FAME MMA 9 – kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już w sobotni wieczór. FAME MMA 9 wyniki walk – czy były niespodzianki? FAME MMA 9 zwycięzcy – kto wygrał swoje walki? Gala FAME MMA 9 podsumowanie – co można powiedzieć o gali?

FAME MMA 9 – kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki podczas FAME MMA 9, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Szóstego dnia marca 2021 roku włodarze FAME MMA zorganizowali bowiem kolejną galę, która zapowiadała się niezwykle emocjonująco. Choć na kilka dni przed galą z walki wieczoru wypadł Paweł „Popek Monster” Mikołajuw, szefowie największej polskiej freakowej organizacji stanęli na wysokości zadania i szybko załatwili zastępstwo – w pojedynku z Patrykiem „Kizo” Wozińskim ostatecznie zmierzył się Gabriel „Arab” Al-Sulwi.
W najciekawszych pojedynkach, oprócz walki wieczoru, zmierzyli się Kacper „Blonsky” Błoński i Sylwester Wardęga oraz Marcin Malczyński i Jakub „Kubańczyk” Flas, którzy walczyli się o pas mistrzowski FAME MMA.

FAME MMA 9 – wyniki

Organizatorów FAME MMA 9 wyniki będą interesować zarówno te czysto sportowe, jak i sprzedażowe, jeśli chodzi o PPV. Zdaniem tego, co w swoim materiale na YouTube zdradził Wardęga, podczas FAME MMA 8 sprzedano aż około 450 tysięcy subskrypcji PPV. Pytanie, jak było teraz? Czy wyniki FAME MMA 9, jeśli chodzi o sprzedaż, były równie imponujące – pomimo tego, że z karty walk wypadł „Popek Monster”?

FAME MMA 9 – zwycięzcy

FAME MMA 9 – zwycięzcy. Swój pojedynek podczas gali FAME MMA 9 wygrał największy underdog gali, czyli Jakub "Kuba Post" Postaremczak. Pokonał on niejednogłośną decyzją sędziów z Mikołajem "Vandalem" Rdzankiem. Oprócz "Kuby Posta" walki wygrali między innymi "Krycha", "Way of Blonde" czy "Ponczek". W eliminatorze do walki o pas w dywizji kobiet górą okazała się "Kamiszka", a Kacper Błoński brutalnie rozbił Sylwestra Wardęgę. W walce wieczoru wygrał z kolei "Arab".

FAME MMA 9 – wynik walk

Gabriel „Arab” Al-Sulwi pokonał Patryka „Kizo” Wozińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów – walka na zasadach bokserskich
Kacper Błoński pokonał Sylwestra Wardęgę przez poddanie, runda 1
Jakub "Kubańczyk" Flas pokonał Marcina Malczyńskiego przez TKO, runda 1 – walka o pas mistrzowski FAME MMA w kategorii średniej
Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk pokonała Kamilę "Zusje" Smogulecką przez poddanie, runda 2
Paweł "Ponczek" Sikora pokonał Patryka "Patrykosa" Domke przez jednogłośną decyzję sędziów
Filip Zabielski pokonał Mariusza "Hejtera" Słońskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Jakub „Kuba Post” Postaremczak pokonał Mikołaja „Vandala” Rdzanka przez niejednogłośną decyzję sędziów
Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska pokonała Annę IFBB Andrzejewską przez jednogłośną decyzję sędziów
Krystian "Krycha" Wilczak pokonał Patryka "Mortalcio" Barana przez TKO (ciosy w parterze), runda 2
Patryk "Ryba" Karaś pokonał
Olega Riaszeńczewa przez poddanie, runda 3

Gala Fame MMA 9 podsumowanie

FAME MMA 9 – podsumowanie. Co już wiadomo? Na pewno należy pochwalić włodarzy FAME MMA za to, że zdołali zorganizować naprawdę imponującą galę, jak na fakt, że wciąż mierzymy się z pandemią koronawirusa i tego typu imprezy sportowe organizowane są bez udziału publiczności. Na podsumowanie FAME MMA 9, jeśli chodzi o aspekty sportowe czy realizacyjne, przyjdzie czas po gali!