Jedną z największych gwiazd federacji FAME MMA jest Adrian Polak Polański. Fame MMA to jego dom od samego początku. Organizacja rozpoczęła działalność jeszcze w roku 2018, a Polak jest jednym z weteranów największej polskiej organizacji typu freakfight.

Wiele osób nadal jednak zastanawia się, kim jest Adrian Polański Fame MMA. Warto więc przybliżyć nieco sylwetkę tego kontrowersyjnego zawodnika, który szybko zdobył uznanie zarówno wśród fanów, jak i innych zawodników MMA. Obecnie, kiedy pada pytanie, kim jest Adrian Polak, odpowiedź nie jest jednoznaczna: przede wszystkim sportowcem, ale również uznanym influencerem, prowadzącym bardzo popularny kanał na YouTube. Jak mówi sam Polak Fame MMA jest dla niego niezwykle ważna i zamierza w niej pozostać na długi czas.

Dramatyczna walka Polaka z Ferrarim

adrian polak kim jest

Walka Ferrari Polak odbiła się szerokim echem zarówno w polskim świecie MMA, jak i w serwisach zagranicznych. A wszystko przez to, że Amadeusz Ferrari Roślik zaraz po legalnym nokaucie Polaka, kopnął go jeszcze w głowę tzw. soccer kickiem. To sprawiło, że Ferrari został zdyskwalifikowany, a Polański automatycznie został ogłoszony zwycięzcą. Skomentował te sprawę w mediach sam Polak nokaut na Fame MMA oraz kopnięcie sprawiły, że oficjalnie wygrał walkę, ale w żadnym razie nie czuje się wygranym.

Roślik tłumaczył się w wywiadach, że nie zrobił tego specjalnie i zareagował w ferworze walki, zdradził jeszcze jeden fakt, o którym nie wiedzieli organizatorzy ani sam Polak, nokaut na Fame MMA udał mu się w momencie, kiedy sam walczył ze złamaną czaszką. Roślik wiele ryzykował występując z kontuzją – gdyby Polański trafił go w głowę, mógłby spowodować wylew albo nawet śmierć przeciwnika. Jak widać walka Ferrari Polak była omawiana przez wielu komentatorów oraz kibiców polskiej sceny MMA.

Adrian Polak – gwiazda mediów społecznościowych

adrian polak instagram

Osoby i fani MMA, którzy doskonale wiedzą, kim jest Adrian Polak, śledzą jego życie na mediach społecznościowych. Czasami Polański zaskakuje followersów naprawdę mocnymi wpisami. We wrześniu poinformował, że brał udział w poważnym wypadku samochodowym. Akurat wracał jako pasażer z urodzinowej imprezy swojej znajomej, kiedy – napisał w poście – zajechał im drogę inny pojazd. Polak wstawił nawet zdjęcie z wypadku na swojego Instagrama.

Jak pokazuje sam Polak, Fame MMA to wielka pasja, która stanowi znaczną część jego życia. Dość powiedzieć, że Polak sięgnął po mistrzowski pas, pokonując przed czasem Dawida Malczyńskiego. Stracił jednak mistrzowskie trofeum na FAME MMA 12, przegrywając decyzją sędziów z Wiewiórem.

Z kolei na FAME MMA 13 ponownie zawalczył z Ferrarim, tym razem wygrywając z nim niejednogłośną decyzją sędziów w walce bokserskiej.

Kim jest Adrian Polański? Adrian Polański jest przede wszystkim sportowcem, ale również uznanym influencerem, prowadzącym bardzo popularny kanał na YouTube. Z kim Polak walczył na FAME MMA 10? Na gali FAME MMA 10 Polak zmierzył się w walce o pas z Dawidem Malczyńskim i potężnie znokautował go w drugiej rundzie, zdobywając tym samym mistrzowskie trofeum.