Gimper to kolejny z popularnych twórców internetowych, który spróbował swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Gimper?

Gimper to popularny twórca internetowy, który od wielu lat działa na platformie YouTube. Wielokrotnie angażował się w różnego rodzaju projekty również od strony biznesowej. Jest między innymi założycielem firmy Vidmo, zajmującej się realizacją video, budowaniem wizerunku w sieci oraz kompleksowej obsługi YouTube.

Gimper ma na swoim koncie również karierę muzyczną jako Gimpson.

Gimper imię i nazwisko

Jak nazywa się Gimper? Imię i nazwisko popularnego twórcy to Tomasz Działowy.

Gimper wiek

Ile lat ma Gimper? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się 17 kwietnia 1994 roku w Kołobrzegu. Oznacza to zatem, że na ten moment ma 28 lat.

Gimper wzrost

W sieci można natknąć się na informacje, według których wzrost Gimpera to około 170 centymetrów.

Gimper waga

Waga, w jakiej Gimper zawalczył w MMA, to okolice 80 kilogramów.

Gimper walka

Walka Gimpera, czyli z kim youtuber zmierzył się w debiucie? W przeszłości Gimper był skonfliktowany z Xayoo, którego angaż FAME MMA ogłosiło nieco wcześniej. Z pewnością walka Gimper vs Xayoo przyniosłaby ogromne zainteresowanie i sprawiła, że internet - kolokwialnie mówiąc - zapłonąłby.

A jeśli nie Xayoo, to kto? Jeśli podążać drogą commentary, zawodnikami FAME MMA są między innymi Mateusz Spysiński, Konopskyy czy... Sylwester Wardęga.

Zobacz także - kim jest Konopskyy?

Jak się okazało, FAME MMA dobrało rywalowi Gimpera spoza twórców commentary. W main evencie FAME MMA 14 Gimper zmierzył się bowiem z Trombą. Nie był to dla niego udany debiut, gdyż przegrał przed czasem w drugiej rundzie.

Gimper FAME MMA

O tym, że Gimper może wystąpić w FAME MMA, mówiło się od dawien dawna. Popularny twórca internetowy ćwiczący na siłowni w FAME MMA? To brzmi jak mieszanka idealna. Przed lata kończyło się jednak na przypuszczeniach i plotkach, a angażu Gimpera przez długi czas nie ogłosiła ani organizacja FAME MMA, ani konkurencyjne.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Podczas gali FAME MMA 13 Gimper został przedstawiony jako nowy zawodnik największej polskiej organizacji typu freak fight.

Gimper vs Czarmageddon

Gimper na FAME MMA swój kolejny pojedynek stoczy na gali z numerem 17. Odbędzie się ona 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Przeciwnikiem popularnego YouTubera będzie członek grupy Abstrachuje - Cezary „Czarmageddon” Jóźwik. Dla Czarka będzie to debiut w MMA.

Kto wygrał walkę Czarek Jóźwik vs Gimper na FAME MMA 17?

Gimper rekord

Gimper do tej pory stoczył dwa pojedynki w MMA. Poniżej przedstawiamy bilans jego walk.

Rekord MMA: 1-1-0

Gimper Laluna

Gimper Laluna, czyli konflikt, który rozgrzał internet. Spór pomiędzy tymi postaciami narodził się przez zestawienie Laluny z dziewczyną Gimpera - Sheeyą. Zawodniczki miały zawalczyć na gali FAME MMA 14. Na tym samym wydarzeniu Tomasz Działowy zmierzył się w main evencie z Trombą. Po kilku mało znaczących zaczepkach słownych z obu stron, Laluna spotkała się z Gimperem na programie CAGE, który promował galę FAME MMA 14. Do spięcia doszło już przy pierwszej wymianie zdać pomiędzy Działowym a zawodniczką. Kobiecie nie spodobało się, że Gimper zapytał ją czy ma założoną szczękę. Laluna postanowiła oblać go za to wodą. Nad całą sytuacją próbował zapanować prowadzący program Sylwester Wardęga, jednak było to trudne, ponieważ Laluna nie słuchała argumentów, a jedynie przekrzykiwała innych uczestników dyskusji.

Gimper Taniec z Gwiazdami

Gimper wziął udział w 22 edycji Tańca z Gwiazdami. Jego partnerką była Natalia Głębocka. Tomasz Działowy doszedł aż do finału. Tam musiał jednak uznać wyższość Joanny Mazur i Jana Klimenta.

Gimper przeszczep

W styczniu 2019 roku Gimper zdecydował się na przeszczep włosów. YouTuber już w młodym wieku posiadał dość wyraźne zakola i dlatego zdecydował się na taki krok. Na swoim kanale YouTube Gimper opublikował w sierpniu 2020 roku film, w którym opowiedział o tym zabiegu. Pierwszy przeszczep w styczniu 2019 roku nie powiódł się. Tomasz Działowy, po konsultacji z innym lekarzem, poddał się kolejnemu przeszczepowi w styczniu 2020 roku. Druga próba powiodła się. Aktualnie Gimper może pochwalić się dłuższymi włosami bez wyraźnych zakoli.

Gimper Lekko nie będzie

W październiku 2017 roku Gimper postanowił stworzyć talk-show "Lekko nie będzie". Za produkcje odpowiadał serwis Ipla należący do Cyfrowego Polsatu, a prowadzącym programu był właśnie Gimper. "Lekko nie będzie" na YouTubie zgromadziło 760 tysięcy subskrypcji, a wszystkie odcinki obejrzano łącznie ponad 93 miliony razy.

Gimper dziewczyna

Czy Gimper ma dziewczynę? Tak, partnerką Gimpera jest Klaudia Kołodziejczyk, znana w sieci jako xsheeya.

Gimper Twitter

Gimper udziela się aktywnie na Twitterze. Jego konto @t_dzialowy w tym portalu obserwuje ponad 100 tysięcy twitterowiczów.

Gimper YouTube

Jeśli chodzi o YouTube, Gimper działa tam niemal od zawsze, jeśli chodzi o polską platformę. Dość powiedzieć, że kanał założył w 2011 roku. Po dziś dzień kanał Gimper zgromadził na swoim liczniku imponującą liczbę dwóch milionów subskrypcji, co jest bez wątpienia doskonałym wynikiem jak na polskie standardy.

Gimper na swoim kanale na YouTube prowadził wiele formatów i kilkukrotnie zmieniał jego profil. Streamował gry, prowadził talk-show o nazwie Lekko nie będzie, a w 2022 roku postanowił przebranżowić się na działania typu commentary.

Gimper Instagram

Z kolei na Instagramie Gimper znany jest jako @gimperowski. Jego poczynania na Instagramie śledzi ponad pół miliona użytkowników.


Jak nazywa się Gimper?
Imię i nazwisko Gimpera to Tomasz Działowy
Ile lat ma Gimper?
Gimper urodził się w 1994 roku.