Za nami gala FAME MMA 13, czyli pierwsze wydarzenie spod szyldu największej federacji typu freak fight w naszym kraju w 2022 roku. Kto wygrał walki na FAME MMA 13?

FAME MMA 13 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na FAME MMA 13, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 26 marca 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem pierwsza gala FAME MMA w 2022 roku.

Gala wzbudzała zainteresowanie głównie za sprawą walki Amadeusza "Ferrari" Roślika z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Takich dymów, do jakich doszło między zawodnikami na konferencjach przed FAME MMA 13, w historii freak fightów w Polsce jeszcze nie było.

FAME MMA 13 wyniki

FAME MMA 13 wyniki, czyli zawodników interesują głównie wyniki walk, a organizatorów wyniki sprzedaży PPV. Zainteresowanie galami FAME MMA jest ogromne i nie inaczej miało to miejsce w przypadku FAME MMA 13. Włodarze FAME MMA z pewnością ostrzyli sobie zęby na pobicie kolejnego rekordu, jeśli chodzi o sprzedaż PPV.

Z pewnością mogło pomóc im w tym nawiązanie współpracy z Cyfrowym Polsatem, dzięki czemu wyniki FAME MMA 13 powinny być jeszcze bardziej okazałe, niż miało to miejsce przy okazji poprzednich gal.

FAME MMA 13 wyniki gali

Pełne wyniki gali FAME MMA 13 poznaliśmy już w sobotę wieczorem. Zanim jednak dowiedzieliśmy się, jak wyglądały wyniki gali FAME MMA 13, mogliśmy wytypować swoich faworytów w firmie Betclic (sprawdź Kod promocyjny Betclic).

Kto wygrał walkę Ferrari vs Polak III? Jak wyglądał main event, czyli starcie Nitro z Unboxallem? Kto został mistrzynią wśród kobiet? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznaliśmy już w sobotę, kiedy dowiedzieliśmy się, jak wyglądają wyniki gali FAME MMA 13.

Zobacz także - kim jest Unboxall?

FAME MMA 13 wyniki walk

Wyniki walk FAME MMA 13, czyli kto wygrał? O tym przekonaliśmy się 26 marca. Szczególnie duże emocje budziła trzecia walka Ferrari vs Polak. Jak się okazało, niejednogłośną decyzją sędziów triumfował Polański, po raz kolejny pokonując Amadeusza Roślika.