Marta Linkiewicz wybiła się na zamieszczaniu w internecie niezwykle kontrowersyjnych treści. W ostatnich latach przeszła jednak ogromną metamorfozę. Dodatkowo, wystąpiła ona na ostatniej gali Clout MMA 4.

Kim jest Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz to influencerka i zawodniczka MMA. Zasłynęła kontrowersyjnym filmikiem z 2015 roku, na którym chwaliła się stosunkiem seksualnym z członkami amerykańskiej grupy hiphopowej Rae Sremmurd. Nagranie podekscytowanej wówczas osiemnastolatki stało się hitem internetu. Jednocześnie na Linkiewicz wylała się na fala krytyki.

Nastolatka wykorzystała swoją wątpliwą popularność i kolejnymi ekscentrycznymi zachowaniami zaczęła zdobywać popularność w sieci. Linkiewicz kontrowersje ma wpisane w DNA, co potwierdziła, zgadzając się na walkę w formule MMA. Pojedynek Linkiewicz vs Godlewska stał się furtką otwierającą drogę organizacji na nowych kibiców, a Marta Linkiewicz w FAME MMA od tej walki stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce.

Marta Linkiewicz wiek

Marta Linkiewicz urodziła się 16 lutego 1997 roku. Aktualnie ma zatem 27 lat.

Marta Linkiewicz wzrost

Linkiewicz ma 170 centymetrów wzrostu.

Marta Linkiewicz waga

Waga Linkiewicz została ujawniona przy okazji jej walk na FAME MMA. 27-latka waży aktualnie około 62 kilogramy.

Marta Linkiewicz rekord

Linkiewicz jest jedną z najbardziej doświadczonych freak fighterek. Jej rekord zawiera bowiem aż dziewięć pojedynków.

Rekord MMA: 5-3
Rekord K-1: 1-0

Marta Linkiewicz Clout MMA

29 grudnia 2023 roku Marta Linkiewicz została ogłoszona jako nowa zawodniczka Clout MMA. Do debiutu Linkiewicz w tej organizacji doszło na gali Clout MMA 4, która odbyła się 9 marca 2024 roku.

Linkiewicz vs Lexy

Walka Linkiewicz vs Lexy była głównym pojedynkiem gali Clout MMA 4. Linkimaster posiadała o wiele większe doświadczenie od przeciwniczki i bezproblemowo pokonała Chaplin przez jednogłośną decyzję. Warto wspomnieć, że ta walka była jedynym pojedynkiem Marty w federacji Clout.

Marta Linkiewicz walki

Walki Marty Linkiewicz przyciągają sporą publikę. Zaczynała od wygranego pojedynku z Moniką Godlewską na gali FAME MMA 3. W kolejnej walce Linkiewicz dostała brutalną lekcję od Lil Masti, która pokonała ją w pierwszej rundzie. Po tym starciu gwiazda Internetu postanowiła na poważnie wziąć się za treningi. Efekty było widać już w kolejnych walkach Linkiewicz, która z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej.

Marta Linkiewicz FAME MMA

Marta Linkiewicz była pierwszą kobietę, którą postanowiła zakontraktować organizacja FAME MMA. Postać Linkiewicz w dużym stopniu przyczyniła się do spopularyzowania frak fightów. Do tej pory 26-latka stoczyła dla tej federacji osiem walk. W latach 2021-2022 Marta Linkiewicz była mistrzynią FAME MMA.

Marta Linkiewicz vs Monika Godlewska

Linkiewicz vs Godlewska to pojedynek, który był pierwszą walką kobiet w historii FAME MMA. Walka jak na prawdziwe debiutantki przystało, zaczęła się od chaotycznych ciosów. W pewnym momencie Linkiewicz postanowiła obalić Godlewską, która padła na matę. Tam Linkimaster dokonała dzieła zniszczenia, zasypując rywalkę gradem ciosów. Tym samym po zaledwie kilkunastu sekundach sędzia przerwał pojedynek. Linkiewicz wygrała w pierwszej rundzie przez TKO.

Marta Linkiewicz vs Lil Masti

W kolejnej walce Linkiewicz zmierzyła się z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Pojedynek nie potrwał zbyt długo. Linkiewicz przewróciła się na matę. Następnie Bogusz szybko doskoczyła do rywalki i zalała ją gradem ciosów. Sędzia przerwał pojedynek i tym samym "Lil Masti" stała się pierwszą mistrzynią FAME MMA, a Linkiewicz poniosła pierwszą przegraną.

Marta Linkiewicz vs Zusje

W walce wieczoru gali FAME MMA 6 Linkiewicz zmierzyła się z zyskującą na popularności Zusje. Panie dały naprawdę bardzo dobrą, emocjonującą i krwawą walkę. Precyzyjniejsze ciosy wyprowadzała jednak Linkiewicz, która zdaniem sędziów wygrała na punkty.

Marta Linkiewicz vs Martirenti

Linkimaster kolejną walkę stoczyła na gali FAME MMA 7. Tym razem jej rywalką była debiutująca Marta "Martirenti" Rentel. Linkiewicz od początku przejęła inicjatywę i atakowała swoją rywalkę prostymi ciosami, uniemożliwiając klinczowanie i obalenie. W pewnym momencie kompletnie oszołomiona Rentel odwróciła się od Linkiewicz, nie przywiązując wagi do obrony. Sędzia, widząc to, natychmiast przerwał pojedynek w pierwszej rundzie.

Marta Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk

Podczas gali FAME MMA 7, po pojedynku Marty Linkiewicz z Martą Rentel do oktagonu zawitała partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, która wyzwała będąca na fali zwycięstw Linkimaster do pojedynku. Wybrańczyk odgrażała się słowami:

Czekam na ten moment, na ten dzień.

Marta Linkiewicz bez problemu przyjęła propozycję kolejnej walki w FAME MMA, mówiąc:

Lubię pieniądze. Możemy walczyć. 

Na gali FAME MMA 10 Linkiewicz pokonała niejednogłośną decyzją sędziów Wybrańczyk, sięgając tym samym po mistrzowski pas w kategorii koguciej.

Marta Linkiewicz vs Way of Blonde

Na FAME MMA 13 Marta Linkiewicz stanęła do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa. Linkimaster zmierzyła się z Karoliną "Way of Blonde" Bruszczyńską. Posiadaczka czarnego pasa w Taekwondo kilka razy zdołała obalić Linkiewicz, ale mimo to sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Linkimaster.

Marta Linkiewicz vs Lil Masti 2

Na gali FAME MMA 15 doszło do rewanżu pomiędzy Martą Linkiewicz a Lil Masti. W walce wieczoru, której stawką był pas królowej freakfightów obie zawodniczki stworzyły niezwykle emocjonujące widowisko. Rewanżowy pojedynek, w przeciwieństwie do pierwszej walki, był niezwykle wyrównany. Ostatecznie, po trzech zaciętych rundach, sędziowie przyznali niejednogłośne zwycięstwo Lil Masti.

Marta Linkiewicz vs Ewa Brodnicka

Na gali FAME MMA 18 Marta Linkiewicz zawalczyła z byłą mistrzynią świata w boksie Ewą Brodnicką. Linkiewicz była stawiana w roli zdecydowanej faworytki. Była bowiem bardziej doświadczona w formule MMA. Brodnicka zdołała jednak przeciwstawić się zapasom Linkimaster i ostatecznie wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Marta Linkiewicz chłopak

Kilka miesięcy temu Marta Linkiewicz na swój Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym widać, jak całuje się z nieznanym mężczyzną. Jak się okazało był to jej chłopak Krzysztof - trener boksu. Można go było również zobaczyć w narożniku Linkiewicz podczas jej rewanżu z Lil Masti. Na Instagramie znajdziecie go pod nazwą @kriskokle.

Marta Linkiewicz autokar

Nie ma co ukrywać, że Marta Linkiewicz swoją popularność zawdzięcza w znacznej mierze incydentowi w autokarze. W 2016 roku po koncercie zespołu Rae Sremmurd Linkiewicz wraz ze swoją koleżanką postanowiła wrzucić filmik w aplikacji Snapchat - wówczas jedna z popularniejszych apek w Polsce. Na filmiku zawodnika FAME opowiada o szczegółach zza kulis.

Możemy się dowiedzieć między innymi, że ochroniarz zespołu wpuścił ją do autokaru, w którym raper przebywał ze swoimi znajomymi. Linkiewicz przyznała, że doszło tam do stosunku z zagranicznymi gwiazdami rapu.

W jednym z wywiadów Linkiewicz wyznała, że po opublikowaniu filmiku w sieci jej życie zamieniło się w piekło. Wyrzucono ją ze szkoły tuż przed maturami i pojawiły się nawet groźny śmierci. Co więcej, bardzo pogorszyły jej się relacje z najbliższą rodziną. Niedługo po całej aferze mama oraz siostra Marty postanowiły zmienić nazwisko.

Moja siostra i moja mama mają inne nazwiska niż ja, zmieniły je, bo nie chciały być Linkiewicz. Ja nie miałam z tym problemu, bo wiadomo... Moja mama chciała, żebym ja też zmieniła nazwisko. W pewnym momencie było bardzo gorące i wszyscy kojarzyli je ze mną i to było dla nich męczące.

Marta Linkiewicz zarobki

Zarobki Marty Linkiewicz z pewnością są bardzo wysokie. Nieoficjalnie mówi się, że już za swoją pierwszą w FAME MMA zarobiła około 200 tysięcy złotych. Wraz ze wzrostem popularności freak fightów, gaże za walki wzrastały, a zatem można być pewnym, że Linkiewicz za walki zarabia kilkaset tysięcy złotych.

Marta Linkiewicz auto

Wiele osób zastanawia się, jakim autem jeździ Marta Linkiewicz. Okazuje się, że samochód Linkiewicz to Mercedes AMG Coupe.

Marta Linkiewicz YouTube

Czy Marta Linkiewicz ma konto na YouTube? Aktualnie Linkiewicz nie prowadzi konta na YouTube.

Marta Linkiewicz Instagram

Marta Linkiewicz na Instagramie jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Na swoim prywatnym koncie, które prowadzi pod nazwą @linkimaster, zgromadziła 1,3 miliona obserwujących.

Warto jednak zaznaczyć, że zasięgi Linkiewicz na Instagramie zdecydowanie spadły, gdy influencerka zmieniła styl życia i bardziej zaangażowała się w sport. Niegdyś pod jej zdjęciami regularnie można było zobaczyć ponad 200 tysięcy polubień, natomiast aktualnie często zdarza się, że Linkiewicz nie otrzymuje nawet 50 tysięcy polubień.


Kto to Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz jest influencerką i zawodniczką MMA.
Ile zarabia Marta Linkiewicz?
Dokładne zarobki Linkiewicz nie są znane, jednak nieoficjalnie mówi się, że za swoje walki inkasuje kilkaset tysięcy złotych.