Cezary Oleksiejczuk to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce. Wiele osób zaskoczył fakt, że zdecydował się on na dołączenie do freakowej organizacji. Jego kolejne starcie znalazło się bowiem na karcie walk Prime MMA 9. Sprawdź kim jest Czarek Oleksiejczuk!

Kim jest Cezary Oleksiejczuk?

Kto to Cezary Oleksiejczuk? Cezary Oleksiejczuk to 25-letni zawodnik MMA, występujący w organizacjach FEN i Prime MMA. W latach 2021-2024 był mistrzem FEN w kategorii półśredniej. W zawodowym MMA zadebiutował w 2018 roku w wieku zaledwie 18 lat.

Cezary Oleksiejczuk wiek

Ile ma lat Czarek Oleksiejczuk? Cezary Oleksiejczuk urodził się 6 stycznia 2000 roku. To oznacza, że aktualnie ma 25 lat.

Cezary Oleksiejczuk wzrost

Czarek Oleksiejczuk ma 186 centymetrów wzrostu.

Cezary Oleksiejczuk waga

Waga Cezarego Oleksiejczuka oscyluje w okolicy 85 kilogramów. Walczy on bowiem w kategorii półśredniej, której limit jest ustalony na 77 kilogramów.

Cezary Oleksiejczuk rekord

Rekord Cezarego Oleksiejczuka jest wyjątkowo bogaty, biorąc pod uwagę młody wiek tego zawodnika. 25-latek ma na swoim koncie już 16 zawodowych pojedynków, a także jedno starcie na gołe pięści.

Rekord MMA: 13-3
Rekord MMA (gołe pięści): 1-0

Cezary Oleksiejczuk MMA

Kariera Oleksiejczuka w zawodowym MMA rozpoczęła się w marcu 2018 roku, kiedy na gali TFL 13 pokonał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut Jakuba Martysa. Na ten moment Oleksiejczuk w MMA stoczył 16 walk.

Cezary Oleksiejczuk walka

Wiele osób zastanawia się, kiedy kolejna walka Oleksieczuka. Cezary Oleksiejczuk swoją następną walkę stoczy 3 sierpnia we Wrocławiu na gali Prime MMA 9. Po tym występie najprawdopodobniej powróci do organizacji FEN.

Cezary Oleksiejczuk Prime MMA

17 czerwca 2024 roku Cezary Oleksiejczuk został ogłoszony jako nowy zawodnik freakowej organizacji Prime Show MMA. Debiut Czarka we freakach odbędzie się 3 sierpnia na gali Prime MMA 9 we Wrocławiu. Na ten moment nie wiadomo z kim zawalczy Oleksiejczuk.

Cezary Oleksiejczuk FEN

Na początku 2021 roku Cezary Oleksiejczuk związał się kontraktem z Fight Exclusive Night. Debiut Oleksiejczuka w FEN odbył się na gali z numerem 32, a jego rywalem był Djamil Chan. Cezary Oleksiejczuk wygrał w pierwszej rundzie przez TKO.

24-latek do tej pory stoczył w FEN osiem walk i wygrał wszystkie z nich. W latach 2021-2024 był mistrzem FEN w kategorii półśredniej, a pas utracił przez przegraną poza organizacją.

Cezary Oleksiejczuk UFC

Nazwisko Oleksiejczuk wielu kibicom sportów walki może kojarzyć się z Michałem Oleksiejczukiem. Starszy brat Cezarego rywalizuje w największej federacji MMA na świecie od 2017 roku. Od dłuższego czasu mówi się o tym, że również Czarek ma podpisać kontrakt z UFC, jednak na razie do tego nie doszło.

Cezary Oleksiejczuk brat

Czarek Oleksiejczuk ma jednego brata - Michała Oleksiejczuka. Michał jest starszy od Cezarego o 5 lat i aktualnie jest zawodnikiem UFC.

Cezary Oleksiejczuk Wotore

Cezary Oleksiejczuk ma na swoim koncie również walkę dla organizacji Wotore. Na trzeciej edycji tej gali Oleksiejczuk zmierzył się w superfighcie z Damianem Majewskim, wygrywając przez poddanie. Była to jedyna walka aktualnego zawodnika FEN w federacji Wotore,

Cezary Oleksiejczuk Instagram

Czarek Oleksiejczuk Instagram promowadzi pod nazwą @cezary_oleksiejczuk. Aktualnie jego profil obserwuje około 20 tysięcy użytkowników.


Kim jest Cezary Oleksiejczuk?
Cezary Oleksiejczuk to zawodnik MMA walczący aktualnie dla organizacji FEN i Prime MMA.
Ile ma lat Cezary Oleksiejczuk?
Czarek Oleksiejczuk ma 24 lata.