Kamila Smogulecka, znana lepiej jako „Zusje”, jest jedną z najpopularniejszych zawodniczek FAME MMA. „Zusje” walki – jaki jest jej bilans? „Zusje” zarobki – czy wiadomo, ile zarabia w FAME MMA? Pochodzenie „Zusje” – znamy odpowiedź, gdzie urodziła się Kamila Smogulecka.

Kim jest Zusje?

Kim jest „Zusje”, pytało zapewne wielu fanów FAME MMA, gdy po raz pierwszy zobaczyło ten pseudonim na karcie walk FAME MMA. Kamila Smogulecka urodziła się w październiku 1995 roku. Jeśli chodzi o wiek, rocznikowo ma więc 26 lat. Szerszej publiczności dała się poznać jako Luxuria Astaroth – właśnie pod takim pseudonimem występowała jako modelka czy aktorka.

Luxuria Astaroth dała się poznać jako aktorka występująca w teledysku niezwykle popularnej piosenki „Donatan feat. Borixon, Kajman - Nie Lubimy Robić”. Utwór na YouTube wyświetlono ponad 40 milionów razy, a Smogulecka, ubrana w tradycyjny słowiański strój, ubijała podczas teledysku masło.

Pochodzenie Zusje

Jeśli chodzi o pochodzenie „Zusje”, urodziła się ona w Łodzi, więc z pochodzenia jest Polką. Charakterystyczna uroda gwiazdy FAME MMA nie wzięła się jednak znikąd. Jedna babcia "Zusje" pochodziła z Ukrainy, a druga była pół-Chinką, pół-Rosjanką.

Zusje odwyk

Smogulecka już jako nastolatka została gwiazdą dzięki występowi w teledysku Donatana. Nie poradziła sobie z popularnością wynikającą z tego tytułu i zaczęła nadużywać alkoholu i innych używek. Udzielała w tym czasie kontrowersyjnych wywiadów, dzięki czemu jej wizerunek w mediach – delikatnie mówiąc - nie był najlepszy. Na odwyku Smogulecka spędziła blisko rok, po czym wróciła już nie jako Luxuria Astaroth, a „Zusje”.

Kamila Zusje Smogulecka FAME MMA

Kamila Smogulecka FAME MMA

Smogulecka do przestrzeni medialnej wróciła jako „Zusje” i zajęła się muzyką. Na początku 2020 roku ogłoszono, że Smogulecka dołączyła do FAME MMA i będzie walczyć w tej organizacji. W debiucie podczas gali FAME MMA 6 w walce wieczoru zmierzyła się z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

Zusje vs Linkimaster

Do walki doszło pod koniec marca 2020 roku na gali FAME MMA 6. Linkiewicz miała już w tym czasie na swoim koncie dwie walki w FAME MMA - wygraną z Esmeraldą Godlewską oraz porażkę z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Do pojedynku z „Zusje” przystępowała więc jako faworytka i potwierdziła to w klatce.

 

 

„Zusje” w niezwykle efektownym stylu wyszła do klatki, ale już podczas samej walki lepsza była Linkiewicz. Kontrowersyjna influencerka, po niezwykle krwawej walce, pokonała Smogulecką jednogłośną decyzją sędziów.

Zusje MMA

„Zusje” w MMA drugą walkę stoczyła podczas gali FAME MMA 8. Wówczas jej rywalką była modelka i ring girl, Dagmara Szewczyk. Smogulecka pokonała swoją przeciwniczkę już w pierwszej rundzie, rozbijając ją ciosami. Przed galą FAME MMA 9 „Zusje” w MMA stoczyła więc dwie walki – jedną wygraną i jedną przegraną.

Zusje vs Kamiszka

Kamila „Zusje” Smogulecka do FAME MMA wróciła podczas gali FAME MMA 9. Wówczas doszło do walki „Zusje” - Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk. Dotychczasowe walki „Zusje” były niezwykle efektowne i pewne emocji, więc można było się spodziewać, że również pojedynek z narzeczoną Artura Szpilki skradnie show.

Tak się faktycznie stało, choć za sprawą dobrej postawy Wybrańczyk. "Kamiszka" pewnie pokonała "Zusje", wygrywając przed czasem w drugiej rundzie.

Kolejny pojedynek Zusje stoczyła na gali FAME MMA 12, podczas której zmierzyła się z Martirenti i wypunktowała rywalkę na pełnym dystansie.

Zusje a... Rosja

Zusje Rosja

W ostatnich miesiącach Smogulecka, ku jej zaskoczeniu, zrobiła się niesamowicie popularna w Rosji i sąsiadujących z tym państwem krajach. Ogromną popularność zyskała zarówno na Tik Toku, jak i Instagramie, gdzie przybyło jej ponad milion obserwujących z rosyjskojęzycznych krajów. Sama Smogulecka zaczęła uczyć się języka rosyjskiego, żeby móc komunikować się z nowymi fanami w bardziej sprawny sposób.

Skąd wzięła się taka popularność „Zusje” w tych okolicach? Smogulecka uważana jest przez tamtejszych kibiców sportów walki za jedną z najpiękniejszych zawodniczek MMA na świecie. Idealnie wpasowuje się w ich obraz ideału kobiety - ze względu na swoją urodę i charakterystyczny wygląd.

- Staram się ćwiczyć, zapisałam się na korepetycje. Wiadomo - nie nadrobię kilkunastu straconych lat nieuczenia się tego języka, więc trochę to potrwa, zanim będę dobra – zapowiedziała Smogulecka w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Kto wygrał walkę Zusje vs Godlewska na Prime Show MMA 4?

Zusje chłopak

Partner Zusje, czyli z kim jest związana zawodniczka FAME MMA? Chłopakiem Zusje jeszcze nie dawno był jej trener, czyli Paweł "Scarface" Bomba, który przygotowywał ją m.in. do występu na gali FAME MMA 12.

Zusje Instagram

Profil "zusjeofficial" na Instagramie śledzi imponujące 3,5 miliona osób. W ostatnim czasie Smoguleckiej przybywa głównie fanów z Rosji, którzy są oczarowani jej charakterystyczną urodą i sposobem bycia.

Zusje Tik Tok

Konto "zusjeoffical" w serwisie Tik Tok obserwuje z kolei ponad 8,4 mln osób, a profil łącznie zgromadził ponad 73,5 miliona polubień. Niezwykle popularny jest także hasztag, pod którym można znaleźć jej zdjęcia czy nagrania udostępniane przez fanów – głównie z Rosji.

- To wszystko za sprawą Tik Toka, rozeszło się. Zawsze patrzyłam na Tik Toka z przymrużeniem oka, ale jak się to wszystko wydarzyło tam, musiałam go założyć, bo pojawiło się niezwykle dużo fejkowych kont – wyjaśniła „Zusje” w wywiadzie z Kaniowskim.

@zusjeofficial

just woke up ?

♬ agony - -

Zusje zarobki

Zarobki „Zusje” w FAME MMA nie są znane – największa polska federacja freak-fightowa nie upublicznia tego typu danych. Nie ulega jednak wątpliwości, że w związku z jej ogromną popularnością w Rosji, przed FAME MMA otwierają się nowe możliwości – próby podboju również tamtego, niezwykle potężnego rynku. Wówczas jej zarobki, jako największej gwiazdy danej gali, z pewnością byłby znacznie wyższe, niż ma to miejsce obecnie.


Jak nazywa się Zusje?
Zusje nazywa się Kamila Smogulecka.
Dla której organizacji walczy Zusje?
Zusje walczy dla organizacji Prime Show MMA.