Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk zadebiutowała na FAME MMA 9, gdzie zmierzy się z Kamilą „Zusje” Smogulecką. Kim jest Kamiszka? Narzeczona Artura Szpilki – wiek. Kamiszka walki – czy walczyła już w MMA? Kamiszka CKM – czy Wybrańczyk ma za sobą rozbieraną sesję?

Kim jest Kamiszka?

Kamil Wybrańczyk, znana jako Kamiszka, w mediach dała się poznać jako narzeczona Artura Szpilki, polskiego pięściarza wagi ciężkiej. Kobieta ma na swoim koncie szereg różnego rodzaju aktywności – sprawdzała się jako piosenkarka, prowadzi własną markę perfum „Endorfina” oraz udziela się charytatywnie. Wybrańczyk skończyła szkołę muzyczną w klasie perkusji klasycznej i jest magistrem resocjalizacji kryminologicznej.

Kamila Wybrańczyk wiek

Wielu kibiców z pewnością ciekawi to, ile lat ma Kamiszka. Jeśli chodzi o wiek, Wybrańczyk urodziła się we wrześniu 1986 roku. W 2021 roku zawodniczka FAME MMA będzie więc obchodzić 35. urodziny.

Kamiszka jest starsza od Szpilki o trzy lata – pięściarz z Wieliczki urodził się w 1989 roku.

Narzeczona Artura Szpilki

Narzeczona Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka są parą od wielu lat – znają się od ponad 10 lat. Zarówno Kamiszka, jak i Szpila są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych i udzielają się zarówno na Instagramie, jak i Facebooku. W sieci można też śledzić losy ich... psów, czyli Cyca i Pumby, którzy mają nawet swój profil na Instagramie – konto „przygody.cycapumby” śledzi ponad 40 tysięcy obserwujących.

Kamiszka Instagram

Jeśli chodzi o profil Wybrańczyk na Instagramie, konto o nazwie „kamiszkolandia" śledzi blisko 200 tysięcy obserwujących. Udział na gali FAME MMA i ewentualna wygrana z Zusje z pewnością pozwoli jej bez problemu przebić barierę 200 tysięcy widzów na Instagramie.

 

 

Z kolei profil narzeczonego Wybrańczyk na Instagramie - "artur_szpilka" - śledzi ponad 215 tysięcy osób.

Kamila Wybrańczyk CKM

W maju 2018 roku odważne zdjęcia Kamiszki pojawiły się w magazynie dla mężczyzn CKM. Na okładce majowego wydania znalazło się zdjęcie Szpilki i Wybrańczyk, a w środku – nagie zdjęcia kobiety. Profilowe zdjęcie na Instagramie Kamiszki pochodzi właśnie z sesji dla magazynu CKM.

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk FAME MMA

Wybrańczyk FAME MMA

O angażu Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk w FAME MMA mówiło się od dłuższego czasu. Pierwotnie 34-latka była łączona z walką z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Ostatecznie rywalką Kamiszki w debiucie na zasadach MMA i w federacji FAME MMA była Kamila „Zusje” Smogulecka. Choć jej rywalka miała na swoim koncie już dwa pojedynki w FAME MMA – w debiucie przegrała z Linkiewicz, a w drugim pojedynku pokonała Dagmarę Szewczyk – faworytką według bukmacherów była Wybrańczyk.

Kamiszka ma bowiem za sobą lata treningów brazylijskiego jiu-jitsu oraz boksu. Nagrania z jej tarczowania są dostępne w sieci i robią wrażenie – Wybrańczyk porusza się w ringu naprawdę dobrze i nie może dziwić fakt, że wielu ekspertów czy kibiców widziało w niej zdecydowaną faworytkę w walce z Zusje. Jak się okazało - mieli rację, gdyż Wybrańczyk pewnie wygrała pojedynek, pokonując rywalkę w drugiej rundzie.

O ile debiut Wybrańczyk był zwycięski, w drugiej walce przegrała z Martą Linkiewicz na gali FAME MMA 10. Linkimaster triumfowała niejednogłośną decyzją sędziów i zgarnęła pas mistrzowski FAME MMA.

Kamiszka PPV

Każdy z uczestników FAME MMA posiada specjalnie dedykowany reflink, dzięki któremu może sprzedawać dostęp do transmisji PPV, a następnie otrzymać z tego tytułu określoną sumę pieniędzy. Nie inaczej jest w przypadku Kamiszki. Wybrańczyk zadeklarowała, że zysk z PPV przekaże na cel charytatywny. O wykupowanie dostępu do gali z linku Kamiszki zaapelował między innymi Artur Szpilka na swoich mediach społecznościowych.

„Czy mnie lubicie, czy też nie... Tutaj liczy się teraz to, aby zebrać fajną kwotę i zrobić z niej dobry uczynek” - napisał popularny pięściarz.

Kamiszka walki

walki Kamiszki

W związku z konfliktem na linii FAME MMA – Aniela „Lil Masti” Bogusz, mistrzyni FAME MMA została pozbawiona pasa i – zdaniem organizatorów – zobowiązana była do zwrócenia mistrzowskiego trofeum. Pretendentką do pasa mistrzowskiego jest Linkiewicz, a jej rywalka została wyłoniona z walki Kamiszka vs Zusje. Triumfatorka tego pojedynku, czyli Wybrańczyk, zmierzyła się o pas z Linkimaster.

Jeśli chodzi o walki, Kamiszka ma na swoim koncie dwa występy w FAME MMA - wygrany z "Zusje" i przegrany z Linkiewicz.

Gdzie trenuje Kamiszka?

Jak przyznała Wybrańczyk w jednym z wywiadów, na co dzień nie trenuje ze swoim narzeczonym. - On nie ma do mnie cierpliwości – stwierdziła kobieta. Kamiszka zdradziła także, w jakich klubach przygotowuje się do debiutu w FAME MMA. Są to dwa warszawskie kluby specjalizujące się w sportach walki - Warszawskie Centrum Atletyki, gdzie do swoich pojedynków przygotowuje się również Szpilka oraz Academia Gorila, gdzie swoje umiejętności można szlifować między innymi pod okiem mistrza KSW, Mariana Ziółkowskiego.

Kamiszka tatuaże

Kamiszka, podobnie jak Artur Szpilka, posiada na swoim ciele liczne tatuaże. Ma między innymi wytatuowaną całą rękę czy efektowne kwiaty na biodrze. Mówi się, że jeśli ktoś zacznie się tatuować, to trudno poprzestać na aktualnym stanie i ciągle myśli się o kolejnych pracach, więc można założyć, że również Kamiszka lada chwila pochwali się na swoich mediach społecznościowych kolejnymi tatuażami.


Kim jest Kamiszka?
Kamil Wybrańczyk, znana jako Kamiszka, w mediach dała się poznać jako narzeczona Artura Szpilki, polskiego pięściarza wagi ciężkiej. Kobieta ma na swoim koncie szereg różnego rodzaju aktywności – sprawdzała się jako piosenkarka, prowadzi własną markę perfum „Endorfina” oraz udziela się charytatywnie.
Z Kamila Wybrańczyk walczyła na FAME MMA 10?
Kamila Wybrańczyk na FAME MMA 10 walczyła z Martą Linkiewicz.