Parke vs Popek, czyli co main event gali FAME MMA 13. Kto wygrał tę walkę?

Parke vs Popek FAME MMA 13

Norman Parke vs Popek Monster na FAME MMA 13, czyli walka, o której mówiło się od dawna i która ostatecznie dojdzie do skutku na gali z numerem 13. Panowie od dłuższego czasu zaczepiali się w mediach i federacja podłapała temat, zestawiając pojedynek Parke vs Popek. Nie ulega wątpliwości, że na papierze zdecydowanym faworytem był Norman Parke.

Kto wygrał walkę Parke vs Popek?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Parke vs Popek na FAME MMA 13, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Betclic (sprawdź Kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Kursy w tym starciu jasno wskazywało, że faworytem był zawodnik z Irlandii Północnej.

Parke to piekielnie doświadczony zawodnik, który w swojej karierze walczył w UFC czy KSW. Mimo przewagi warunków fizycznych i kilogramów po stronie Popka, trudno było szukać jakichkolwiek argumentów po stronie popularnego rapera.

Wynik walki Parke vs Popek

Wynik walki Parke vs Popek był niezwykle ważny dla obu zawodników. Presja leżała po stronie Parke'a, ale wielokrotnie w przeszłości udowadniał, że potrafi sobie z nią radzić. Parke jest lepszym zawodnikiem od Popka, który co prawda w ostatnich miesiącach przeszedł na sportowy tryb życia i na dobre zajął się MMA, ale można było domniemać, że nie zniweluje to ogromnej przewagi na korzyść Parke'a, jeśli chodzi o umiejętności, doświadczenie i obycie w klatce.

Zobacz także - kim jest Norman Parke?

Opis walki Parke vs Popek

Opis walki Parke vs Popek, czyli jak wyglądało to starcie?

I runda

Kilkadziesiąt sekund walki i... koniec! Kontuzja Popka przy zadawaniu ciosu - złamana ręka!

Norman Parke pokonał Popka przez niezdolność do walki (kontuzja), runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 13: