Patrycja Wieja, czyli za nami na kolejny debiut kobiety w organizacji FAME MMA. Co wiadomo o zawodniczce, przed którą w debiucie stało ogromnie trudne wyzwanie sportowe?

Kim jest Patrycja Wieja?

Kim jest Patrycja Wieja? Z pewnością wielu fanów FAME MMA zadało sobie to pytanie, gdy federacja ogłosiła debiut zawodniczki. Wieja znana jest szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie Projekt Lady, który wygrała.

Patrycja Wieja skąd pochodzi?

Wiele osób ciekawi, skąd pochodzi Patrycja Wieja. Rodzinnym miastem zawodniczki FAME MMA jest Bielsko-Biała.

Patrycja Wieja wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o to, ile Patrycja Wieja ma lat, kobieta urodziła się w 1991 roku. Rocznikowo ma więc 30 lat. Jeśli chodzi o wagę, jej pojedynek w FAME MMA odbył się w kategorii koguciej, czyli do 61 kilogramów. Według informacji dostępnych w sieci, Wieja mierzy około 162 centymetrów.

Patrycja Wieja Projekt Lady

Patrycja Wieja Projekt Lady, czyli wtedy wszystko się zaczęło. Właśnie udział w tym programie telewizji TVN sprawił, że kobieta stała się niezwykle popularna. Wieja wygrała pierwszą edycję programu w 2016 roku, dzięki czemu jej medialna kariera nabrała rozpędu.

Patrycja Wieja MMA

Jeśli chodzi o MMA, Wieja stawia pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Na co dzień trenuje w poznańskim klubie Ankos MMA, czyli jednym z najlepszych klubów MMA w naszym kraju.

Patrycja Wieja FAME MMA

O tym, że Wieja ma zawalczyć w MMA, mówiło się od dłuższego czasu. Jej rywalką w debiucie była Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska, znacznie bardziej doświadczona zawodniczka, która miała na swoim koncie już kilka występów w MMA oraz przeszłość w sportach walki.

Zobacz także – aplikacja Betclic.

Patrycja Wieja walka

Patrycja Wieja walka, czyli dla kobiety występ na FAME MMA 11 był debiutanckim w tej formule. Wieja była największym underdogiem całej gali, jednak pokazała się z naprawdę dobrej strony w klatce. Co prawda przegrała jednogłośną decyzją sędziów, ale z pewnością swoim występem skradła serca wielu kibiców.

 

 

Patrycja Wieja partner

Pod koniec 2020 roku plotkarskie media rozpisywały się na temat tego, że Patrycja Wieja ogłosiła swój związek z tajemniczym mężczyzną. Ze zdjęć można wywnioskować, że jej partner jest żołnierzem. Jego tożsamość jest jednak nieznana.

Patrycja Wieja Instagram

Jak na osobowość medialną przystało, Wieja jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. Jej profil na tym portalu obserwuje blisko 150 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Patrycja Wieja?
Wieja urodziła się w 1991 roku.