Lil Masti jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce, niegdyś bardziej znana jako "SexMasterka". To właśnie fala krytyki za wrzucanie do sieci kontrowersyjnych treści spowodowała, że Aniela Bogusz postanowiła zerwać z przeszłością i przeistoczyć się w "Lil Masti". Jej kariera muzyczna oraz intensywne zaangażowanie się w treningi wzbudziły zainteresowanie federacji Fame MMA, która w tym czasie rozkręcała swoją działalność na rynku polskiego MMA.

Kim jest Lil Masti?

kim jest lil masti

Kim jest Aniela „Lil Masti” Bogusz? Jest to celebrytka, którą na pewno wielu zna. Jednak wiek, wzrost, waga, chłopak, High League czy Fame MMA to kwestie, które interesują dużą ilość widzów.

Lil Masti imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Lil Masti? Jej imię i nazwisko to Aniela Bogusz.

Lil Masti wiek

Ile lat ma Lil Masti? Jeśli chodzi o wiek zawodniczki, urodziła się w 1990 roku.

Lil Masti wzrost i waga

Ile waży Lil Masti? Ile wzrostu ma Lil Masti? Podczas ważenia na gali High League dowiedzieliśmy się, że jej waga to 61 kg. Natomiast jeśli chodzi o wzrost, posiada ona około 170 cm wzrostu.

Lil Masti walka

lil masti walka

Lil Masti od dawna jest związana ze sportem. Wiemy, że brała udział w zawodach bikini fitness, a także trenowała zapasy i osiągnęła nawet wicemistrzostwo Pucharu Polski. Aktualnie najczęściej widzimy ją w oktagonach różnych federacji podczas freakfightowych walk, gdzie odnosi ogromne sukcesy.

Lil Masti High League

Z kim Lil Masti walczyła w High League? Anielę dwukrotnie mogliśmy zobaczyć u boku federacji Malika Montany. Zmierzyła się ona na pierwszej gali z Ewą Brodnicką, gdzie wygrała walkę poprzez przerwanie sędziego. Widzieliśmy ją również w oktagonie z Zusje podczas trzeciej gali, tym razem także wygrała, ale przez jednogłośną decyzję sędziów. Jej przeciwniczka trafiła po wszystkim do szpitala.

Lil Masti Fame MMA

Czy Lil Masti wróciła do Fame MMA? Pierwszy debiut i wygraną Anieli Bogusz w federacji FAME widzieliśmy już w 2019 roku podczas czwartej gali. Potem przez dłuższy czas nie zobaczyliśmy jej w oktagonie Fame MMA ze względu na spór między zawodniczką, a jednym z włodarzy. Lil Masti oskarżyła i pozwała Michała „Boxdela” Barona z powodu ujawnienia jej adresu. Aktualnie możemy domyślać się, że sprawy poszły w zapomnienie, ponieważ Anielę zobaczymy na Fame MMA 15 już 26.08.2022 roku podczas rewanżu z Martą Linkiewicz.

Lil Masti SexMasterka

lil masti seksmasterska

Anielę po raz pierwszy w Internecie zobaczyliśmy pod pseudonimem „SexMasterka”. Udzielała się ona na portalu YouTube, publikując filmy głównie o tematyce erotycznej. Mogliśmy też zobaczyć kilka piosenek o równie kontrowersyjnym wydźwięku. W 2019 roku przedstawiła się na nowo jako „Lil Masti” oraz wypuściła pierwszą piosenkę pod tym pseudonimem. Aktualnie wszystkie utwory oraz filmy SexMasterki zostały usunięte przez autorkę.

Lil Masti YouTube

Czy Lil Masti dalej nagrywa na YouTube? Tak, co jakiś czas możemy zobaczyć nowe filmy na jej kanale „Lil Masti”, gdzie posiada prawie 1 milion subskrypcji.

Lil Masti muzyka

Lil Masti znamy też od tej strony artystycznej. Tworzy ona muzykę, a jedne z popularniejszych jej utworów to na przykład „Feniks”. Jej piosenki po premierach odnosiły duże sukcesy. Utwory, które tworzyła pod pseudonimem „SexMasterka”, zostały usunięte z Internetu przez autorkę w 2019 roku.

Lil Masti partner

Czy Lil Masti ma partnera? Tak, a dokładniej Tomasza Woźniakowskiego, którego dawniej w sieci nazywała „Tygryskiem”. Dopiero jakiś czas temu przedstawiła go w social mediach. Celebrytka jest już w związku przez kilka lat.

Lil Masti Instagram

Czy Lil Masti ma Instagrama? Tak! Najbardziej aktywna jest właśnie tam, a znaleźć ją możemy pod znanym już nickiem @lilmasti. Na tym portalu obserwuje ją już ponad 1 milion widzów.


Jak nazywa się Lil Masti?
Lil Masti to Aniela Bogusz.
Ile lat ma Lil Masti?
Kobieta urodziła się w 1990 roku.