Jakub „Kuba Post” Postaremczak zadebiutował w FAME MMA podczas gali z numerem 9. Kim jest „Kuba Post”? „Kuba Post” walka – czy ma już na swoim koncie jakieś pojedynki? „Kuba Post” zarobki – czy wiadomo, ile zgarnął za walkę na FAME MMA?

Kim jest „Kuba Post”?

Kim jest „Kuba Post”? Jakub „Kuba Post” Postaremczak jest popularnym polskim twórcą na YouTube, który zadebiutował w formule MMA na gali FAME MMA 9.

Kanał o nazwie "Kuba Post" na YouTube subskrybuje niespełna 750 tysięcy widzów. Kanał został założony w lutym 2014 roku, a łącznie filmy zamieszczone na nim obejrzano już ponad 200 milionów razy.

Na kanale pojawiają się zabawne filmy, zazwyczaj prezentujące typy danych osób czy konkretne sytuacje. W czołówce najlepiej wyświetlanych filmów na kanale "Kuba Post" są takie nagrania, jak "Typy osób na plaży" (4,2 miliona wyświetleń) czy "Typy osób w klubie" (3,2 miliona wyświetleń).

- Kiedyś tworzyłem content stricte dla dzieci. Teraz, jako że trochę dorosłem i zauważyłem, co tworzyłem, zdaję sobie z tego sprawę, że nie jest to zbyt ambitne kino. Chciałbym w przyszłości przerzucić się na coś nieco ambitniejszego i trafić także do starszej publiki – skomentował swoją twórczość „Kuba Post” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Postaremczak FAME MMA

Jakub „Kuba Post” Postaremczak na gali FAME MMA 9 zmierzył się z innym niezwykle popularnym polskim YouTuberem, czyli Mikołajem "VanDalem" Rdzankiem. Panowie od dłuższego czasu byli ze sobą skonfliktowani i sprawę rozwiązali po męsku – w klatce FAME MMA.

Wcześniej Postaremczak w FAME MMA nie miał więc na swoim koncie walk, a pojedynek z „VanDalem” był dla niego premierowy. Jak się okazało, pokonał faworyta niejednogłośną decyzją sędziów, sprawiając tym samym największą niespodziankę na całej gali FAME MMA 9.

„Kuba Post” walka

postaremczak walka

Walka „Kuba Post” vs „VanDal” na swój sposób... już się odbyła nieco wcześniej. Po tym, jak panowie wymieniali się uprzejmościami w mediach, w grudniu 2020 roku Postaremczak pojechał do "VanDala" i doszło między nimi do bójki. Panowie przeszli w pojedynku do parteru, ale do akcji wkroczył ojciec Mikołaja i przerwał wymianę ciosów.

- Zaczęło się od tego, że ktoś podesłał mi, jak on dostał donejta z podpisem "Kuba Post" i powiedział, że by mnie połamał i nie wiadomo, co by zrobił. Siedział przy dziewczynie i musiał zgrywać kozaka. Zastanawiam się, czy gdyby donejt był autorstwa „Elżbiety II”, to uwierzyłby, że to faktycznie od niej? To mnie irytuje, że można być aż tak głupim, że po zwykłym podpisie uwierzył w coś takiego – zdradził genezę konfliktu z „VanDalem” w rozmowie z Kaniowskim.

Wielu fanów w komentarzach zarzucało, że konflikt na linii „Kuba Post” vs „VanDal” był wyreżyserowany i że ich bójka na podwórku była ustawką. Postaremczak w wywiadzie z Kaniowskim stwierdził, że nie była to ustawka i że konflikt jest realny.

- Wkurzyłem się na to, że sypał w moją stronę publicznie wyzwiska. Myślałem, że załatwimy tę sprawę prywatnie. Mieliśmy już kiedyś jakieś spiny, ale to nie jest aż taka kwestia, żeby po kilku latach tak reagować. Nie dam się obrażać. Pojechałem do niego, doszło do szarpaniny. Żałuję, że nie wydarzyło się więcej, ale mamy okazję, żeby to wyjaśnić w klatce – przyznał.

Druga walka Kuby Posta w FAME MMA odbyła się na gali z numerem 13. Kuba Post poniósł pierwszą porażkę w karierze, przegrywając jednogłośną decyzją sędziów z Patrykosem.

 

 

„Kuba Post” zarobki

Zarobki „Kuba Post” za walkę w FAME MMA nie są znane, gdyż federacja nie upublicznia takich informacji, a zapisy kontraktowe są objęte klauzulą poufności. Jeśli więc w mediach przewijają się jakieś kwoty, które rzekomo zarobił ktoś na walce w FAME MMA, są to tylko i wyłącznie domysły dziennikarzy lub plotki medialne.

„Kuba Post” dziewczyna

dziewczyna kuby postaremczaka

Postaremczak związany jest z Marią Rogalską, która również jest internetowym twórcą. Partnerka zawodnika FAME MMA szczególnie aktywna jest na Tik Toku, gdzie jej profil "merrogalska" obserwuje blisko 350 tysięcy osób, a posty łącznie polubiono ponad 13 milionów razy.

„Kuba Post” Instagram

Profil "kubapost_" na Instagramie śledzi 125 tysięcy obserwujących. Z kolei konto dziewczyny Postaremczaka "merogalska" obserwuje 35 tysięcy widzów.


Kim jest „Kuba Post”?
Jakub „Kuba Post” Postaremczak jest popularnym polskim twórcą na YouTube.
Z kim walczył "Kuba Post" na FAME MMA 9?
Jakub „Kuba Post” Postaremczak na gali FAME MMA 9 zmierzył się z innym niezwykle popularnym polskim YouTuberem, czyli Mikołajem "VanDalem" Rdzankiem.