Walka Hejter vs Takefun była drugim pojedynkiem, jeśli chodzi o kartę walk gali FAME MMA 13. Kto wygrał walkę?

Hejter vs Takefun FAME MMA 13

Hejter vs Takefun, czyli druga walka na karcie FAME MMA 13. Mimo ogromnej przewagi doświadczenia, jeśli chodzi o występy w FAME MMA, Hejter nie był faworytem tego pojedynku. Zakłady bukmacherskie Betclic faworyta widziały bowiem w debiutującym w klatce Rafale Górniaku. Warto pamiętać, że pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu, a Hejter specjalizuje się w płaszczyźnie parterowej.

Kto wygrał walkę Hejter vs Takefun?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Hejter vs Takefun na FAME MMA 13, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Betclic (odbierz Kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Pracownicy firmy sporego faworyta tego starcia widzieli w Takefunie (kurs 1.35).

Hejter w swoim stylu nie przygotowywał się do walki, o czym otwarcie mówił zarówno sam zawodnik, jak i jego trener. Czy Takefun wykorzystał luźne podejście przeciwnika i zanotował debiutancki triumf?

Zobacz także - kim jest Takefun?

Wynik walki Hejter vs Takefun

Wynik walki Hejter vs Takefun był niezwykle ważny dla obu zawodników. Hejter, choć w swoim ostatnim występie w efektownym stylu pokonał Rafonixa na gali Hype MMA, później długo nie walczył - prawdopodobnie przez to, że nie jest tak rozpoznawalny, jak większość zawodników FAME MMA. Z pewnością chciał więc przypomnieć się zarówno kibicom, jak i włodarzom.

Z kolei Takefun debiutował w klatce i efektowna wygrana z pewnością pomogłaby mu w równie efektownym wejściu do FAME MMA.

Zobacz także - kim jest Hejter?

Opis walki Hejter vs Takefun

Opis walki Hejter vs Takefun, czyli jak wyglądało to starcie?

I runda

Ależ ruszył Hejter! Takefun jednak skutecznie kontrował swojego rywala, częstując go mocnymi kopnięciami. Hejter po raz pierwszy był liczony w połowie rundy. Takefun zasygnalizował, że rywal włożył mu palec w oko i pojedynek po decyzji lekarza niespodziewanie został przerwany.

Walka Hejter vs Takefun została nierozstrzygnięta (przypadkowy palec w oko).

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 13: