Przed nami High League 3! Co wiadomo już o trzeciej gali organizacji High League, która z przytupem zawitała na polski rynek pojedynków typu freak fight?

Data gali4 czerwca 2022
Miejsce galiGdańsk/Sopot
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiDubiel, Alberto

Kiedy High League 3?

Kiedy High League 3? To pytanie z pewnością zadawali sobie wszyscy, którzy z zapartym tchem śledzili galę High League 2. Na kolejne wydarzenie spod szyldu tej organizacji trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. Termin High League 3 to bowiem 4 czerwca 2022 roku.

Gdzie High League 3?

Gdzie High League 3? Ten temat z pewnością ciekawi wszystkich, którzy chcieliby z perspektywy trybun obejrzeć tak duże wydarzenie, jakim są kolejne gale High League. Lokalizacja High League 3 to granica Gdańsku i Sopotu, a więc gala odbędzie się w Ergo Arenie.

High League 3 PPV, transmisja High League 3

O ile termin i lokalizacja przy każdej gali jest inny, w kwestii transmisji High League 3 nic się nie zmieni, porównując to do wcześniejszych wydarzeń. High League 3 PPV będzie dostępne do kupienia na oficjalnej stronie organizacji i będzie to jedyny legalny sposób na to, żeby obejrzeć wydarzenie w internecie.

High League 3 bilety

Jeśli chodzi o bilety na High League 3, sprzedaż wejściówek rozpoczęła się w połowie kwietnia 2022 roku. Ile kosztują bilety na High League 3? Najtańsze wejściówki kosztują 79 złotych.

High League 3 konferencja

Konferencja High League 3 z pewnością nie będzie jedna. Federacje typu freak fight przyzwyczaiły do tego, że budują zainteresowanie wokół gali między innymi właśnie konferencjami, które zazwyczaj są dwie przed galą - jedna na kilka tygodni przed galą, a druga nieco bliżej terminu gali. Z pewnością podobnie będzie w przypadku konferencji High League 3 - na konkrety w tej sprawie musimy jednak jeszcze poczekać.

High League 3 ważenie

High League 3 ważenie odbędzie się dzień przed galą, a więc 3 czerwca tego roku. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych, a także jak poradzą sobie ze spojrzeniem w twarz swojemu rywalowi - często face to face jest już niemal elementem walki i wojny psychologicznej między zawodnikami.

High League 3 komentatorzy

Kto skomentuje High League 3? Tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko wskazuje na to, że jednym z komentatorów będzie Dominik Durniat, który komentował wcześniejsze wydarzenia. Przy okazji gali High League 2 połowę pojedynków w duecie z Durniatem komentował trener MMA Paweł Derlacz, a ostatnie cztery - Izak.

Kto na High League 3?

Kto na High League 3? To z pewnością najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Przy okazji gali High League 2 poznaliśmy dwa nazwiska, które zostały zakontraktowane przez federację. Jak się okazało, do ich debiutu dojdzie właśnie przy okazji gali High League 3. Mowa tutaj o Roburze z WK i Alberto, popularnym raperze.

Walki High League 3

Walki High League 3 z pewnością będą niezwykle emocjonujące. Federacja od pierwszej gali przyzwyczaiła do tego, że serwuje produkt na najwyższym poziomie - zarówno pod względem organizacyjnym czy wizualnym, jak i jeśli chodzi o poziom sportowy, oczywiście pamiętając przy tym, że mówimy o pojedynkach typu freak fight. Nie inaczej będzie więc przy okazji gali High League 3 - walki na pewno będą głośne i ciekawe!

Zawodnicy High League 3

Jak się okazało, rywalem Alberto w debiucie w MMA niespodziewanie będzie Marcin Dubiel, kojarzony do tej pory ze startami w organizacji FAME MMA. Z kolei również debiutujący Robur zmierzy się z Robertem Burneiką, znanym w sieci jako Hardkorowy Koksu. Do klatki High League wracają Ewa Brodnicka czy Denis Załęcki.

Bukmacher High League 3

Bukmacherem gali High League 3 jest firma Fortuna. Jest to oficjalny sponsor gali, który na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia od premierowej gali High League.

Zobacz także - Typy na High League

Kursy High League 3

Gdy poznaliśm pierwszej pojedynki High League 3, kursy na stronie i aplikacji mobilnej Fortuny (sprawdź Kod promocyjny Fortuna) natychmiast się pojawiły. Jeśli ktoś będzie miał więc ochotę wytypować walkę znacznie wcześniej przed galą, będzie miał do tego możliwość właśnie w Fortunie.

Typy High League 3

Typy High League 3 będą dostępne wówczas, gdy federacja ogłosi pojedynki. Tradycyjnie przygotujemy dla Was analizy wszystkich walk High League 3 w osobnych tekstach, zamieszczając kursy i najbardziej prawdopodobny scenariusz na starcie.

Karta walk High League 3

Karta walk High League 3 jest więc pełna i zawiera ciekawe nazwiska, w tym bohaterów main eventu. Im bliżej gali, tym karta walk High League 3 stale się zapełniała, aż w końcu poznaliśmy całość na pierwszej konferencji przed High League 3.


Jaki jest termin High League 3?
High League 3 odbędzie się 4 czerwca.
Gdzie odbędzie się High League 3?
Lokalizacją gali High League 3 jest Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu.