W niedzielny wieczór na youtubowym kanale "Aferki" doszło do konfrontacji pomiędzy Natanem Marconiem a Pawłem i Piotrem Tyburskim. Cały program prowadził Boxdel. Atmosfera w studiu była niezwykle gorąca i podczas rozmowy nie obyło się bez wyzwisk i agresywnych zachowań. Marcoń zdecydował się również poruszyć temat, o którym mówi się od wielu lat, jednak mało który influencer chciał o nim głośno wspominać.

Natan Marcoń porusza temat Beatris

Pod koniec programu Natan Marcoń postanowił zapytać Boxdela o mamę Adriana Polaka, którą nazwał Beatris. Pytanie spotkało się ze sprzeciwem ze strony bliźniaków.

Boxdel finalnie odpowiedział jednak na pytanie zadane przez Natana. Warto zaznaczyć, że Michał Baron nie zaprzeczył słowom Marconia, a jedynie ogólnie wypowiedział się na ten temat.

Co ciekawe na koniec programu Adrian Polak postanowił zadzwonić do Pawła Tyburskiego. Niestety na transmisji nie było słychać, co Polański powiedział Tyburskiemu. Na telefon zareagował jednak Marcoń.

O, Adrian się zgotował. (...) Adrian będzie karany za to.

Beatris - o co chodzi?

Kim jest Beatris? Cała afera wybuchła już kilka lat temu. Otóż na FAME MMA 2, podczas transmisji, na trybunach pokazano mamę Adriana Polańskiego. Niedługo potem internauci portalu Wykop zaczęli publikować ogłoszenie jednej z kobiet, która ogłaszała się jako pani do towarzystwa o pseudonimie "Beatris". Kobieta będąca na zdjęciu ogłoszenia wręcz do złudzenia przypominała mamę Polaka.

Adrian Polański zaprzeczył domysłom, jakoby jego mama była panią do towarzystwa, a dodatkowo wszystko zostało zgłoszone na policję. Kilka miesięcy później do sprawy powrócił Amadeusz Ferrari, który nagrał piosenkę, w której wyzywał matkę Polańskiego. O aferze znów zapomniano, jednak przypomniał o niej Szymool. Na jednym ze streamów wprost stwierdził, że mama Adriana Polańskiego jest kobietą do towarzystwa.

Do dziś nie wiadomo, czy ogłoszenie rzeczywiście było prawdziwe i przedstawiało mamę Adriana Polańskiego. Nieoficjalnie mówi się jednak, że organizacja FAME MMA zabrania swoim zawodnikom poruszania tego tametu.