Patryk Domke, znany w sieci jako paTrykos, jest YouTuberem od wielu miesięcy związany z federacją FAME MMA. Szefowie FAME MMA docenili pracę Domke i zadebiutował on w MMA na gali FAME MMA 9. Kim jest paTrykos? Czy Patryk Domke stoczył już jakieś walki? Kto był rywalem Domke w debiucie na FAME MMA?

Kim jest paTrykos?

patryk domke kto to

Patryk paTrykos Domke jest twórcą na YouTube, który od wielu miesięcy nagrywa materiały dla FAME MMA na kanale FAME NEWS. Przeprowadza on wywiady z uczestnikami kolejnych gal FAME MMA czy komentuje medialne plotki na temat potencjalnych pojedynków. Jak czytamy na jego profilu na Facebooku mężczyzna pochodzący z Kwidzynia jest redaktorem naczelnym w FAME MMA.

Tematykę FAME MMA porusza także na swoim kanale - paTrykos, który obserwuje blisko 60 tysięcy osób. Najwięcej wyświetleń na jego kanale ma film pod tytułem "Odwiedziłem Pawła Jumpera! *rampa dzisiaj*”, który obejrzano 380 tysięcy razy.

Kilkanaście miesięcy temu paTrykos wraz z kolegami otworzył agencję produkcyjno-realizacyjną o nazwie GODI.

- Od kiedy pamiętam zawsze chciałem mieć własną działalność i do tego dążyłem. Pomysł na stworzenie Agencji Produkcyjno-Realizacyjnej GODI narodził się w 2018 roku. Pamiętam, że powiedziałem wtedy do Piotrka i Huberta, że jak tylko skończę szkołę średnią chcę otworzyć firmę – przyznał Domke.

Choć wiek paTrykosa nie jest do końca znany, ma on około 20 lat i z pewnością wiele lat tworzenia na YouTube przed sobą. A kto wie – może i wiele walk na FAME MMA?

 

 

Patryk Domke wiek

Patryk Domke wiek, czyli ile lat ma znany dziennikarz gal MMA? Jego dokładna data urodzin nie jest znana, ale z niektórych źródeł wynika, że ma 20 lat.

Patryk Domke wzrost

Patryk Domke wzrost, czyli jak wysoki jest redaktor naczelny FAME MMA? Wzrost Patryka Domke to 184 centymetry.

Patryk Domke waga

Na gali FAME MMA 13 oficjalna waga Patryka "paTrykosa" Domke wynosiła 80 kilogramów. Nie wiemy jednak, ile waży obecnie.

Patryk Domke FAME MMA

patrykos na FAME MMA

Choć występy na FAME MMA zarezerwowane są głównie dla gwiazd lub ludzi mających w przeszłości do czynienia ze sportami walki, szefowie FAME MMA docenili także zaangażowanie Domke w rozwój ich kanału na YouTube i postanowili dać mu szansę zawalczenia.

Debiut paTrykosa ogłoszono na gali FAME MMA 8. Jak się okazało, Domke miał zadebiutować w MMA już na tej gali. Kontuzja barku oraz brak możliwości odpowiedniego przygotowania się sprawiły, że jego walka została przesunięta na FAME MMA 9.

- Jeżeli chodzi o mojego przeciwnika, wszystkiego dowiecie się wkrótce. Chciałbym podziękować kilku osobom, które dały mi tę szansę. Wiem, że lubicie dobre widowisko, wiem, że lubicie dobre show, więc mogę wam to zagwarantować. Co mogę dodać? Rudy jednak się dostał! - stwierdził paTrykos tuż po ogłoszeniu jego występu na FAME MMA 9, odnosząc się do słynnego hitu internetu sprzed lat z programu Idol – Rudy się nie dostał.

Sprawdź, jakie są najlepsze bonusy bez depozytu.

Rywalem Domke w debiucie w FAME MMA był inny debiutant, Paweł "Ponczek" Sikora, zawodnik sportów sylwetkowych znany z "Warszawskiego Koksa". Ostatecznie w walce debiutantów górą okazał się "Ponczek", który pokonał Domke i zanotował udany debiut w organizacji FAME MMA.

W swojej drugiej walce w FAME MMA Patrykos odniósł zwycięstwo - na gali FAME MMA 13 pokonał Kubę Posta jednogłośną decyzją sędziów.

Na FAME MMA 16 rywalem Patryka "paTrykosa" Domke będzie Adrian Polak. Między zawodnikami jest ogromny konflikt. Na pierwszej konferencji panowie ostro dymyli i doszło nawet do bójki.

Patryk Domke YouTube

Patryk "paTrykos" Domke jest youtuberem, który publikuje rozrywkowe i sportowe treści. Najbardziej jest jednak znany ze swoich wywiadów i materiałów z FAME MMA na kanale FAME NEWS. Jego oficjalny kanał na YouTube o nazwie PATRYKOS subskrybuje ponad 63 tys. osób.

Patryk Domke Instagram

Patryk Domke jest również aktywny na Instagramie pod nazwą patrykos.official. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 33 tys. followersów.


Kim jest paTrykos?
Patryk paTrykos Domke jest twórcą na YouTube, który od wielu miesięcy nagrywa materiały dla FAME MMA na kanale FAME NEWS. Przeprowadza on wywiady z uczestnikami kolejnych gal FAME MMA czy komentuje medialne plotki na temat potencjalnych pojedynków. Jak czytamy na jego profilu na Facebooku, Domke jest redaktorem naczelnym w FAME MMA. Jego oficjalny kanał na YouTube subskrybuje ponad 63 tys. osób.
Z kim zawalczył paTrykos w swojej debiutanckiej walce?
Rywalem Domke w debiucie w FAME MMA był inny debiutant, Paweł "Ponczek" Sikora, zawodnik sportów sylwetkowych znany z "Warszawskiego Koksa".