Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska jest modelką i influencerką, a także zawodniczką sportów walki. Kim jest „Way of Blonde”? Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska FAME MMA – kto był jej rywalką w debiucie w organizacji? Karolina Bruszczyńska – waga, wzrost, wiek – co wiadomo o popularnej Instagramerce?

Kim jest „Way of Blonde”?

Karolina Bruszczyńska urodziła się w 1993 roku. Jeśli chodzi o wiek, „Way of Blonde” ma więc rocznikowo 28 lat. Wzrost „Way of Blonde” wynosi 163 centymetry, a jej waga to około 55 kilogramów.

„Way of Blonde” walki

Bruszczyńska od małego była związana ze sportem, trenując między innymi taekwondo. „Way of Blonde” walki w taekwondo toczyła ze sporymi sukcesami, sięgając między innymi po medale mistrzostw Polski czy Pucharu Europy. Jest posiadaczką czarnego pasa w tej dyscyplinie sportu.

„Way of Blonde” FFF

„Way of Blonde” szerszej publiczności dała się poznać dzięki występowi na gali Free Fight Federation, czyli odpowiedzi telewizji Polsat na FAME MMA. Podczas tego wydarzenia zmierzyła się z inną popularną Instagramerką, Patrycją "Lady Squat" Zahorską. Jak się okazało, w pojedynku lepsza była Bruszczyńska, która pokonała swoją przeciwniczkę jednogłośną decyzją sędziów. W pierwszej rundzie była bliska wygranej przed czasem, zakładając rywalce duszenie gilotynowe, jednak Zahorska przetrwała kryzys i ostatecznie pojedynek zakończył się werdyktem sędziów punktowych.

Co ciekawe „Lady Squat”, rywalka Bruszczyńskiej, mimo porażki również sporo zyskała, jeśli chodzi o popularność i rozpoznawalność w mediach. Od kilku miesięcy pracuje w Polsacie Sport, gdzie między innymi współprowadzi magazyn sportów walki „Koloseum” z byłym mistrzem KSW, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim czy bierze udział w studiu piłkarskiej Ligi Mistrzów w „Kuchni Mistrzów”.

 

 

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska FAME MMA

Karolina Brzuszczyńska FAME MMA

Kolejny pojedynek na zasadach MMA Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska w FAME MMA stoczyła na gali z numerem 9. Jej rywalką podczas tego wydarzenia była debiutująca w nowej formule zawodniczka sportów sylwetkowych, Anna Andrzejewska.

Pierwotnie Bruszczyńska miała zadebiutować na gali FAME MMA 8, ale włodarzom nie udało się wówczas znaleźć dla niej odpowiedniej rywalki – zapewne w dużej mierze ze względu na wysoki poziom sportowy, jaki na tle całego FAME MMA prezentuje zawodniczka taekwondo.

- Moja przeciwniczka zrezygnowała już przed pierwszą konferencją. Kiedy się spotkałyśmy, ona odmówiła walki ze mną. I nie udało się znaleźć wtedy nowej przeciwniczki. Miałam być się z "Zusje". Nigdy o tym nie mówiłam, ale odmówiła mi walki – zdradziła w rozmowie z portalem RealnewsPL.

„Way of Blonde” MMA

Bilans „Way of Blonde” w MMA przed walką w FAME MMA był więc skromny, ale perfekcyjny – miała na swoim koncie jedną stoczoną walkę, którą wygrała jednogłośną decyzją sędziów podczas gali FFF 2.

Podczas FAME MMA 9 dołożyła do rekordu drugi triumf, pokonując decyzją sędziów Andrzejewską. Na gali FAME MMA 11 zmierzyła się z Patrycją Wieją, pokonując ją jednogłośną decyzją sędziów.

Z kolei na FAME MMA 13 dostała szansę walki o pas, przegrywając jednak z Martą Linkiewicz jednogłośną decyzją sędziów.

Trenerem Bruszczyńskiej w MMA jest Antoni Chmielewski, były mistrz KSW i legenda polskiego MMA. 27-latka do swoich pojedynków przygotowuje się w warszawskim klubie KSW Cross Fight Gym.

„Way of Blonde” dziewczyna

„Way of Blonde” jest lesbijką. Bruszczyńska od wielu lat jest w związku z inną modelką, Agnieszką Skrzeczkowską. Kobiety są zaręczone i planują zalegalizować swój związek, o czym wspominały na swoich mediach społecznościowych.

Skrzeczkowska jest starsza od swojej partnerki i rocznikowo ma 31 lat.

Karolina Bruszczyńska Top Model

Top Model z Karoliną Bruszczyńską

Karolina Bruszczyńska brała udział w popularnym telewizyjnym show emitowanym na antenach telewizji TVN. Bruszczyńska w Top Model nie dostała się jednak do głównej części programu, choć jurorzy byli pod wrażeniem jej wysportowanego ciała.

Lepiej w tym programie poradził sobie jej partnerka. Skrzeczkowska przeszła casting i dzięki występowi w Top Model zyskała wielu fanów w mediach społecznościowych.

Zarobki „Way of Blonde”

Zarobki „Way of Blonde” zarówno w FFF, jak i FAME MMA nie są znane. Ani jedna organizacja, ani druga nie upubliczniają informacji na temat tego, ile zarabiają zawodnicy obu federacji. Można domniemać, że za występ w FAME MMA znana Instagramerka zgarnie „wypłatę życia”, gdyż zarobki w FAME MMA są naprawdę duże i wielu zawodników to podkreśla na każdym kroku.

„Way of Blonde” Instagram

Bruszczyńska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie o nazwie „way.of.blonde” śledzi blisko 115 tysięcy widzów. Z kolei profil jej partnerki „maschines” obserwuje blisko 100 tysięcy obserwujących.

Kobiety aktywnie udzielają się również na Tik Toku. Profil "way.of.blonde" śledzi 250 tysięcy osób, a łącznie zebrał ponad pięć milionów polubień. Z kolei profil "maschines" obserwuje 125 tysięcy osób, a wpisy zebrały łącznie 1,7 miliona lajków.

"Way of Blonde" a "Power Girls"

Karolina Bruszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska prowadzą kanał na YouTube o nazwie „Power Girls”. Kanał został założony w lipcu 2017 roku i obserwuje go niespełna 60 tysięcy widzów. "Way of Blonde" i „maschines” wrzucają tam różnego rodzaju produkcje, ukazujące między innymi ich codzienne życie. Łącznie filmy na ich kanale zgromadziły blisko pięć milionów wyświetleń.


Kim jest „Way of Blonde”?
Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska jest modelką i influencerką, a także zawodniczką sportów walki.
Z kim na FAME MMA 9 walczyła "Way of Blonde"?
Jej rywalką podczas tego wydarzenia była debiutująca w nowej formule zawodniczka sportów sylwetkowych, Anna Andrzejewska.