FAME MMA 14, czyli czas na kolejne wydarzenie spod szyldu największej organizacji typu freak fight w naszym kraju. Co już wiadomo o gali FAME MMA 14?

Data gali14.05.2022
Miejsce galiKraków
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiNitro, Xayoo, Tromba

Kiedy FAME MMA 14?

Kiedy FAME MMA 14, czyli czy znany jest już termin gali FAME MMA 14? Jak się okazało, FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2022 roku.

Gdzie FAME MMA 14?

To, gdzie odbędzie się FAME MMA 14, długo pozostawało tajemnicą. Jak się okazało, czerwcowa gala odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

FAME MMA 14 PPV

Pewne jest natomiast, że FAME MMA 14 będzie transmitowane w systemie PPV. Nowością, od gali z numerem 13, jest to, że dostęp do gali można wykupić za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu. Transmisja FAME MMA 14 będzie więc dostępna zarówno w internecie czy na urządzeniach mobilnych, jak i na telewizorze.

FAME MMA 14 bilety

Bilety na FAME MMA 14 można będzie kupić za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Ceny biletów na FAME MMA 14 zaczynają się od 80 złotych. Wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc jeśli ktoś chce z perspektywy trybun obejrzeć swoich ulubieńców, powinien się pospieszyć!

FAME MMA 14 konferencja

Konferencja FAME MMA 14, czyli dla wielu... ciekawsze wydarzenie od samej gali. Konferencje FAME MMA przyzwyczaiły do tego, że dużo się na nich dzieje. Organizacja zarówno ogłasza kolejne pojedynki, jak i doprowadza do konfrontacji słownych między bohaterami gali. Jedno jest pewne - nie inaczej będzie na konferencji przed FAME MMA 14, na której z pewnością dymów nie zabraknie.

FAME MMA 14 ważenie

Ważenie FAME MMA 14 odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych. Dla wielu ceremonia ważenia jest już wstępem do walki - można bowiem wtedy spojrzeć w oczy swojego rywala i na swój sposób go sprowokować.

FAME MMA 14 komentatorzy

Kto skomentuje galę FAME MMA 14? Tego nie wiadomo. Niektórzy kibice zastanawiają się, jaki wpływ na obsadę komentatorów FAME MMA będzie miało nawiązanie współpracy z Cyfrowym Polsatem. Kto wie, może gale FAME MMA od tej pory będzie komentował legendarny duet Andrzej Janisz&Łukasz Jurkowski?

Kto na FAME MMA 14?

Kto zawalczy na FAME MMA 14? Pierwsze nazwiska poznaliśmy jeszcze przed galą FAME MMA 13. Wówczas okazało się bowiem, że na gali z numerem 14 do klatki wróci mistrz FAME MMA w wadze półśredniej, czyli Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Na FAME MMA 14 popularny Wiewiór będzie bronił mistrzowskiego trofeum, które zdobył dzięki wygranej z Adrianem "Polakiem" Polańskim na gali FAME MMA 12.

Walki FAME MMA 14

Walki FAME MMA 14 to jedno starcie o mistrzowski pas - Wiewióra. Nie ulega wątpliwości, że organizatorzy na kolejny event przygotowali wiele ciekawych atrakcji.  Do startów w FAME MMA wraca Alan Kwieciński, który zmierzy się na najbliższej gali z Mateuszem Murańskim. Konflikt w klatce wyjaśnią również Hejter i Dawid Malczyński, którzy walczyli na FAME MMA 13.

 

 

Zawodnicy FAME MMA 14

Zawodnicy FAME MMA 14 to także między innymi Wiewiór i Krycha, którzy zawalczą o pas mistrzowski. Jak się okazało, w walce wieczoru zmierzą się dwaj głośni debiutanci, czyli Gimper i Tromba. Na FAME MMA 14 dojdzie również do długo wyczekiwanego debiutu Xayoo, który postara się dopisać drugą porażkę do rekordu Nitro.

Błyskawicznie do startów w FAME MMA wraca również Piotr Szeliga. "Szeli" na gali z numerem 14 wystąpi w pojedynku w słynnej rzymskiej klatce, a jego przeciwnikiem będzie Norman Parke!

Bukmacher FAME MMA 14

Oficjalnym bukmacherem organizacji FAME MMA jest firma Betclic. Nie inaczej będzie w przypadku gali FAME MMA 14.

Zobacz także - kod promocyjny Betclic

Kursy FAME MMA 14

Gdy organizacja ogłosi pojedynki na galę FAME MMA 14, kursy natychmiast pojawiają się w zakładce Sztuki Walki -> FAME MMA na oficjalnej stronie Betclic i w aplikacji mobilnej tego bukmachera.

Typy FAME MMA 14

Kursy na FAME MMA 14 pojawiły się w ofercie Betclic, więc możliwe są do zagrania typy na FAME MMA 14.

Karta walk FAME MMA 14


Jaki jest termin FAME MMA 14?
Gala FAME MMA 14 odbędzie się w czerwcu 2022 roku.
Kto zawalczy na FAME MMA 14?
Na FAME MMA 14 zawalczą między innymi Xayoo, Nitro, Tromba czy Gimper.