Gala FAME MMA 11 to wydarzenie, na które czekaali wszyscy fani wydarzeń sportowych typu freakfight. Gdzie FAME MMA 11 miało miejsce? FAME MMA 11 PPV – ile kosztowały FAME MMA 11 bilety? Kto na FAME MMA 11 stoczył swoje pojedynki? Typy FAME MMA 11 – na kogo warto było obstawić? Walki FAME MMA 11 – jak wyglądała FAME MMA 11 karta walk?

Data gali2 października
Miejsce galiArena Gliwice
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiParke, Mańkowski, Wardęga

Kiedy FAME MMA 11?

Kiedy FAME MMA 11 – to pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani największej polskiej organizacji, jeśli chodzi o pojedynki celebrytów i twórców internetowych. Odpowiedź na to, kiedy odbędzie się FAME MMA 11, poznaliśmy na dwa miesiące przed galą. Wydarzenie o nazwie "Fight Club" odbędzie się drugiego października 2021 roku.

Gdzie FAME MMA 11?

Podobnie jak terminu FAME MMA 11, długo nie znaliśmy również lokalizacji gali FAME MMA 11. To, gdzie FAME MMA 11 się odbędzie, zostało jednak ogłoszone. Pierwsza gala FAME MMA po wakacjach zostanie zorganizowana w Arenie Gliwice w - jak łatwo się domyślić - Gliwicach, czyli w województwie śląskim.

FAME MMA 11 PPV

Obiekty obiektami, ale zdecydowanie najwięcej kibiców ogląda gale FAME MMA na swoich telewizorach i komputerach. Dość powiedzieć, że – według nieoficjalnych danych – podczas gali FAME MMA 10 sprzedano około 700 tysięcy dostępów PPV! Jest to absolutny rekord zarówno w Polsce, jak i – wszystko na to wskazuje – w Europie, jeśli chodzi o gale MMA.

Również stream FAME MMA 11 PPV z pewnością dobrze się „sprzeda”. Kibice już teraz są głodni kolejnych emocji, związanych z występami ich ulubieńców. Podczas wakacji chęć obejrzenia kolejnej gali z pewnością jeszcze się spotęguje, dzięki czemu wielu fanów – liczonych w setkach tysięcy - wykupi FAME MMA 11 PPV. Transmisja FAME MMA 11 bez wątpliwości będzie więc cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

FAME MMA 11 bilety

FAME MMA 11 bilety, czyli czy galę będzie można obejrzeć z trybun hali? Tak, będzie można. W związku z poluzowaniem obostrzeń przez rząd, już przed wakacjami niektóre gale sportów walki z perspektywy trybun obejrzeli kibice. Jeśli nagle liczba zakażeń koronawirusem w naszym kraju nie wystrzeli spektakularnie do góry, podobny trend powinien zostać utrzymany, a na obiekty sportowe powinno być wpuszczanych coraz więcej kibiców.

Być może tego typu przerwa, jeśli chodzi o gale FAME MMA, jest związana właśnie z faktem, że włodarze organizacji liczą, że po wakacjach hale będą otwarte dla kibiców w jeszcze większej części lub wręcz w 100%, dzięki czemu FAME MMA 11 bilety wyprzedadzą się zapewne w kilka chwil.

Bilety FAME MMA 11 są dostępne w sprzedaży i kosztują od 80 złotych. Jak poinformowała federacja FAME MMA, przez pierwsze trzy godziny sprzedaży kibice zakupili 1500 biletów.

FAME MMA 11 konferencja

Dla wielu FAME MMA 11 konferencja będzie niejako wstępem do dania głównego, czyli samej gali. Podczas konferencji zazwyczaj sporo się dzieje - rodzą się nowe konflikty, a te stare sprawiają, że o gali i samych zawodnikach robi się jeszcze głośniej.

Nie ulega więc wątpliwości, że również FAME MMA 11 konferencja będzie ciekawa - dla niektórych fanów "dymów" może i ciekawsza od samej gali!

 

 

FAME MMA 11 ważenie

Podobnie jak konferencja, również FAME MMA 11 ważenie to coś, na co czeka wielu fanów walk typu freakfight. Ważenie odbywa się dzień przed galą i wówczas przekonujemy się, ile ważą dani zawodnicy - czy zmieścili się w umówionych wcześniej limitach wagowych.

To jednak nie tylko ważenie, ale często też wręcz pierwsza runda walki - głębokie spojrzenie w oczy czy odpowiednia prowokacja mogą sprawić, że dany zawodnik wypracuje sobie psychologiczną przewagę już w przeddzień pojedynku.

FAME MMA 11 komentatorzy

FAME MMA 11 komentatorzy, czyli kto będzie relacjonował wydarzenia w klatce? O tym przekonamy się bliżej samego wydarzenia. Poprzednie gale komentował duet Mateusz Kaniowski - Karol Matuszczak i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie również w przypadku gali z numerem 11.

Kto na FAME MMA 11?

O tym, kto walczy na FAME MMA 11, jeśli chodzi o całą kartę walk, dowiedzieliśmy się podczas pierwszej konferencji przed FAME MMA 11. Poznaliśmy wówczas komplet bohaterów FAME MMA 11.

Podczas gali FAME MMA 10 w klatce „spotkały się” Karolina „Way of Blonde” Bruszczyńska i Patrycja Wieja. Walka kobiet będzie jednym z pojedynków gali FAME MMA 11. Swój występ zapowiedział także raper, który dawał koncert podczas jubileuszowej gali, czyli Norbert „Smolasty” Smoliński. Bez wątpienia angaż tak popularnego rapera będzie niezwykle cenny dla FAME MMA.

Podczas wywiadu dla portalu MMA Rocks, jeśli chodzi o kolejny występ w klatce, wygadał się Arkadiusz Tańcula, który zdradził, że zawalczy na gali FAME MMA 11. W swoim ostatni pojedynku pokonał po dramatycznej walce Mateusza Murańskiego, po walce trafiając do szpitala z poważnym problemem z nerkami. Jak dodał Tańcula w wywiadzie, sytuacja bardzo poważnie zagrażała jego życiu, jednak na szczęście udało mu się dojść do zdrowia. O tym, kto walczy na FAME MMA 11, jeśli chodzi o pojedynek z Tańculą, mówiło się sporo. Jak się okazało, będzie to były mistrz organizacji, Marcin Malczyński.

Typy FAME MMA 11

Oficjalny sponsorem FAME MMA jest firma Betclic, więc na stronie tych zakładów bukmacherskich znajdą się kursy, dzięki czemu typy FAME MMA 11 będą możliwe do grania.

Galę Fame MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Oferta na gale FAME MMA jest zawsze niezwykle bogata, więc podobnie będzie tym razem. Oprócz klasycznego wytypowania tego, kto wygra pojedynek, będzie więc można zagrać sposób zakończenia walki, czas czy szereg innych nietypowych zakładów.

Kursy FAME MMA 11

Kursy na FAME MMA 11 zakłady bukmacherskie Betclic wystawił tuż po konferencji, podczas której poznaliśmy wszystkich bohaterów emocjonująco zapowiadającej się gali.

Postaw kupon za 50 PLN bez ryzyka, rejestrując się w Betclic z kodem TYPERVIP

Walki FAME MMA 11

Walki na FAME MMA 11 będą niezwykle interesujące. Do startów wracają między innymi Sylwester Wardęga, Krystian Wilczak, Piotr Szeliga i inni. Nie ulega więc wątpliwości, że walki FAME MMA 11 zapowiadają się ekscytująco i emocjonująco. W klatce wystąpi też popularny streamer Popo, który zmierzy się z Mixerem, byłym członkiem Ekipy. Jednym z hitów gali miał być powrót Michała "Boxdela" Barona. Włodarz FAME MMA miał zawalczyć z Maksymilianem "Maksymalnie" Ziółkowskim, jednak nabawił się kontuzji i na kilka dni przed wypadł z gali.

Organizacja FAME MMA przyzwyczaiła kibiców do tego, że na danej gali można obejrzeć dziesięć pojedynków. Podobnie będzie również w przypadku gali FAME MMA 11. To, kto walczy na FAME MMA 11, jeśli chodzi o walkę wieczoru, do końca było trzymane w tajemnicy. Ostatecznie w walce wieczoru wystąpią Borys Mańkowski i Norman Parke, czym federacja FAME MMA zaskoczyła wszystkich. Zawalczą oni w boksie w rękawicach do MMA. Pojedynek będzie trwał jedną rundę 15-minutową.

Do karty walk FAME MMA 11 na kilka tygodni przed wydarzeniem wskoczył Marcin Dubiel. Wszystko ze względu na kontuzję Sylwestra Wardęgi, który weźmie udział w gali, ale zmierzy się z Dannym Ferrerim.

Tym, kto walczy na FAME MMA 11 w walce wieczoru, zaskoczony był Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Jak przyznała jedna z największych gwiazd organizacji, pierwotnie on miał być bohaterem najważniejszego pojedynku gali, jednak jego przeciwnik wypadł z karty walk. Oferował on także rewanż Parke'owi, ale ten wolał zmierzyć się z Mańkowskim.

Karta walk FAME MMA 11

Karta walk FAME MMA 11 jest więc bardzo ciekawa. Marcin Dubiel zmierzy się z Wojtkiem z WIP Bros, czyli Wojciechem Przeździckim. Do startów wraca Krycha - na FAME MMA 11 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia z Krystianem Wilczakiem, znanym jako Krycha. Po raz kolejny w klatce zobaczymy też rapera Filipka.


Jaki jest termin gali FAME MMA 11?
Gala FAME MMA 11 zaplanowana jest dzień 2 października.
Kto zawalczy na FAME MMA 11?
W walce wieczoru wystąpią Borys Mańkowski i Norman Parke.