Kiedy FAME MMA 10 – to pytanie zadawali sobie z pewnością wszyscy fani FAME MMA, czekając na jubileuszową galę z udziałem ulubionych zawodników. Gdzie odbyła się gala FAME MMA 10? FAME MMA 10 zawodnicy - kto wystąpił na FAME MMA 10? FAME MMA 10: Karta walk – jak wyglądała? Wy pytacie, my odpowiadamy na temat tego, co wiemy o FAME MMA 10!

Kiedy FAME MMA 10? FAME MMA 10 data

Wielu fanów z pewnością nie mogło się doczekać gali FAME MMA 10. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że włodarze FAME MMA zapowiadali, że na jubileuszową galę przygotowali naprawdę konkretne nazwiska.

Pierwotnie data gali FAME MMA 10 została oficjalnie ogłoszona, jednak się zmieniła. Ostatecznie gala odbyła się jednak w maju - 15 dnia tego miesiąca.

Gdzie odbędzie się FAME MMA 10?

gala FAME MMA 10 gdzie

To, gdzie odbyła się gala FAME MMA 10, z perspektywy fana tej organizacji niestety nie ma żadnego znaczenia. Obiekty w związku z pandemią koronawirusa są bowiem zamknięte i jedyną możliwością, żeby śledzić ulubionych zawodników, jest wykupienie transmisji PPV.

 

 

Gdzie oglądać FAME MMA 10?

Gdzie oglądać FAME MMA 10? Tak jak przy okazji wcześniejszych wydarzeń tej organizacji, legalna transmisja FAME MMA 10 była prowadzona w systemie PPV. Dostęp do gali kosztował około 25 złotych.

Tradycyjnie dostęp do gali można było wykupić zarówno poprzez oficjalną stronę FAME MMA, jak i ze specjalnie dedykowanych zawodnikom reflinków. Przy wyborze tej drugiej opcji część z kwoty trafi na konto właśnie tego zawodnika, z którego polecenia kupimy galę.

Galę Fame MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP

Kto wystąpi na FAME MMA 10?

 FAME MMA 10 kto będzie

To, kto wystąpił na FAME MMA 10, z pewnością było kluczowe, jeśli chodzi o atrakcyjność całej gali.

Na FAME MMA 10 walkę o mistrzowski pas stoczyła Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Jej rywalką była wygrana z pojedynku Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk - Kamila „Zusje" Smogulecka, czyli pierwsza z zawodniczek. "Linkimaster" i "Kamiszka" miały już okazję stanąć twarzą w twarz po walce Wybrańczyk na FAME MMA 9.

W mediach panowało spore zamieszanie, jeśli chodzi o mistrzowski pas kobiet FAME MMA. Teoretycznie jego posiadaczką była Aniela „Lil Masti” Bogusz, jednak zawodniczka i federacja są skonfliktowani i ogłoszono, że mistrzyni zostaje pozbawiona pasa. Strony między innymi nie mogły dogadać się w sprawie wynagrodzenia Bogusz za kolejny pojedynek.

Walki FAME MMA 10

Walki FAME MMA 10 to przede wszystkim jednak powrót do startów Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Gwiazdor programu "Warsaw Shore" nabawił się kontuzji podczas walki z Marcinem "El Testosteronem" Najmanem, a właściwie po walce, kiedy zaatakował go trener Najmana. Rywalem "Don Kasjo" był były zawodnik UFC i KSW, Norman Parke, dla którego był to debiut w FAME MMA. Pojedynek odbył się na zasadach boksu, a stawką, oprócz wygranej, była efektowna sztabka złota, warta około 100 tysięcy złotych.

Pas kategorii półśredniej na FAME MMA 10 starał się obronić Dawid Malczyński. Rywalem mistrza był Adrian "Polak" Polański. Walki FAME MMA 10 to także między innymi błyskawiczny powrót do klatki Gabriela "Araba" Al-Sulwiego, który na FAME MMA 9 rzutem na taśmę wskoczył do karty walk za kontuzjowanego Popka Monstera i pokonał w walce wieczoru na zasadach bokserskich Patryka "Kizo" Wozińskiego. Na FAME MMA 10 jego rywalem, na zasadach MMA, był słynący z potężnego ciosu Łukasz Lupa.

FAME MMA 10 zawodnicy

Z powodu kontuzji przełożona została walka Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Adek" Murański, więc starcie dwóch aktorów zobaczyliśmy właśnie podczas gali FAME MMA 10. Na "dziesiątce" do FAME MMA wrócił także Amadeusz „Ferrari” Roślik. Jego rywalem był aktor Mateusz Gąsiewski. Kartę walk otworzyło starcie Dawida "Ambro" Ambroziaka z Piotrem "Miejskim Drwalem" Szczurkiem. FAME MMA 10 zawodnicy to także powrót do klatki Piotra Pająka i Alana Kwiecińskiego, którzy raz jeszcze skonfrontowali swoje umiejętności - tym razem podczas jubileuszowej gali FAME MMA.

FAME MMA 10 – karta walk

Karta walk FAME MMA 10 została oficjalnie ogłoszona na pierwszej konferencji przed galą, która odbyła się pod koniec marca. Na gali FAME MMA 10 zobaczyliśmy 10 pojedynków - dziewięć na zasadach MMA i jeden bokserski.

Karta walk FAME MMA 10:

zawodnicy FAME MMA 10

Termin FAME MMA 1015 maja
Bukmacher FAME MMA 10Betclic
Walka wieczoru FAME MMA 10Don Kasjo vs Parke
Miejsce gali FAME MMA 10Łódź
Transmisja gali FAME MMA 10PPV


FAME MMA 10 - kiedy i gdzie?
Kolejna gala FAME MMA odbędzie się już 15 maja 2021 roku. Organizatorzy imprezy nie zwalniają tempa, a na majowy event zaproszonych jest już kilka głośnych nazwisk.
Jakie typy można obstawić na FAME MMA?
Oferta zakładów Betclic na FAME MMA jest bardzo zbliżona do tego, co bukmacherzy proponują na inne gale sportów walki. Możemy wybierać wśród zwycięzców, liczby rund, zakończeniu walki w konkretnej rundzie czy sposobu zakończenia pojedynku.