Nitrozyniak, znany w sieci jako Nitro, to kolejny z popularnych twórców internetowych, który spróbował swoich sił w MMA. Co wiadomo o Nitro?

Kim jest Nitrozyniak?

Kim jest Nitrozyniak? Kto to Nitro? Jeśli ktoś śledzi szeroko pojęty internet w Polsce, z pewnością mniej lub bardziej kojarzy kontrowersyjnego twórcę. Nitro to popularny streamer, który znany jest z ostrych i wulgarnych stwierdzeń na swoich transmisjach.

Nitrozyniak imię i nazwisko

TheNitroZyniak czy Nitro to oczywiście pseudonimy streamera. Jeśli chodzi o imię i nazwisko, Nitro nazywa się Sergiusz Górski.

Nitrozyniak wiek, waga, wzrost

Nitrozyniak wiek, czyli ile lat ma Sergiusz Górski? Twórca internetowy urodził się w 1995 roku. Biorąc pod uwagę wzrost, Nitro mierzy około 175 centymetrów. Jego waga nie jest znana. Przy okazji debiutu w MMA dowiemy się, w jakiej kategorii wagowej będzie toczył swoje pojedynki.

Nitrozyniak stream

Nitrozyniak stream, czyli od tego wszystko się zaczęło. Mężczyzna w sieci, na różnego rodzaju platformach, udziela się od wielu lat. Swoją działalność w sieci, jeśli chodzi o streamowanie, rozpoczął jeszcze będąc nastolatkiem.

 

 

Nitrozyniak YouTube

Kanał TheNitroZyniak na YouTube został założony w lutym 2013 roku. Subskrybuje go ponad dwa miliony użytkowników tego portalu. Filmy na kanale Nitrozyniaka wyświetlono ponad 435 milionów razy.

Nitrozyniak Twitch

Nitro na Twitchu streamował również przez wiele lat. Z racji na fakt, że jego transmisje są pełne wulgaryzmów i różnego rodzaju kontrowersyjnych opinii, regularnie dostawał bany na Twitchu, w tym między innymi w maju 2021 roku.

Nitrozyniak sklep

Nitrozyniak sklep, czyli marka 7more7. Górski jest założycielem firmy 7more7, produkującej różnego rodzaju ciuchy. Nitro pod swoją marką sprzedaje między innymi bluzy czy t-shirty.

Nitrozyniak FAME MMA

Nitro w FAME MMA, czyli mówiło się o tym od dłuższego czasu, ale brakowało konkretów. Nitrozyniak w wywiadach regularnie podkreślał, że chętnie zawalczy, ale interesują go walki tylko i wyłącznie za duże pieniądze. Jak się okazało, w 2021 roku FAME MMA spełniło jego wymagania i podpisało z Nitro kontrakt na trzy walki.

Zobacz także - kim są włodarze FAME MMA?

Nitrozyniak walka

Nitrozyniak walka, czyli kiedy miał miejsce debiut popularnego streamera? Niewiele brakowało, a doszłoby do niego na gali FAME MMA 11. Jego rywalem miał być wówczas Sylwester Wardęga, który z racji kontuzji szukał nowego rywala na kilkanaście dni przed galą. Nitrozyniak po tym, jak zweryfikował stan swojej kondycji fizycznej, uznał jednak, że woli zadebiutować po pełnym okresie przygotowań i ostatecznie odrzucił ofertę pojedynku z Wardęgą.

Jego debiut zaplanowany był na galę FAME MMA 13. Przeciwnikiem Nitro był Unboxall. Jak się okazało, Nitro błyskawicznie wystrzelał się z sił i przez większość pojedynku walczył o przetrwanie. Ostatecznie przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Przegrał również na gali FAME MMA 14, kiedy już w pierwszej rundzie rozbił go Xayoo.

Nitrozyniak MMA

Czy Nitrozyniak miał wcześniej styczność z MMA? Wszystko wskazuje na to, że nie. Nitro sam przyznawał w wywiadach, że przez ostatnie lata prowadził siedzący tryb życia, w związku z czym nie miał zbyt wspólnego ze sportem.

Nitrozyniak dziecko

Nitrozyniak dziecko, czyli jak ma na imię syn Nitro? Nikodem, bo o nim mowa, jest kilkuletnim synem Górskiego.

Nitrozyniak dziewczyna

Czy Nitrozyniak ma dziewczynę? Tak, dziewczyna streamera to Sandra Kułyk. Para jest zaręczona. Kobietę na Instagramie można znaleźć pod nazwą "slythi".

Nitrozyniak zarobki

Nitrozyniak zarobki, czyli ile zarabia popularny streamer? Tego do końca nie wiadomo. Nie ulega jednak wątpliwości, że z racji na popularność, jest on jednym z najlepiej zarabiających streamerów w Polsce. Również za walki w FAME MMA będzie zarabiał bardzo dobrze. Spekuluje się, że będą to kwoty rzędu kilkuset tysięcy złotych za jeden pojedynek.

Zobacz także - Ile zarabiają zawodnicy FAME MMA?

Nitrozyniak Twitter

Sergiusz Górski udziela się aktywnie na Twitterze. Jego konto na tym portalu to "thenitrozyniak". Obserwuje go blisko 150 tysięcy użytkowników.

Nitrozyniak Instagram

Również na Instagramie można znaleźć go pod nazwą „thenitrozyniak”. Jego profil na Instagramie śledzi blisko milion obserwujących.


Ile lat ma Nitrozyniak?
Nitro urodził się w 1995 roku.
Jak ma na imię Nitrozyniak?
Nitro to tak naprawdę Sergiusz Górski.