FAME MMA postanowiło zaskoczyć swoich widzów po raz kolejny. Tym razem szum medialny na tydzień przed galą chcą uzyskać poprzez zmiany w karcie walk. Walka, której podstawą jest prawdziwy konflikt, widzowie to uwielbiają!

Adrian Polak Polański vs Natan Marcoń w FAME MMA

Konflikt pomiędzy tymi dwoma zawodnikami trwa nie od dziś. Jesteśmy pewni, że każdy, kto widział jak Natan Marcoń odpalił Protokół Beatris na live w "Aferkach" wie jedno - to będzie walka na śmierć i życie. Dymometr sięgnąć zenitu może również na jutrzejszej konferencji, która rozpocznie się na kanale FAME MMA o godzinie 20:00. Zawodnicy zgodzili się zawalczyć pierwszą rundę w formule K-1, następne dwie w formule MMA.

Greg vs Maślana w FAME MMA

Musimy pamiętać, że zmiany w pierwszym pojedynku wiążą się również ze zmianami w drugim. Mianowicie ulubieniec Twittera "Greg" dostanie 20 kg cięższego od samego siebie przeciwnika - Maślanę. Fani w komentarzach podzielili się na dwa obozy, jedni są zachwyceni bardziej ekscytującym pojedynkiem. Drudzy natomiast uważają, że jest to nie fair w stosunku do Grega i domagają się anulowania zmian. Rezerwujcie sobie wieczór 9 grudnia, bo FAME MMA REBORN karta walk robi się coraz ciekawsza!