Walki celebrytów w oktagonie na zasadach MMA przyciągają coraz więcej kibiców. Niemal od samego początku uczestniczy w nich youtuberka Marta Linkiewicz. Kontrowersje wywołuje nie tylko osoba i zachowanie celebrytki, ale także widoczna na naszych oczach przemiana. Jak przebiega kariera Linkiewicz w Fame MMA i kim jest Marta Linkiewicz?

Kim jest Marta Linkiewicz?kto to marta linkiewicz

Zanim przybliżymy wszystkie walki Linki Master, warto przedstawić tę postać. Kim jest Marta Linkiewicz? Sama przedstawia się jako patostreamerka i patoinfluenczerka. Zasłynęła kontrowersyjnym filmikiem z 2015 roku, na którym chwali się stosunkiem seksualnym z członkami amerykańskiej grupy hiphopowej. Nagranie podekscytowanej wówczas osiemnastolatki stało się hitem internetu i jednocześnie wylała się na dziewczynę fala hejtu.

Nastolatka wykorzystała swoją wątpliwą popularność i kolejnymi ekscentrycznymi zachowaniami zaczęła zdobywać popularność w sieci. Linkiewicz kontrowersje ma wpisane w DNA, co potwierdziła zgadzając się na walkę w formule MMA. Pojedynek Linkiewicz vs Godlewska stał się furtką otwierającą drogę organizacji na nowych kibiców, a Marta Linkiewicz w Fame MMA od tej walki stała się prawdziwą gwiazdą.

Walki Linki Master w Fame MMA

Linkiewicz vs Godlewska to pojedynek, który Marta wzięła, nie będąc w szczycie formy fizycznej. Mimo tego zdołała zwyciężyć. W kolejnej walce trafiła na dużo lepiej dysponowaną Anielę „Lil Masti” Bogusz, która pokonała youtuberkę już w pierwszej rundzie. Kolejna walka Linkiewicz dla Fame MMA poprzedzona była już mocnymi i sumiennymi treningami, co widać było w lepszej sylwetce. Uzyskała w tej walce zwycięstwo na punkty. Kolejny pojedynek Linkiewicz vs Rentel odbył się już w pandemicznej rzeczywistości, jednak warunki nie przeszkodziły Linki Master odnieść zdecydowanego zwycięstwa. Walka Linkiewicz – Martirenti pokazał, że celebrytka robi ogromne postępy, co dokumentuje smukłą sylwetką i rosnącymi umiejętnościami.

Zarobki Linkiewicz na Fame MMA

Kontrakty podpisywane przez gwiazdy walczące dla organizacji owiane są tajemnicą. Nieznane są także zarobki Linkiewicz na Fame MMA, jednak w sieci można znaleźć informacje na temat honorariów za kolejne pojedynki. Pierwszy pojedynek Linkiewicz vs Godlewska pozwolił celebrytce zarobić aż 200 tysięcy złotych. Na podobnym poziomie utrzymywało się honorarium za walki Linki Master na kolejnych galach. W okresie pandemii, kiedy walki Linkiewicz w Fame MMA odbywały się już bez publiczności, spadły także honoraria. Za zwycięstwo w walce Linkiewicz – Martirenti celebrytka otrzymała około 100 tysięcy złotych.

 

 

Jak zarobki Linkiewicz na Fame MMA mają się do innych zawodników? Pensja Linkiewicz kontrowersje wzbudza tylko wśród osób nieorientujących się w stawkach. Jej przeciwniczka z drugiej walki, czyli Aniela „Lil Masti” Bogusz zarobiła 450 tysięcy złotych za pojedynek z Martą Linkiewicz. Fame MMA znakomicie płaciło swoim gwiazdom, jednak pandemia zmusiła organizatorów do ograniczenia budżetu i zaciśnięcia pasa. Ostatnia walka Linkiewicz vs Rentel i cała gala Fame MMA 7 pokazały, że uczestnicy muszą liczyć się z niższymi zarobkami.

MARTA LINKIEWICZ – KIEDY KOLEJNA WALKA W FAME MMA?kolejna walka marty linkiewicz

Podczas gali FAME MMA 7, po pojedynku Marty Linkiewicz z Martą Rentel do oktagonu zawitała partnerka Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk, która wyzwała niepokonaną dotychczas „Linkimaster” do pojedynku. Wybrańczyk odgrażała się słowami „Czekam na ten moment, na ten dzień”. Marta Linkiewicz bez problemu przyjęła propozycję kolejnej walki w FAME MMA, mówiąc „Lubię pieniądze. Możemy walczyć”. 

Na gali FAME MMA 10 Linkiewicz pokonała niejednogłośną decyzją sędziów Wybrańczyk, sięgając tym samym po mistrzowski pas w kategorii koguciej. Z kolei na FAME MMA 13 obroniła pas mistrzowski, wygrywająć z Way of Blonde.


Sama zawodniczka przedstawia się jako patostreamerka i patoinfluencerka.
Pierwszy pojedynek Linkiewicz vs Godlewska pozwolił celebrytce zarobić aż 200 tysięcy złotych.