Nitro vs Unboxall, czyli main event gali FAME MMA 13. Kto wygrał tę walkę?

Nitro vs Unboxall FAME MMA 13

Nitro vs Unboxall na FAME MMA 13, czyli main event, o którym prawie w ogóle nie było słychać w sieci. Wszystko ze względu na fakt, że w pojedynku Ferrari vs Polak było tyle emocji i kontrowersji, że wszystkie konferencje czy wywiady były poświęcone właśnie temu starciu. Nie zmienia to jednak faktu, że Nitro i Unboxall wystąpili w najważniejszej walce całej gali FAME MMA 13 i to na nich były zwrócone oczy kibiców na samym końcu wydarzenia.

Kto wygrał walkę Nitro vs Unboxall?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Nitro vs Unboxallna FAME MMA 13, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Betclic (sprawdź Kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Kursy w tym starciu wskazywały, że faworytem był Sergiusz Górski, czyli popularny TheNitzoZyniak.

Między zawodnikami doszło do konfrontacji w programach FAME MMA, gdzie zmierzyli się słownie. Unboxall wypadł fatalnie i wielu kibiców twierdziło, że nie poradzi sobie psychicznie również w samym pojedynku w klatce.

Wynik walki Nitro vs Unboxall

Wynik walki Nitro vs Unboxall był niezwykle ważny dla obu zawodników. Nitro, biorąc pod uwagę fakt, że znokautował swojego rywala słownie podczas tego typu konfrontacji, z pewnością nie mógł sobie pozwolić na porażkę w klatce. Z kolei Unboxall chciał zrobić wszystko, żeby zmazać plamę i nijakie występy podczas programów przed galą. Nie pozostało mu więc nic innego, jak zaskoczyć wszystkich i pokazać, że skupiał się na pracy na treningach.

Zobacz także - kim jest Unboxall?

Opis walki Nitro vs Unboxall

Opis walki Nitro vs Unboxall, czyli wyglądało to starcie?

I runda

Agresywnie wszedł w pojedynek Unboxall, przejmując szybko inicjatywę i trafiając kolejnymi ciosami. W połowie rundy inicjatywę starał się przejąć mocno już zmęczony Nitro, ale Unboxall nadal szedł do przodu. Na 20 sekund przed końcem sensacyjnie mocnym ciosem trafił Nitro i jego rywal był liczony!

II runda

Tym razem mocno wszedł Nitro, trafiając mocnymi ciosami! W połowie rundy piekielnie zmęczony Nitro wypluł szczękę, prawdopodobnie dlatego, żeby chwilę odpocząć. Choć więcej siły zachował Unboxall, nie był w stanie trafić mocno swojego rywala.

III runda

Po minucie ostatniej rundy Nitro był liczony. Unboxall dążył do skończenia przed czasem, ale bez skutku. Czekamy na werdykt!

Unboxall pokonał Nitro przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 13: