Unboxall to kolejny z twórców internetowych, który postanowił sprawdzić się w sportach walki. Kim jest bohater walki wieczoru FAME MMA 13?

Kim jest Unboxall?

Kim jest Unboxall? Kto to Unboxall? Jeśli ktoś włączył pierwszą konferencję FAME MMA w 2022 roku i dowiedział się, że będzie to bohater walki wieczoru gali FAME MMA 13, z pewnością mógł się mocno zdziwić. Unboxall to bowiem popularny youtuber, ale kibice zwracają uwagę na to, że szczyt swojej popularności miał kilka lat temu, a nie dziś – na tyle, żeby dostać walkę wieczoru w FAME MMA.

Unboxall imię i nazwisko

Unboxall, a raczej TheUnboxall to oczywiście pseudonim popularnego twórcy internetowego. W rzeczywistości imię i nazwisko Unboxalla to Paweł Smektalski.

Unboxall wiek

Ile lat ma Unboxall? Tego typu informacja nie jest do końca potwierdzona. Wygląda na to, że wiek Unboxalla to około 25 lat, jednak trzeba poczekać na oficjalne dane przy okazji jego debiutu w FAME MMA.

Unboxall waga

Waga Unboxalla, czyli w jakiej kategorii wystąpi w FAME MMA? Jego debiutancki pojedynek odbędzie się w wadze do 70 kilogramów, czyli w kategorii lekkiej.

Unboxall wzrost

Wzrost Unboxalla, podobnie jak jego wiek, również jest niewiadomą. Wygląda na to, że mężczyzna mierzy 180-185 centymetrów.

 

 

Unboxall YouTube

Unboxall na YouTube działa od wielu lat. Swój główny kanał założył we wrześniu 2013 roku. Wykonywał różnego rodzaju testy czy unboxingi. Co ciekawe swoją twarz pokazał dopiero z okazji osiągnięcia miliona subskrybentów na swoim kanale. Dziś jest ich ponad półtora miliona.

Smektalski prowadził na YouTube również kanał... swojego kota o nazwie „Kot Ogląda”. Pokazywał na nim swojemu kotu różnego rodzaju filmy i nagrywał jego reakcję.

Unboxall podcast

Pod koniec 2020 roku na jego kanale wystartowała seria o nazwie RealCast. Była to seria podcastów, w których Unboxall rozmawiał z największymi gwiazdami polskiego internetu. Jego gośćmi byli między innymi Kruszwil, Nitro, Friz, Dubiel i wielu innych.

W 2022 roku zapowiedział powrót do starego contentu, czyli unboxingu, porad czy rozwalania różnego rodzaju rzeczy.

Unboxall sklep

Unboxall prowadzi sklep z ubraniami i różnego rodzaju gadżetami. Jak czytamy w opisie, Unboxall oferuje w sprzedaży między innymi koszulki, bluzy, kubki czy puzzle.

Unboxall FAME MMA

O tym, że Unboxall może zawalczyć w FAME MMA, mówiło się między innymi w 2021 roku. Wówczas naturalnym kandydatem do pojedynku z nim wydawał się Sylwester Wardęga, z którym w mediach nieco się „przepychali”. Jak się okazało, Unboxall faktycznie zadebiutuje w FAME MMA, ale w 2022 roku. Jego pojedynek ogłoszono na styczniowej konferencji. Wówczas okazało się, że Unboxall wystąpi w walce wieczoru gali FAME MMA 13.

Unboxall walka

Unboxall walka na FAME MMA 13, czyli... niespodziewany występ w pojedynku wieczoru. Jego przeciwnikiem był Sergiusz Górski, znany w sieci jako Nitrozyniak. Dlaczego niespodziewany? Dla wielu Unboxall nie zasłużył bowiem na walkę wieczoru, gdyż nie jest dziś na tyle popularny, żeby wystąpić w main evencie gali FAME MMA 13.

Przed Unboxallem była więc wielka szansa na odbudowanie popularności – trudno o lepszą okazję, niż walka wieczoru FAME MMA 13. Jak się okazało, Unboxall lepiej przygotował się pod względem kondycyjnym i wypunktował Nitro na pełnym dystansie trzech rund.

Unboxall MMA

Czy Unboxall zawalczy w MMA? Tego nie wiadomo. Walka Unboxall vs Nitro była zakontraktowana na zasadach kickboxingu, więc panowie nie musieli się przygotowywać, jeśli chodzi o treningi parteru. Unboxall przyznał, że treningi stójki przed walką na FAME MMA 13 rozpoczął pod koniec 2021 roku.

Zobacz także - kim jest Nitro?

Unboxall dziewczyna

Czy Unboxall ma dziewczynę? Obserwując social media Smektalskiego, wygląda na to, że jest on singlem.

Unboxall Instagram

Unboxall na Instagramie udziela się pod nazwą "theunboxall". Jego konto obserwuje blisko ćwierć miliona użytkowników tego portalu społecznościowego.


Jak nazywa się Unboxall?
Unboxall to Paweł Smektalski.
Z czego znany jest Unboxall?
Unboxall to popularny twórca internetowy, mający kanał na YouTube.