sylwetki.

W przeszłości Marcoń był otyły, co stało się przedmiotem drwin wśród rówieśników. Jak mówił w swoich filmikach, przez całe życie czuł się oceniany, a to w konsekwencji spowodowało, że popadł w kompleksy. Na jego problemy psychiczne nie wpływała wyłącznie waga i sam wygląd, ale także niestabilna sytuacja w rodzinie.

W wieku 16 lat zaczął uczęszczać na siłownię, wprowadził do swojej rutyny specjalną dietę oraz trening. Obecnie Natan Marcoń jest aktywny na portalach społecznościowych. W 2022 roku podpisał kontrakt z FAME MMA, co zapoczątkowało jego karierę we freak fightach.

Natan Marcoń wiek

Ile lat ma Natan Marcoń? Mężczyzna urodził się 18 stycznia 2003 roku, co oznacza, że Natan Marcoń ma 21 lat.

Natan Marcoń wzrost

Marcoń ma 187 centymetrów wzrostu.

Natan Marcoń waga

W jednym z jego filmików na YouTube Natan wspomina, że udało mu się schudnąć 40 kg w zaledwie 3 miesiące treningów. Następnie po kilku dniach jedzenia wszystkiego, przytył 10 kg. Ciągle jednak eksperymentuje w dziedzinie diety i jego waga się zmienia. Obecnie Natan Marcoń waży około 100 kilogramów.

Natan Marcoń walka

Debiutanckim rywalem Natana Marconia był Radosław "Wiejski Koks" Paszko, który również przeżył prawdziwą transformację swojej sylwetki dzięki ciężkim treningom.

Natan Marcoń rekord

Natan Marcoń na ten moment na swoim koncie ma siedem walk. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rekord Natana Marconia.

Rekord MMA: 0-2
Bilans K-1 (małe rękawice): 1-1
Bilans Boks: 1-0
Rekord niestandardowe zasady: 0-2

Natan Marcoń Clout MMA

W grudniu 2023 roku ogłoszono, że Natan Marcoń zawalczy na gali Clout MMA 3, która została zaplanowana na 29 grudnia. Marcoń miał zmierzyć się z Denisem Załęckim. Obaj zawodnicy byli od dawna skonfliktowani i dzięki temu pojedynek ten wywoływał ogromne emocje.

Natan Marcoń vs Denis Załęcki

Walka Marconia z Załęckim potrwała zaledwie sekundę. Tuż po rozpoczęciu Marcoń zasygnalizował poddanie się, odklepując w matę. Po tym zachowaniu doszło do wielkiej awantury. Ostatecznie walka została uznana za nieodbytą.

Natan Marcoń vs Cameraboy

Natan Marcoń powrócił do klatki 8 czerwca 2024 roku na gali Clout MMA 5. Zawalczył wtedy z debiutującym we freak fightach Łukaszem "Cameraboyem" Pawłowskim, który szerzej jest znany jako partner Nikity. Natan przegrał to starcie przez jednogłośną decyzję sędziów.

Natan Marcoń FAME MMA

24 września FAME MMA ogłosiło Natana Marconia jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu doszło na gali FAME MMA 16. Marcoń zmierzył się z Wiejskim Koksem, jednak przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Natan Marcoń vs Daro Lew

Natan Marcoń i Daro Lew zmierzyli się na gali FAME MMA 18, która odbyła się 20 maja w Łodzi. Konflikt między zawodnikami rozpoczął się już na konferencji przed galą FAME MMA 16. Już wtedy doszło do pierwszego face to face, na którym Kaźmierczuk odepchnął Marconia.

Finalnie organizacja FAME MMA postanowiła doprowadzić do tego zestawienia podczas gali z numerem 18. Na pierwszej konferencji promującej to wydarzenie doszło do kolejnego face to face pomiędzy Daro Lwem a Natanem Marconiem. Ponownie napięcia nie wytrzymał starszy z zawodników, który tym razem uderzył rywala w twarz.

Finalnie pojedynek ten potrwał pełen dystans. Był on dość wyrównany, jednak ostatecznie zakończył się przez jednogłośną decyzję sędziów, którzy zadecydowali, że wygrał Dariusz Kaźmierczuk.

Natan vs Marcoń Hejter

Natan Marcoń vs Hejter to pojedynek, który odbył się 2 września w Krakowie na gali FAME MMA 19. Obaj zawodnicy skutecznie podkręcali swój konflikt, wyzywając się i atakując podczas programów promujących galę, czy też na konferencji przed FAME MMA. Hejter podczas spotkania twarzą w twarz wyprowadził nawet uderzenie z pięści w kierunku Marconia, po którym na twarzy Natana pojawiła się krew.

Walka pokazała jednak, że warunki fizyczne na tym poziomie odgrywają dużą rolę. Hejter nie był w stanie zagrozić bowiem znacznie cięższemu i silniejszemu Natanowi i ostatecznie Marcoń wygrał już w pierwszej rundzie.

Natan Marcoń vs Adrian Polak

Swoją czwartą walkę Natan Marcoń miał stoczyć z Jakubem "Maślaną" Maślanką. Finalnie jednak nie dojdzie do tego pojedynku. Marcoń na gali FAME MMA REBORN zmierzy się z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Konflikt między tymi zawodnikami urósł do tego stopnia, że federacja FAME MMA postanowiła podmienić zestawienia, aby Marcoń i Polak mogli zmierzyć się jak najszybciej.

Do tej walki doszło 9 grudnia podczas gali FAME MMA REBORN w Łodzi. Starcie Marcoń vs Polak było niezwykle chaotyczne. Wyraźnie lepszy był jednak Polański. W pewnym momencie Natan zaczął wyraźnie utykać i sędzie postanowił przerwać pojedynek. Marcoń nie był zdolny do kontynuowania walki i w konsekwencji Polak wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Natan Marcoń vs Piotr Szeliga

Natan Marcoń Piotr Szeliga, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Konflikt Marconia i Szeligi jest jednym z najgłośniejszych w polskim internecie. Do pierwszej wymiany zdań pomiędzy tymi postaciami doszło na konferencji przed galą FAME MMA 16. Szeliga ruszył w kierunku Marconia, jednak sytuację opanowała ochrona.

W późniejszym czasie wielokrotnie dochodziło między zawodnikami do wymiany zdań, przez co konflikt narastał. Ostatecznie do walki Natan Marcoń vs Piotr Szeliga doszło 10 lutego 2024 roku na gali FAME MMA 20. Odbyła się ona na nietypowych zasadach, bowiem Szeliga zawalczył z jedną ręką przywiązaną do ciała.

Mimo tego Natan Marcoń przegrał z Piotrem Szeligą już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Natan Marcoń Prime MMA

Popularność Marconia postanowiło wykorzystać także Prime MMA. Federacja ta zakontraktowała Natana i jego debiut w tej organizacji odbył się 13 stycznia 2024 na gali Prime MMA 7. Marcoń zawalczył ze zwycięzcą walki Bagieta vs Kapela, która również odbyła się na tej gali. Walka z Bagietą zakończyła się pod koniec pierwszej rundy trzecim knockdownem i zwycięstwem Marconia.

Natan Marcoń Fagata

Natan zasłynął w Internecie po tym, jak nazwał Fagatę "szmatą" i napluł w sklepie na pudełko płatków z jej podobizną. Jak się okazało, finalnie Natan spotkał się z Fagatą, aby porozmawiać o tym zajściu i przeprosić za swoje zachowanie. Nagrał nawet z Fagatą odcinek na YouTube, w którym szczerze wszystko sobie wyjaśnili. Wiele osób zarzuca Marconiowi, że była to zwykła ustawka, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zasięgi.

Natan Marcoń natural

Czy Natan Marcoń jest naturalem? To pytanie zadaje sobie większość internautów. Natan Marcoń od początku swojej kariery w internecie utrzymywał, że jest naturalem. Oznaczałoby to, że nie przyjmuje tak zwanych sterydów, które w znacznym stopniu ułatwiają zbudowanie doskonałej sylwetki. Przemiana Marconia była jednak na tyle spektakularna, że wiele osób poddawało pod wątpliwość te zapewnienia. Na temat sylwetki młodego influencera wypowiadały się także osoby, które można uznać za specjalistów w dziedzinie kulturystyki i również podważały one naturalność Marconia.

Finalnie jednak nie wiadomo czy Natan jest naturalem, nie zgodził się bowiem na testy antydopingowe zaproponowane przez organizację FAME MMA, ponieważ stwierdził, że nie opłaca mu się to.

Natan Marcoń Amadeusz Ferrari

Przy okazji występu w FAME MMA, Natan Marcoń nawiązał znajomość z jednym z najpopularniejszych influencerów - Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Zawodnicy zaczęli się nawzajem promować, głównie na Instagramie. Pod koniec roku 2022 roku zdecydowali się na rozpoczęcie wspólnego projektu na kanale Twitch pod nazwą "Trans.tv".

Natan Marcoń Tajlandia

Natan Marcoń, wraz z Amadeuszem Ferrarim, zdecydował się pod koniec 2022 roku wyjechać do Tajlandii. To właśnie tam zawodnicy FAME MMA postanowili rozpocząć projekt "Trans.tv" transmitowany na platformie Twitch. Projekt ten odniósł wyjątkowy sukces, bowiem transmisje na żywo z udziałem Ferrariego i Marconia osiągały nawet 50 tysięcy widzów na żywo.

Natan Marcoń dziewczyna

Nie wiemy za wiele o życiu prywatnym Natana Marconia i na wiele pytań poza siłownią i treningami ciężko znaleźć odpowiedzi. Na zdjęciach publikowanych na Instagramie i na filmikach nie widać jednak potencjalnej partnerki.

Natan Marcoń Twitch

Natan Marcoń na Twitchu zyskał dużą popularność przy okazji streamowów, które prowadził razem z Amadeuszem Ferrarim. Większość transmisji na żywo odbywała się na kanale Amadeusza, jednak po tym, jak Roślik dostał bana, influencerzy zaczęli publikować treści na kanale Marconia. Natana na Twitchu można znaleźć pod nazwą @NatanMarcon. Influencer posiada tam aktualnie 33 tysiące obserwatorów.

Natan Marcoń TikTok

Natan Marcon udziela się głównie na Tik-Toku pod nazwą @natan.marcon. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 310 tys. użytkowników. Na Tik-Toku prowadzi kontent związany z siłownią, dietą i treningami.

Natan Marcoń YouTube

Wolisz platformę YouTube niż Tik-Tok? Nie ma problemu, nową postać w świecie freaków znajdziesz tam pod nazwą Natan Marcoń. Jego pierwsze filmiki pojawiły się trzy lata temu, więc można zauważyć jego sporą przemianę w wyglądzie. Na YouTube subskrybuje go ponad 100 tysięcy użytkowników.

Natan Marcoń Twitter

Natan Marcoń od pewnego czasu udziela się także na Twitterze. Jego posty obserwuje ponad 50 tysięcy osób.

Natan Marcoń Instagram

Na Instagramie Natana Marconia można znaleźć pod nickiem @natan.marcon. Na tym portalu śledzi go już ponad 250 tysięcy followersów.

https://www.instagram.com/p/C1IaSatt04V/


Ile lat ma Natan Marcoń?
Natan Marcoń urodził się 18 stycznia 2003 roku, a zatem ma on 20 lat.
Jaki jest wzrost Natana Marconia?
Wzrost Natana Marconia to 187 centymetrów.