Jedną z największych gwiazd federacji FAME MMA jest Adrian Polak Polański. Fame MMA to jego dom od samego początku. Organizacja rozpoczęła działalność jeszcze w roku 2018, a Polak jest jednym z weteranów największej polskiej organizacji typu freakfight.

Wiele osób nadal jednak zastanawia się, kim jest Adrian Polański Fame MMA. Warto więc przybliżyć nieco sylwetkę tego kontrowersyjnego zawodnika, który szybko zdobył uznanie zarówno wśród fanów, jak i innych zawodników MMA. Obecnie, kiedy pada pytanie, kim jest Adrian Polak, odpowiedź nie jest jednoznaczna: przede wszystkim sportowcem, ale również uznanym influencerem, prowadzącym bardzo popularny kanał na YouTube. Jak mówi sam Polak Fame MMA jest dla niego niezwykle ważna i zamierza w niej pozostać na długi czas.

Adrian Polak imię i nazwisko

Wiele osób sądzi, że Polak to nazwisko zawodnika występującego dla organizacji FAME MMA. W rzeczywistości pełne imię i nazwisko influencera brzmi Adrian Polański.

Adrian Polak wiek

Ile lat ma Adrian Polak? Adrian Polański urodził się 11 maja 1996 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 26 lat.

Adrian Polak wzrost

Dokładny wzrost Adriana Polaka poznaliśmy dzięki jego występom w organizacji FAME MMA. Polański posiada 175 centymetrów wzrostu.

Adrian Polak waga

Waga Adriana Polaka oscyluje w okolicach 80 kilogramów. Przy okazji walk zawodnik zbija do kategorii półśredniej, której limit ustalony jest na 77 kilogramów.

Dramatyczna walka Polaka z Ferrarim

adrian polak kim jest

Walka Ferrari Polak odbiła się szerokim echem zarówno w polskim świecie MMA, jak i w serwisach zagranicznych. A wszystko przez to, że Amadeusz Ferrari Roślik zaraz po legalnym nokaucie Polaka, kopnął go jeszcze w głowę tzw. soccer kickiem. To sprawiło, że Ferrari został zdyskwalifikowany, a Polański automatycznie został ogłoszony zwycięzcą. Skomentował te sprawę w mediach sam Polak nokaut na Fame MMA oraz kopnięcie sprawiły, że oficjalnie wygrał walkę, ale w żadnym razie nie czuje się wygranym.

Roślik tłumaczył się w wywiadach, że nie zrobił tego specjalnie i zareagował w ferworze walki, zdradził jeszcze jeden fakt, o którym nie wiedzieli organizatorzy ani sam Polak, nokaut na Fame MMA udał mu się w momencie, kiedy sam walczył ze złamaną czaszką. Roślik wiele ryzykował występując z kontuzją – gdyby Polański trafił go w głowę, mógłby spowodować wylew albo nawet śmierć przeciwnika. Jak widać walka Ferrari vs Polak była omawiana przez wielu komentatorów oraz kibiców polskiej sceny MMA.

Adrian Polak – gwiazda mediów społecznościowychadrian polak instagram

Osoby i fani MMA, którzy doskonale wiedzą, kim jest Adrian Polak, śledzą jego życie na mediach społecznościowych. Czasami Polański zaskakuje followersów naprawdę mocnymi wpisami. We wrześniu poinformował, że brał udział w poważnym wypadku samochodowym. Akurat wracał jako pasażer z urodzinowej imprezy swojej znajomej, kiedy – napisał w poście – zajechał im drogę inny pojazd. Polak wstawił nawet zdjęcie z wypadku na swojego Instagrama.

Jak pokazuje sam Polak, Fame MMA to wielka pasja, która stanowi znaczną część jego życia. Dość powiedzieć, że Polak sięgnął po mistrzowski pas, pokonując przed czasem Dawida Malczyńskiego. Stracił jednak mistrzowskie trofeum na FAME MMA 12, przegrywając decyzją sędziów z Wiewiórem.

Z kolei na FAME MMA 13 ponownie zawalczył z Ferrarim, tym razem wygrywając z nim niejednogłośną decyzją sędziów w walce bokserskiej.

Adrian Polak Szymool

Adrian Polak Szymool, czyli jakie relacje mają ci dwaj zawodnicy? Obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. Najprawdopodobniej na jednej z kolejnych gal FAME MMA dojdzie do pojedynku między nimi. Adrian Polak wielokrotnie groził Szymoolowi, nie tylko w internecie, ale także podczas konferencji FAME MMA. Polak nie jest w stanie wybaczyć Besserowi, ponieważ ten obrażał w internecie jego matkę.

Adrian Polak Beatris

Adrian Polak Beatris to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz przez internautów. Kim jest Beatris? Podczas jednej z pierwszych edycji FAME MMA, podczas transmisji, na trybunach pokazano mamę Adriana Polaka. Po pewnym czasie internauci zaczęli publikować ogłoszenie jednej z kobiet, która ogłaszała się jako pani do towarzystwa o pseudonimie „Beatris”. Kobieta będąca na zdjęciu ogłoszenia wręcz do złudzenia przypominała mamę Polaka. Temat podchwycił miedzy innymi Amadeusz Ferrari, który nagrał piosenkę, w której wyzywał matkę Polańskiego. O sprawie zapomniano, jednak przypomniał o niej Szymool. Na jednym ze streamów wprost stwierdził, że mama Adriana Polańskiego jest kobietą do towarzystwa. Właśnie to sprawiło, że Polak jest wściekły na Bessera i zawodnicy mają ogromny konflikt. Do dziś nie wiadomo, czy ogłoszenie rzeczywiście było prawdziwe i przedstawiało mamę Adriana Polańskiego. Kiedy sprawa wypłynęła, zarówno zawodnik jak i jego matka stanowczo zaprzeczyli.

Adrian Polak afera budowlana

W lutym 2022 roku w internecie wybuchła tak zwana afera budowlana. Udział brali w niej Filip Zabielski, Adrian Polak, a także jedna dziewczyna, której imię i nazwisko jest do dziś nieznane. Wiele osób nie wiedziało co kryje się pod nazwą "afera budowlana". Okazało się, że ci dwaj influencerze kilka lat temu zorganizowali imprezę, na której pod wpływem alkoholu nagrano film, podczas którego doszło do zbliżenia pomiędzy dziewczyną a Polakiem i Zabielskim. Wszystko to miało odbywać się w otoczeniu budowy. Nagranie to nie wyciekło do sieci, jednak dostęp do niego uzyskał Sylwester Wardęga. Początkowo Adrian Polański zaprzeczał, że występuje on na tym filmie, jednak Wardęga udowodnił, że influencer skłamał. Finalnie nagranie nie zostało upublicznione, więc nie wiadomo co dokładnie się na nim działo.

Adrian Polak rekord

Rekord Adriana Polaka w MMA na ten moment wynosi 4 wygrane i 3 porażki. Polański stoczył także dwie walki w formule bokserskiej. Obie zwyciężył.

Adrian Polak Instagram

Adrian Polak prowadzi konto na Instagramie. Influencera można tam znaleźć pod nickiem @adrianpolak. Jego poczynania na tym portalu obserwuje 425 tysięcy użytkowników.


Kim jest Adrian Polański?
Adrian Polański jest przede wszystkim sportowcem, ale również uznanym influencerem, prowadzącym bardzo popularny kanał na YouTube.
Z kim Polak walczył na FAME MMA 10?
Na gali FAME MMA 10 Polak zmierzył się w walce o pas z Dawidem Malczyńskim i potężnie znokautował go w drugiej rundzie, zdobywając tym samym mistrzowskie trofeum.