Tromba w FAME MMA, czyli kolejnych z popularnych twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w pojedynkach typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Tromba?

Kim jest Tromba? Kto to Tromba? Nieco starsza publiczność, gdy podczas gali FAME MMA 13 okazało się, że na FAME MMA 14 mężczyzna wystąpi w walce wieczoru, mogła z pewnością zadawać sobie tego typu pytania. Tromba to niezwykle popularny twórca internetowy i influencer.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Tromba imię i nazwisko

Jak nazywa się Tromba? Imię i nazwisko mężczyzny to Mateusz Trąbka, stąd nietrudno domyślić się, skąd wziął się jego pseudonim.

Tromba pochodzenie

Skąd pochodzi Tromba? Mężczyzna jest ze stolicy województwa małopolskiego, czyli z Krakowa.

Tromba wiek

Ile lat ma Tromba? Jeśli chodzi o wiek, Tromba urodził się w 1996 roku, a dokładniej 14 kwietnia tego roku.

Tromba wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Tromba mierzy 180 centymetrów.

Tromba waga

Waga Tromby, w jakiej odbył się jego debiut na FAME MMA 14, to około 80 kilogramów.

Tromba YouTube

Tromba swój kanał na YouTube prowadzi od czerwca 2017 roku. Jego poczynania na YouTube subskrybuje blisko dwa miliony użytkowników tej platformy. Najpopularniejsze nagrania na jego kanale zgromadziły około cztery miliony wyświetleń.

Tromba Ekipa

Ogromną popularność Trombie przyniosło dołączenie do Ekipy Friza. Właśnie wtedy mężczyzna stał się niezwykle rozpoznawalny, a jego social media urosły w gigantycznym tempie. Nic więc dziwnego, że na jego angaż zdecydowała się organizacja FAME MMA.

Tromba tatuaże

Tatuaże Tromby, czyli ile ich ma? Tego nie wie chyba sam twórca! Mężczyzna posiada wiele tatuaży na swoim ciele, w tym między innymi bardzo charakterystyczne na twarzy.

Tromba FAME MMA

O tym, że Tromba ma zawalczyć w jednej z organizacji typu freak fight, mówiło się od dawna. Mężczyzna jest niezwykle popularny, więc plotki łączące go z FAME MMA czy High League nie mogły specjalnie dziwić.

Jak się okazało, ostatecznie Tromba podpisał kontrakt z największą polską organizacją freakfightową, czyli FAME MMA. Jego angaż w szeregach tej federacji został ogłoszony przy okazji gali FAME MMA 13.

Tromba rekord

Tromba do tej pory stoczył dwa pojedynki w MMA. Poniżej przedstawiamy bilans jego walk.

Rekord MMA: 1-1-0

Tromba walka

Walka Tromby doszła do skutku na gali FAME MMA 14. Jego rywalem w pojedynku wieczoru był inny z niezwykle popularnych twórców internetowych, czyli Gimper.

Do swojego debiutu w FAME MMA Tromba przygotowywał się w Krakowie. Warto wspomnieć, że jego przyjacielem jest Kuba Nowaczkiewicz, popularny zawodnik federacji High League.

Tromba zanotował udany debiut w FAME MMA, rozbijając Gimpera ciosami w drugiej rundzie.

Tromba dziewczyna

Czy Tromba ma dziewczynę? Tak, partnerka Tromby od wielu lat to Marcysia Ryskala, również będąca częścią składu Ekipa.

Tromba Tik Tok

Tromba na Tik Toku posiada konto o nazwie trombabomba. Jego poczynania na tej popularnej platformie obserwuje blisko milion użytkowników Tik Toka.

Tromba Instagram

Również na Instagramie Tromba udziela się jako trombabomba. Na tym portalu obserwuje go imponujące 2,3 miliona użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Tromba?
Tromba to Mateusz Trąbka. Ile lat ma Tromba? Mężczyzna urodził się w 1996 roku.