Gala FEN 34 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy FEN 34? Gdzie odbędzie się FEN 34? FEN 34 PPV – jaka jest cena dostępu do transmisji gali? FEN 34 zawodnicy – jacy freakfightowi zawodnicy zawalczą na FEN 34? FEN 34 typy - jacy zawodnicy są faworytami swoich pojedynków? FEN 34 karta walk – jak się prezentuje?

FEN 34 – kiedy?

Kiedy FEN 34? To pytanie zadają sobie z pewnością zarówno fani typowo sportowych zestawień, jak i tych nieco bardziej „medialnych”. Podczas FEN 34 swoje umiejętności zaprezentują bowiem tacy zawodnicy, jak Cezary Oleksiejczuk czy Jonas Magard, ale też Aniela „Lil Masti” Bogusz czy Mateusz Murański. Będzie więc coś i dla fanów sportu, i dla tych, którzy MMA kojarzą głównie z FAME MMA.

Gala FEN 34 odbędzie się 28 maja, czyli w piątek. Na sobotę zaplanowany jest bowiem finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, w związku z czym organizatorzy FEN wybrali termin piątkowy.

FEN 34 – gdzie?

W związku z tym, że rząd luzuje nieco obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, coraz więcej gal sportów walki czy innych wydarzeń sportowych będzie dostępnych dla kibiców. Gala FEN 34 nie będzie jednak w pełni otwarta i bilety nie są dostępne w sprzedaży, oprócz biletów VIP gwarantujących miejsce przy stolicy. To, gdzie odbędzie się FEN 34, z perspektywy przeciętnego fana nie ma większego znaczenia.

Tym niemniej gala FEN 34, jeśli chodzi o lokalizację, odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton.

FEN 34 PPV

FEN 34 PPV, FEN 34 stream, FEN 34 transmisja – co na ten temat wiadomo? Gala FEN 34 odbędzie się w systemie PPV, co nie może specjalnie dziwić, biorąc pod uwagę kartę walk gali. Znalazło się na nim bowiem kilka głośnych nazwisk zawodników typu freakfight, których gaże z pewnością są naprawdę solidne.

Jeśli chodzi o FEN 34 PPV, dostęp do transmisji można wykupić między innymi za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu czy platformy IPLA. Dostęp do legalnego FEN 34 stream i FEN 34 transmisja kosztuje 29 złotych.

FEN 34 komentatorzy

W związku z tym, że gala transmitowana jest na platformie Cyfrowego Polsatu, wszystko wskazywało na to, że galę skomentuje duet Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski, znany kibicom między innymi z komentowania od lat gal KSW. Jak się jednak okazało, panowie nie skomentują tego wydarzenia.

"Lekko zachwiała się proporcja sportu do kiczu" - napisał na swoim twitterowym koncie Jurkowski.

FEN 34 zawodnicy

FEN 34 zawodnicy, czyli to, co najbardziej interesuje kibiców. Nawet najlepsza oprawa czy konferencje z dymami w tle nie będą bowiem wartościowe, jeśli pojedynki będą kiepskie czy nudne. Jeśli chodzi o FEN 34 zawodnicy, każdy znajdzie coś dla siebie. Znana do tej pory ze sportowych zestawień organizacja FEN tym razem poszła w nieco inną stronę i niejako podzieliła kartę walk na dwa segmenty – część pojedynków to typowy sport, w tym między innymi walka o pas, część z kolei to typowe freakfighty, podczas których sportu zapewne zbyt dużo nie zobaczymy.

FEN 34 zawodnicy to między innymi Szymon Dusza i Cezary Oleksiejczuk w prawdopodobnie najbardziej wyrównanym na papierze pojedynku, jeśli chodzi o zestawienia sportowe. W walce o pas kategorii koguciej zawalczą Frans Mlambo i Jonas Magard, a pojedynek wieczoru to rewanżowe starcie Pawła „Trybsona” Trybały i Łukasza Borowskiego.

Jeśli chodzi o FEN 34 zawodnicy i walki freakfightowe, tutaj organizacja naprawdę się postarała. W klatce zobaczymy między innymi Anielę „Lil Masti” Bogusz, której rywalką będzie Adrianna Śledź. Na zastępstwo w ostatniej chwili do karty walk niespodziewanie wskoczył Mateusz Murański. Jego przeciwnikiem będzie „Epic Cheat Meal”, czyli Artur Syc.

FEN 34 typy

Oficjalnym sponsorem gali FEN 34 jest firma TOTALbet, w związku z czym typowanie FEN 34 jest dostępne właśnie u tego bukmachera. Z kodem promocyjnym TOTALbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta. W najgłośniejszej walce freakfightowej, czyli starciu "Lil Masti" z "Flychanelle", zdecydowaną faworytką jest Bogusz.

Nic dziwnego - jej rywalka nie ma zbyt wielkiego doświadczenia ze sportami walki, a na niedawnej gali Punchdown 4 lepsza w pojedynku na liście okazała się od niej Julia Jaroszewska. Kurs na to, że Bogusz wygra ten pojedynek, to zaledwie 1.08.

Odbierz na start 25 PLN bez depozytu od bukmachera Totalbet -> Rejestracja

Totalbet 750x200 Bonus

Jeśli chodzi o obstawianie FEN 34 walki wieczoru, "Trybson" jest faworytem w rewanżowym starciu z Borowskim. Ich pierwszy pojedynek zakończył się przed czasem ze względu na przerażającą kontuzję ucha Borowskiego. Podobnie powinno być tym razem. Kurs w ofercie TOTALbet na to, że walka Trybson vs Borowski II zakończy się przed czasem, wynosi 1.35.

Zobacz także więcej na temat - zakłady bukmacherskie TOTALbet.

FEN 34 karta walk

FEN 34 karta walk zawiera więc zarówno pojedynki sportowe, jak i freakfightowe. Jest to pierwszy tego typu eksperyment ze strony federacji FEN, więc zapewne po gali z numerem 34 okaże się, czy taka taktyka będzie próbowana również przy okazji kolejnych gal, czy jednak FEN wróci do samego sportu.

Termin FEN 3428 maja
Transmisja FEN 34PPV
Cena transmisji FEN 3429 zł
Bukmacher FEN 34TOTALbet


Jaki jest termin gali FEN 34?
Gala Gromda 5 zaplanowana jest na 28 maja 2021 roku.
Czy FEN 34 będzie w PPV?
Tak, transmisja gali FEN 34 odbędzie się w systemie PPV.