Gimper to kolejny z popularnych twórców internetowych, który spróbował swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Gimper?

Gimper to popularny twórca internetowy, który od wielu lat działa na platformie YouTube. Wielokrotnie angażował się w różnego rodzaju projekty również od strony biznesowej. Jest między innymi założycielem firmy Vidmo, zajmującej się realizacją video, budowaniem wizerunku w sieci oraz kompleksowej obsługi YouTube.

Gimper ma na swoim koncie również karierę muzyczną jako Gimpson.

Gimper imię i nazwisko

Jak nazywa się Gimper? Imię i nazwisko popularnego twórcy to Tomasz Działowy.

Gimper wiek

Ile lat ma Gimper? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w kwietniu 1994 roku w Kołobrzegu.

Gimper wzrost

W sieci można natknąć się na informacje, według których wzrost Gimpera to około 170 centymetrów.

Gimper waga

Waga, w jakiej Gimper zawalczył w MMA, to okolice 80 kilogramów.

Gimper YouTube

Jeśli chodzi o YouTube, Gimper działa tam niemal od zawsze, jeśli chodzi o polską platformę. Dość powiedzieć, że kanał założył w 2011 roku. Po dziś dzień kanał Gimper zgromadził na swoim liczniku imponującą liczbę dwóch milionów subskrypcji, co jest bez wątpienia doskonałym wynikiem jak na polskie standardy.

Gimper na swoim kanale na YouTube prowadził wiele formatów i kilkukrotnie zmieniał jego profil. Streamował gry, prowadził talk-show o nazwie Lekko nie będzie, a w 2022 roku postanowił przebranżowić się na działania typu commentary.

Gimper FAME MMA

O tym, że Gimper może wystąpić w FAME MMA, mówiło się od dawien dawna. Popularny twórca internetowy ćwiczący na siłowni w FAME MMA? To brzmi jak mieszanka idealna. Przed lata kończyło się jednak na przypuszczeniach i plotkach, a angażu Gimpera przez długi czas nie ogłosiła ani organizacja FAME MMA, ani konkurencyjne.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Podczas gali FAME MMA 13 Gimper został przedstawiony jako nowy zawodnik największej polskiej organizacji typu freak fight.

Gimper walka

Walka Gimpera, czyli z kim youtuber zmierzył się w debiucie? W przeszłości Gimper był skonfliktowany z Xayoo, którego angaż FAME MMA ogłosiło nieco wcześniej. Z pewnością walka Gimper vs Xayoo przyniosłaby ogromne zainteresowanie i sprawiła, że internet – kolokwialnie mówiąc – zapłonąłby.

A jeśli nie Xayoo, to kto? Jeśli podążać drogą commentary, zawodnikami FAME MMA są między innymi Mateusz Spysiński, Konopskyy czy… Sylwester Wardęga.

Zobacz także – kim jest Konopskyy?

Jak się okazało, FAME MMA dobrało rywalowi Gimpera spoza twórców commentary. W main evencie FAME MMA 14 Gimper zmierzył się bowiem z Trombą. Nie był to dla niego udany debiut, gdyż przegrał przed czasem w drugiej rundzie.

Gimper dziewczyna

Czy Gimper ma dziewczynę? Tak, partnerką Gimpera jest Klaudia Kołodziejczyk, znana w sieci jako xsheeya.

Gimper Twitter

Gimper udziela się aktywnie na Twitterze. Jego konto t_dzialowy w tym portalu obserwuje ponad 100 tysięcy twitterowiczów.

Gimper Instagram

Z kolei na Instagramie Gimper znany jest jako gimperowski. Jego poczynania na Instagramie śledzi ponad pół miliona użytkowników.

Jak nazywa się Gimper? Imię i nazwisko Gimpera to Tomasz Działowy. Ile lat ma Gimper? Gimper urodził się w 1994 roku.