Adrian Polak Polański to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników FAME MMA. Wiele osób nadal jednak zastanawia się, kim jest Adrian Polak i z czego jest znany. Polański znalazł się na karcie walk FAME MMA 20 i swoją kolejną walkę stoczy już 10 lutego!

Adrian Polak imię i nazwisko

Wiele osób sądzi, że Polak to nazwisko zawodnika występującego dla organizacji FAME MMA. W rzeczywistości jego pełne imię i nazwisko to Adrian Polański.

Adrian Polak wiek

Ile lat ma Adrian Polak? Adrian Polański urodził się 11 maja 1996 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 27 lat.

Adrian Polak wzrost

Dokładny wzrost Polańskiego poznaliśmy dzięki jego występom w organizacji FAME MMA. Adrian Polak ma 175 centymetrów wzrostu.

Adrian Polak waga

Waga Adriana Polaka oscyluje w okolicach 80 kilogramów. Przy okazji większości walk zawodnik zbija do kategorii półśredniej, której limit ustalony jest na 77 kilogramów.

Adrian Polak rekord

Adrian Polak na swoim koncie ma aż dwanaście walk [9 w MMA, 2 w boksie, 1 na niestandardowych zasadach].

Rekord MMA: 6-3
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1
Bilans Boks: 2-0
Bilans niestandardowe zasady: 1-0

Adrian Polak FAME MMA

Adrian Polak był jednym z pierwszych zawodników zakontraktowanych przez organizację FAME MMA. Zawodnik ten zadebiutował już na pierwszej gali tej federacji.

Adrian Polak vs Daniel Magical

Do walki Adrian Polak vs Daniel Magical doszło na FAME MMA 1. Był to co-main event gali. Pojedynek ten odbył się w formule bokserskiej. Adrian Polański przystępował do tego starcia w roli zdecydowanego faworyta i wiele osób spodziewało się, że szybko znokautuje Magicala. Polak zaprezentował jednak niewiele wyższe umiejętności od Zwierzyńskiego i ostatecznie wygrał przez decyzję sędziów.

Adrian Polak vs Dawid Malczyński

Na gali FAME MMA 2 doszło do walki o pas mistrzowski w wadze półśredniej pomiędzy Adrianem Polakiem a Dawidem Malczyńskim. Pojedynek był niezwykle zacięty i finalnie o wyniku zadecydowali sędziowie. Starcie to wygrał Malczyński przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Jak się jednak okazało Polaka z Malczyńskim na FAME MMA 2 była pierwszą z trzech konfrontacji tych zawodników. Do kolejnej doszło na FAME MMA UK. Starcie to wygrał Polański po dość kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Do trzeciej walki Polak vs Malczyński doszło na jubileuszowej gali FAME MMA 10. Stawką tego starcia, podobnie jak ich pierwszej walki, był pas w dywizji półśredniej. Jego posiadaczem był Malczyński. Zwycięzcą tego starcia okazał się Adrian Polak, który znokautował rywala w drugiej rundzie.

Adrian Polak vs Don Kasjo

Na gali FAME MMA 3 dość nieoczekiwanie doszło do walki Adriana Polaka z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Don Kasjo miał bowiem początkowo zmierzyć się z Dawidem Ambro, jednak ten wypadł z powodu kontuzji. Starcie Polak vs Don Kasjo potrwało pełne trzy rundy, w których to Życiński całkowicie zdominował rywala. Sędziowie jednak nieoczekiwanie orzekli niejednogłośne zwycięstwo Polaka.

Ta decyzja spotkała się z ogromnym sprzeciwem samego Don Kasjo, ale także kibiców. Po gali zawodnik złożył protest, który został rozpatrzony pozytywnie i ostatecznie to Kasjusz Życiński został uznany za zwycięzcę.

Adrian Polak vs Wiewiór

Po zdobyciu mistrzowskiego pasa na FAME MMA 10, w swojej pierwszej obronie Adrian Polak stanął naprzeciwko Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki. Wiewiór był uważany za jednego z najlepszych zawodników FAME MMA bez podziału na kategorie wagowe i to on był faworytem tej walki.

Maksymilian potwierdził te przewidywania i zdecydowanie pokonał Polaka na dystansie trzech rund odbierając mu tym samym mistrzowski pas w wadze półśredniej.

Adrian Polak vs Patrykos

Walka Polak vs Patrykos odbyła się 5 listopada 2022 roku na gali FAME MMA 16. Przed galą było widać dużą niechęć do siebie obu zawodników, jednak w klatce kibice niestety nie zobaczyli tego co na konferencjach. Pojedynek był dość nudny i po trzech rundach sędziowie przyznali zwycięstwo Adrianowi Polakowi.

Adrian Polak vs Tańcula

Na gali FAME Friday Arena 2 dojdzie do walki Adrian Polak vs Arkadiusz Tańcula. Pojedynek ten wywołał w jednym z wywiadów Tacula, który zapytany z kim mógłby się zmierzyć, wskazał właśnie Polaka. To sprowokowało Adriana do niezwykle agresywnej odpowiedzi, co napędziło konflikt między zawodnikami. Do ich starcia doszło 29 września na FAME MMA Friday Arena 2.

Walka Polak vs Tańcula potrwała pełen dystans i o wyniku zadecydowali sędziowie, którzy wypunktowali zwycięstwo Adraiana Polańskiego.

Adrian Polak vs Natan Marcoń

Do kolejnej walki Adriana Polaka doszło na FAME MMA Reborn, 9 grudnia 2023 roku. Jego rywalem miał być znany z Twittera Greg, który w przeszłości krytykował w sieci Polańskiego. W międzyczasie narodził się jednak ogromny konflikt na linii Adrian Polak - Natan Marcoń. Organizacja FAME MMA postanowiła to wykorzystać i dokonała zmian w karcie walk. W konsekwencji na FAME MMA Reborn doszło do starcia Natan Marcoń vs Polak.

Walka nie potrwała długo, bowiem zakończyła się już w pierwszej rundzie przez kontuzję Marconia. Od samego początku pojedynek był niezwykle chaotyczny i Polak przeważał. W pewnym momencie Natan zaczął wuraźnie utykać i sędzia postanowił przerwać walkę i wyliczyć Marconia. Ten nie był jednak w stanie kontynuować, co poskutkowało wygraną Polanskiego przez TKO w pierwszej rundzie.

Adrian Polak na FAME MMA 20

Polak swój kolejny występ zanotował na gali FAME MMA 20. Polański wziął udział w turnieju złożonego z ośmiu zawodników, który odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. W puli turnieju były 2 miliony złotych, jednak Polak odpadł już po pierwszej walce z Josefem Bratanem.

Adrian Polak Ferrari

Adrian Polak Ferrari, czyli jeden z najgłośniejszych konfliktów w historii polskiego internetu. Obaj zawodnicy poróżnili się już w 2018 roku na projekcie "YouTube Shore". Co nieco zaskakujące, cała kłótnia zaczęła się od pretensji Polaka do Ferrariego, że ten zabiera mu jedzenie. Po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów i inni uczestnicy projektu musieli rozdzielić przyszłych rywali.

Kiedy doszło do kłótni Polaka z Ferrarim, organizacja FAME MMA stawiała swoje pierwsze kroki. Stało się zatem naturalne, że rozwiązanie tego konfliktu zobaczymy w klatce. Do pierwszej walki Polak vs Ferrari doszło na gali FAME MMA 4. Pojedynek był niezwykle wyrównany i po trzyrundowej batalii sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Polakowi. Konflikt pomiędzy zawodnikami był jednak realny i stało się oczywiste, że dojdzie do rewanżu.

Do rewanżu doszło na FAME MMA 7. Druga walka Ferrari vs Polak odbiła się szerokim echem zarówno w polskim świecie MMA, jak i w serwisach zagranicznych. Wszystko przez to, że Amadeusz Ferrari zaraz po znokautowaniu Polaka prawym sierpowym, kopnął go jeszcze w głowę tzw. soccer kickiem.

To sprawiło, że Ferrari został zdyskwalifikowany, a Polański automatycznie został ogłoszony zwycięzcą. Większość fanów była jednak zdania, że to Ferrari jest prawdziwym zwycięzcą.

Doszło również do trzeciej walki Polak vs Ferrari. Odbył się on na gali FAME MMA 13, jednak kibice byli rozczarowani jeszcze zanim obaj zawodnicy weszli do klatki. Pojedynek ten bowiem miał ostatecznie odpowiedzieć, kto jest lepszy.

Miały o tym zadecydować wyjątkowe reguły, czyli walka bez limitu czasowego, zatem o wyniku musiało zadecydować skończenie jednego z zawodników. Przed galą Ferrari nabawił się jednak kontuzji przez co zasady musiały zostać zmienione.

Ostatecznie do walki doszło na zasadach bokserskich i dystansie 3 rund po 3 minuty. Pojedynek ten, podobnie jak pierwsze starcie, był niezwykle wyrównany, jednak wydawało się, że minimalnie lepszy był Ferrari. Sędziowie wypunktowali jednak niejednogłośną wygraną Adriana Polaka.

Adrian Polak nokaut

Wiele osób kojarzy Adriana Polaka głównie ze spektakularnego nokautu, który zaliczył na nim Amadeusz Ferrari. Polański padł na matę nieprzytomny i musiał zostać wybudzony przez lekarzy.

Adrian Polak Szymool

Adrian Polak Szymool, czyli jakie relacje mają ci dwaj zawodnicy? Obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. Najprawdopodobniej na jednej z kolejnych gal FAME MMA dojdzie do pojedynku między nimi. Adrian Polak wielokrotnie groził Szymoolowi, nie tylko w internecie, ale także podczas konferencji FAME MMA. Polak nie jest w stanie wybaczyć Besserowi, ponieważ ten obrażał w internecie jego matkę.

Adrian Polak matka

O matce Adriana Polaka szerzej mówili Natan Marcoń oraz Szymool. Jednak jako pierwszy na jej temat wypowiedział się Amadeusz Ferrari. Każdy z nich nagłośnił informacje jakie pojawiały się w internecie od kilku lat. Według tych niepotwierdzonych doniesień matka Adriana Polaka miałaby być kobietą do towarzystwa.

Adrian Polak Beatrice

Adrian Polak Beatris to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz przez internautów. Kim jest Beatris? Podczas jednej z pierwszych edycji FAME MMA, podczas transmisji, na trybunach pokazano mamę Adriana Polaka. Po pewnym czasie internauci zaczęli publikować ogłoszenie jednej z kobiet, która ogłaszała się jako pani do towarzystwa o pseudonimie „Beatris”. Kobieta będąca na zdjęciu ogłoszenia wręcz do złudzenia przypominała mamę Polaka.

Temat podchwycił miedzy innymi Amadeusz Ferrari, który nagrał piosenkę, w której wyzywał matkę Polańskiego. O sprawie zapomniano, jednak przypomniał o niej Szymool. Na jednym ze streamów wprost stwierdził, że mama Adriana Polańskiego jest kobietą do towarzystwa. Właśnie to sprawiło, że Polak jest wściekły na Bessera i zawodnicy mają ogromny konflikt. Do dziś nie wiadomo, czy ogłoszenie rzeczywiście było prawdziwe i przedstawiało mamę Adriana Polańskiego. Kiedy sprawa wypłynęła, zarówno zawodnik jak i jego matka stanowczo zaprzeczyli.

Adrian Polak afera budowlana

W lutym 2022 roku w internecie wybuchła tak zwana afera budowlana. Udział brali w niej Filip Zabielski, Adrian Polak, a także jedna dziewczyna, której imię i nazwisko jest do dziś nieznane. Wiele osób nie wiedziało co kryje się pod nazwą "afera budowlana". Okazało się, że Polak i Zabieslki kilka lat temu zorganizowali imprezę, na której pod wpływem alkoholu nagrano film, podczas którego doszło do zbliżenia pomiędzy dziewczyną a tymi influencerami. Wszystko to miało odbywać się w otoczeniu budowy.

Nagranie to nie wyciekło do sieci, jednak dostęp do niego uzyskał Sylwester Wardęga. Początkowo Adrian Polański zaprzeczał, że występuje on na tym filmie, jednak Wardęga udowodnił, że influencer skłamał. Finalnie nagranie nie zostało upublicznione, więc nie wiadomo co dokładnie się na nim działo.

Adrian Polak Instagram

Adrian Polak prowadzi konto na Instagramie. Influencera można tam znaleźć pod nickiem @adrianpolak. Jego poczynania na tym portalu obserwuje 425 tysięcy użytkowników.


Kim jest Adrian Polański?
Adrian Polański jest influencerem, który znany jest głównie z walk na FAME MMA.
Ile lat ma Adrian Polak?
Adrian Polak urodził się 11 maja 1996 roku, co oznacza, że ma 27 lat.